Wymiana złącza ładowania iPhone 6s

Twój smartfon nie chce się naładować lub wyłącza się podczas próby ładowania? Możliwe, że konieczna jest wymiana złącza ładowania iPhone 6s. Odwiedź nasz serwis Apple, w którym wykonamy szczegółową diagnozę smartfona i przeprowadzamy kompleksowy serwis. Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice, Kraków i Gdańsk - wybierz miasto, które jest Ci najbliższe, a jeśli wolisz, wyślij do nas telefon za pomocą kuriera (zamówisz za darmo na naszej stronie).

Wymiana złącza ładowania iPhone 6s przywróci Ci komfort korzystania z telefonu i ładowania go za pomocą kabla lightning. Wszystkie usługi w iHospital wykonujemy w pełni profesjonalnie z pomocą zaawansowanych specjalistycznych narzędzi i oryginalnych komponentów. U nas zawsze możesz liczyć również na atrakcyjne ceny usług.

Wymienimy złącze ładowania w Twoim iPhone 6s

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6s do iHospital

Pierwszym krokiem po przyjęciu przez nas smartfona jest wypełnienie formularza, w którym m.in. opiszemy usterkę oraz uwzględnimy orientacyjny termin i koszt jego naprawy.

Oddanie iPhone 6s do iHospital

Ustalimy przyczynę problemu z gniazdem ładowania oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, które przywróci możliwość ładowania smartfona.

Naprawa iPhone 6s

Naprawa złącza ładowania iPhone 6s trwa u nas zwykle nie dłużej niż godzinę. Wymieniamy cały element złącza ładowania połączony z mikrofonem i gniazdem słuchawkowym.

Testowanie i wydanie iPhone 6s

Przetestujemy działanie złącza lightning i proces ładowania, by mieć pewność, że przekażemy w Twoje ręce doskonale sprawny telefon. Naprawa iPhone objęta jest kilkumiesięczną gwarancją.

Testowanie i wydanie iPhone 6s

Wymiana złącza ładowania iPhone 6s

Złącze ładowania w iPhone 6s połączone jest z gniazdem słuchawkowym i mikrofonem. Naprawa jednego z nich, zwykle rozwiązuje problem z pozostałymi. Nie zwlekaj, gdy uszkodzone złącze ładowania utrudnia Ci życie. W iHospital, szybko (w mniej niż godzinę!), a przede wszystkim skutecznie naprawimy gniazdo i przywrócimy możliwość ładowania akumulatora.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem pogwarancyjnym Apple, sprawdzonym przez ponad 30 tysięcy Klientów! Doskonale znamy się na sprzęcie z logo Jabłka, a naprawa iPhone jest zarazem naszą specjalnością i pasją. U nas zawsze otrzymasz kompleksowy serwis, a po naszej naprawie Twój smartfon zyska drugie życie! Umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo albo zamów bezpłatny przyjazd kuriera, który odbierze od Ciebie zapakowany telefon i dostarczy do naszego serwisu.

Zgłoś się do iHospital, jeśli Twój iPhone 6 Plus nie reaguje na próby ładowania i nie możesz przez to z niego korzystać.

Wymiana złącza ładowania w iPhone 6s to w iHospital 180 zł w promocyjnej cenie.

Wymiana złącza ładowania iPhone 6s zwykle zajmuje nam nie więcej niż 60 minut.

Osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Polecamy również usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem lub wysyłkę Paczkomatem.

Działamy stacjonarnie w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki naprawie wysyłkowej możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz.

Kochamy wszystkie sprzęty Apple i znamy się na nich doskonale. Wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność naprawy, korzystanie ze sprawdzonych narzędzi i najwyższej klasy komponentów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.