Wymiana zbitej szybki iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max Screen Repair

Cena standardowa: 1899zł
Cena promocyjna: 1249zł

Interesuje Cię profesjonalna wymiana szybki iPhone'a 14 Pro Max? W naszym serwisie możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi! Jesteśmy pasjonatami technologii Apple, a to oznacza, że w każdą naprawę angażujemy się na 100%. Wiemy też, jak zadbać o bezpieczeństwo Twojego urządzenia. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, najlepszych części i zawsze działamy w oparciu o wnikliwą diagnozę usterki. Dzięki temu masz pewność, że wykonamy naprawę solidnie oraz precyzyjnie. Co z warunkami usługi? Klienci doceniają nas za atrakcyjny cennik i krótki czas realizacji. Nie musisz więc obawiać się zawyżonych kosztów ani długiej rozłąki z Jabłkiem. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu – zrobimy wszystko, by Twój iPhone znowu był w pełni sprawny i zachwycał wyglądem.

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max w pięciu miastach w Polsce

Aby skorzystać z naszych usług, już dziś zadzwoń lub napisz do wybranego oddziału iHospital i umów się na wizytę. Nasz serwis Apple działa w Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Jeśli mieszkasz w innym mieście, możesz zamówić kuriera pod swój adres – formularz jest dostępny na stronie. Zapłacimy za wysyłkę, więc koszt naprawy nie wzrośnie.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 14 Pro Max znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone 14 Pro Max od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim Apple? W naszym serwisie iPhone 14 Pro Max w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 14 Pro Max w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 14 Pro Max potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max – jak wygląda naprawa?

Dlaczego my? Bo umiemy Apple i dbamy o wysokie standardy obsługi klientów. Wiemy, jak szybko i skutecznie wymienić szybkę w iPhonie, bo robiliśmy to już tysiące razy. Doskonale rozumiemy też potrzeby oraz obawy naszych klientów i umiemy wyjść im naprzeciw – chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i zawsze konsultujemy warunki usługi przed rozpoczęciem prac. Oddaj iPhone\'a 14 Pro Max w nasze ręce – wymiana szybki w iHospital to bezpieczne rozwiązanie, a efekt naprawy na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

Oddanie iPhone 14 Pro Max do naprawy

Otrzymasz od nas formularz naprawy, w którym znajdziesz m.in. szacowany koszt i termin realizacji usługi.

Oddanie iPhone 14 Pro Max do naprawy

Zweryfikujemy usterkę Twojego Jabłka w laboratorium. Jeśli okaże się, że doszło do uszkodzenia wyświetlacza, skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Naprawa iPhone 14 Pro Max

Usuniemy uszkodzone szkło i precyzyjnie zamontujemy nową szybkę. Twój iPhone nie będzie nosił żadnych śladów naprawy.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Pro Max

Na koniec przetestujemy urządzenie, by upewnić się, że wymiana zbitej szybki iPhone\’a 14 Pro Max zakończyła się pełnym sukcesem. Podczas odbioru otrzymasz od nas kilkumiesięczną gwarancję na wymienione komponenty.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max – wymiana zbitej szybki

Jeśli Twój iPhone 14 Pro Max ma zbitą szybkę, nie zwlekaj z wizytą w serwisie. Przez uszkodzone szkło do wnętrza urządzenia mogą dostać się różne zanieczyszczenia, a to niebezpieczne – może doprowadzić nawet do konieczności wymiany wyświetlacza. W iHospital dokładnie zdiagnozujemy i naprawimy Twoje Jabłko, a oprócz tego doradzimy Ci, jak o nie dbać w przyszłości. Dzięki temu będzie Ci łatwiej uniknąć kolejnych usterek.

Zbita szybka to znak, że Twój iPhone 14 Pro Max powinien trafić do serwisu. Zapraszamy również, jeśli szkło jest mocno porysowane i nie spełnia już Twoich oczekiwań.

Aktualny cennik usług jest dostępny na naszej stronie.

Czas realizacji jest zależny od dostępności części. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.

Odwiedź jeden z naszych oddziałów lub skorzystaj z naprawy wysyłkowej.

Wgryzamy się w jabłkowe problemy w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

Doskonale znamy technologię Apple, jesteśmy zaangażowani w swoją pracę, a do wykonania usługi używamy części najlepszej jakości. Nie musisz więc niczego się obawiać – przywrócimy Twojemu Jabłku sprawność z dbałością o każdy detal.

Naprawa iPhone to tylko część naszej oferty. Oprócz smartfonów serwisujemy iPady, MacBooki oraz Apple Watche. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że umiemy Apple!