iPhone 13 Pro Max naprawa

Urządzenia Apple są znane z wysokiej jakości, ale nawet one są narażone na uszkodzenia. Jeżeli czeka cię naprawa iPhone 13 Pro Max, wybierz nasz serwis – zajmiemy się Twoim Jabłkiem kompleksowo. Wykonamy dokładną diagnozę urządzenia, by nie pominąć żadnej usterki. Wymienimy uszkodzone komponenty na nowe i zadbamy o każdy szczegół. Dzięki temu Twój smartfon znowu będzie w pełni sprawny i nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Odwiedź nas w Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku lub Warszawie albo wyślij do nas sprzęt kurierem. Zapewniamy atrakcyjne ceny, ekspresową realizację, a każda naprawa iPhone w naszym serwisie jest objęta gwarancją. Masz pytania dotyczące Twojego Jabłka? Zadzwoń do nas – chętnie Ci doradzimy.

Co zrobić, by oddać sprzęt do iHospital?

• Zweryfikuj, jaki problem wystąpił w Twoim iPhonie 13 Pro Max.
  • Odszukaj naprawę, która Cię interesuje.
  • Wybierz serwis Apple, w którym chcesz naprawić urządzenie.
  • Umów się na wizytę w wybranym oddziale iHospital lub zamów darmowego kuriera.

Serwis iPhone 13 Pro Max wymaga wiedzy, doświadczenia i sprawdzonych narzędzi. Oddaj Jabłko w ręce naszych ekspertów – damy mu drugie życie.

Odszukaj swój problem z Jabłkiem

Serwis iPhone 13 Pro Max – poznaj szczegóły naprawy

Problem z iPhone 13 Pro Max Oferowana naprawa iPhone 13 Pro Max Czas naprawy Cena naprawy Cena promocyjna
Zbita szybka w iPhone 13 Pro Max Wymiana zbitej szybki iPhone 13 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 1 349zł 1 149 zł
Wylany, czarny ekran iPhone 13 Pro Max Wymiana ekranu + zbitej szybki iPhone 13 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 2 199zł 1 899 zł
iPhone 13 Pro Max słaba bateria, problemy z baterią Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 369zł 269zł
Pęknięte tylne szkło iPhone 13 Pro Max Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 13 Pro Max 2-5 dni roboczych 999zł 599 zł
iPhone 13 Pro Max kamera tylna nie działa, obraz jest zamazany Naprawa kamery tył iPhone 13 Pro Max 60 - 120 minut 999zł 849zł
iPhone 13 Pro Max pęknięte szkło w aparacie Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 13 Pro Max 3 - 4 godziny 449-699 zł 349-599 zł
iPhone 13 Pro Max nie słychać rozmówcy Naprawa głośnika rozmów iPhone 13 Pro Max 60 minut 499zł 399zł
iPhone 13 Pro Max problem z ładowaniem Naprawa złącza ładowania iPhone 13 Pro Max 2 - 3 godziny 529zł 429zł

Odszukaj swój problem z iPhone 13 Pro Max

Cena:  529 zł
Cena po promocji: 429 zł

Naprawa iPhone 13 Pro Max w pięciu miastach w Polsce

Chcesz wymienić zbitą szybkę, złącze ładowania, a może niesprawny głośnik? Niezależnie od usterki już dziś umów się na wizytę w naszym serwisie. Dzięki temu szybko odzyskasz pełną funkcjonalność i doskonały wygląd Jabłka. Działamy w pięciu miastach: Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Krakowie. Mieszkasz w innej części kraju? Przygotowaliśmy dla Ciebie wygodną usługę naprawy wysyłkowej. Wybierz nasz serwis, by mieć pewność, że naprawa iPhone`a 13 Pro Max będzie szybka, niedroga i w 100% skuteczna.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 13 Pro Max znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone 13 Pro Max od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim Apple? W naszym serwisie iPhone 13 Pro Max w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 13 Pro Max w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 13 Pro Max potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Za co kochają nas klienci

Oceny z Google i Facebooka
Odpowiedzialność

"Fachowa i miła obsługa. Wizyta z nastawieniem na wymianę taśmy okazała się jej tylko ponownym przymocowaniu po poluzowaniu. Szybka naprawa, a iPhone znowu w pełni sprawny. Mogę zdecydowanie polecić."

Jakub M.

Profesjonalne podejście

"Niestety musiałem zawitać jakiś czas temu z mała awaria w telefonie. Polecam ze względu na miłą atmosferę, naprawdę dobre ceny i fajne podejście do klienta. Jeżeli niestety będę musiał znowu naprawiać coś od Appla to napewno wybiorę się tutaj"

Marcin

Czas naprawy
"Jestem bardzo zadowolony. W konkurencyjnym serwisie powiedziano, że naprawa jest nieopłacalna. iHospital naprawił telefon, taniej niż konkurencja prz okazji poprawiając parę niedoróbek z poprzednich napraw (konkurencji). Szybko, dobrze, tanio."

Adam S.

Czekamy na Ciebie w pięciu miastach: Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Dzięki możliwości wysyłki sprzętu pomagamy miłośnikom Apple z całej Polski.

Odwiedź nasz serwis w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji. Jeśli zależy Ci na realizacji naprawy w konkretnym terminie, wcześniej umów się na wizytę. Możesz zrobić to mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz na stronie. Przygotowaliśmy również bezpłatną usługę wysyłki sprzętu, dzięki której serwis iPhone 13 Pro Max jest prostszy niż kiedykolwiek.

Oprócz iPhone`ów naprawiamy też MacBooki, Apple Watche i iPady. Uszkodzony ekran, niesprawna bateria, a może problem z płytą główną? Dzięki dużemu doświadczeniu żadna usterka nie jest dla nas wyzwaniem. Na stronie znajdziesz dokładną ofertę i cennik zawierający aktualne promocje.

Naprawa iPhone 13 Pro Max w naszym serwisie to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie sprzętu. Używamy wyłącznie najlepszych narzędzi i dbamy o precyzję. Najlepszym potwierdzeniem naszej skuteczności są liczne opinie zadowolonych klientów.