Naprawa iPhone 7

Naprawa tylnej kamery iPhone 7

Zdjęcia robione Twoim smartfonem straciły na jakości? Są zamazane, zamglone lub nieostre? Możliwe, że konieczna będzie wymiana tylnego aparatu iPhone 7. Usterka kamery to problem, który profesjonalnie rozwiązujemy w iHospital. Odwiedź jeden z naszych serwisów w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu lub Katowicach lub nadaj przesyłkę za pomocą darmowego kuriera.

Nasz serwis Apple to sprawdzony miejsce, w którym doświadczeni specjaliści każdego dnia naprawiają nawet najbardziej skomplikowane usterki urządzeń z logo jabłka. Zapewniamy zaawansowane, nowoczesne narzędzia do naprawy oraz oryginalne i najwyższej jakości części, na które otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję.

Wymienimy tylny aparat w iPhone 7

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 7 do naprawy

Po przyjęciu iPhone 7 do naprawy wypełnimy formularz serwisowy, a w nim opiszemy m.in. problem z telefonem i orientacyjny czas naprawy iPhone.

Oddanie iPhone 7 do naprawy

Zdiagnozujemy smartfon, a w szczególności stan tylnej kamery. Następnie zatwierdzimy z Tobą optymalny czas i koszt naprawy smartfona.

Naprawa tylnego aparatu iPhone 7

Wymienimy tylny aparat w iPhone 7 na nowy, korzystając przy tym z najwyższej jakości narzędzi, bezpiecznych dla Twojego smartfona.

Naprawa tylnego aparatu iPhone 7

Testowanie i wydanie iPhone 7

Na koniec raz jeszcze przetestujemy działanie tylnej kamery w Twoim smartfonie, a kiedy wszystko będzie działać doskonale, będziesz mógł go odebrać i cieszyć się doskonałą jakością zdjęć.

Testowanie i wydanie iPhone 7

Tylny aparat iPhone 7 - wymiana

Kiedy Twój smartfon robi zdjęcia z plamkami, niewyraźne, zamazane, zamglone lub nieostre (lub kamera w ogóle nie generuje obrazu), konieczna będzie wymiana tylnego aparatu iPhone. Tego typu usterka zwykle związana jest z uszkodzeniem mechanicznym smartfona po upadku z wysokości na twarde podłoże. Nie zwlekaj, lecz zgłoś się na wizytę do iHospital. Dzięki nam odzyskasz radość z robienia zdjęć, nagrywania filmów i uwieczniania na nich najpiękniejszych chwil każdego dnia.

Wystarczy, że umówisz się na wizytę telefonicznie, mailowo lub wypełnisz formularz online. Wybierz serwis iHospital, do którego jest Ci po drodze lub zamów kuriera z opcją bezpłatnego odbioru smartfona spod wskazanego przez Ciebie adresu. W każdym z naszych serwisów zapewniamy bezpłatną staranną diagnozę iPhone przed rozpoczęciem naprawy oraz zupełnie nowe części, na które otrzymasz gwarancję. W razie potrzeby będziesz mógł liczyć również na nasze poserwisowe wsparcie.

Jeśli jakość zdjęć robionych Twoim smartfonem znacznie spadła (są one zamazane, zamglone lub bardzo nieostre) lub tylna kamera nie działa w ogóle, zgłoś się do iHospital.

Wymiana tylnej kamery iPhone 7 to w iHospital 299 zł w promocyjnej cenie.

O szczegółowym czasie naprawy tylnej kamery iPhone 7 poinformujemy Cię po wykonaniu starannej diagnozy smartfona.

Możesz dostarczyć sprzęt osobiście, za pośrednictwem innej osoby lub skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem.

Naprawiamy sprzęt Apple w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej możesz skorzystać z serwisu iHospital z każdego zakątka Polski.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w Apple i naprawiliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń. Wyróżniają nas: profesjonalizm, rzetelność, korzystanie ze specjalistycznych narzędzi i najwyższej klasy komponentów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.