Naprawa iPhone 12 Mini

Zbita szybka, problem z ładowaniem, a może skomplikowana usterka na płycie głównej? Jeśli czeka Cię naprawa iPhone 12 Mini, wybierz iHospital. To najlepszy serwis Apple, który kompleksowo zadba o Twoje urządzenie, przywracając Ci komfort korzystania ze wszystkich jego funkcjonalności. Wyróżniają nas profesjonalizm, perfekcja oraz precyzja w naprawie wszystkich sprzętów Apple.

Do napraw używamy wyłącznie specjalistycznych narzędzi, bezpiecznych dla Twojego smartfonu i wymieniamy części na najwyższej klasy komponenty. Każda naprawa iPhone - czy to wymiana wyświetlacza, baterii, czy inna usterka - objęta jest gwarancją. Skutecznie naprawiliśmy już ponad 30 tysięcy sprzętów Apple, w których przekręciliśmy niemal milion śrubek! Teraz czekamy na Twój iPhone 12 Mini w naszych 5 serwisach w 4 miastach w Polsce: w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Gdańsku!

Co zrobić, by oddać iPhone 12 Mini do naszego serwisu?

  • Rozpoznaj problem, jaki masz ze swoim iPhone.
  • Wybierz naprawę, którą chcesz wykonać w iHospital.
  • Zdecyduj, w którym serwisie mamy zrealizować naprawę.
  • Zadzwoń, napisz do nas lub wypełnij formularz i skorzystaj z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej - zamów darmowego kuriera lub nadaj przesyłkę w Paczkomacie.

Zaledwie tyle wystarczy, byśmy kompleksowo zajęli się naprawą Twojego iPhone 12 Mini.

Odszukaj swój problem z iPhone 12 Mini

I ZNAJDŹ NAPRAWĘ DLA SIEBIE

Problem z iPhone 12 Mini Oferowana naprawa iPhone 12 Mini Czas naprawy Cena naprawy Cena promocyjna
Zbita szybka w iPhone 12 Mini Wymiana zbitej szybki iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 1249zł 799zł
Wylany, czarny ekran iPhone 12 Mini Wymiana ekranu + zbitej szybki iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 1499zł 1299zł
Pęknięte tylne szkło iPhone 12 Mini Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Mini 2-5 dni roboczych 699zł 549zł
iPhone 12 Mini słaba bateria, problemy z baterią Wymiana baterii iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 359zł 259zł
Przytłumiony dźwięk iPhone 12 Mini Naprawa głośnika audio iPhone 12 Mini 60 minut 399zł 299zł
Problem z przyciskiem On/Off iPhone 12 Mini Naprawa przycisku On / Off iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 399zł 299zł
Problem z pogłaśnianiem, ściszaniem iPhone 12 Mini Naprawa przycisków głośności iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 399zł 299zł
Problem z suwakiem wyciszenia w iPhone 12 Mini Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 399zł 299zł
iPhone 12 Mini nie słychać rozmówcy Naprawa głośnika rozmów iPhone 12 Mini 60 minut 399zł 299zł
iPhone 12 Mini, cicho grający głośnik Wymiana kratki głośnika iPhone 12 Mini 60 minut 399zł 299zł
iPhone 12 Mini nie wibruje, gdy ktoś dzwoni Naprawa wibracji iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 399zł 299zł
iPhone 12 Mini problem z ładowaniem Naprawa złącza ładowania iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 449zł 349zł
iPhone 12 Mini rozmówca mnie nie słyszy Naprawa mikrofonu iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 449zł 349zł
iPhone 12 Mini kamera tylna nie działa, obraz jest zamazany Naprawa kamery tył iPhone 12 Mini 60 - 120 minut 749zł 649zł
iPhone 12 Mini kamera przednia nie działa, obraz jest zamazany Naprawa kamery przód iPhone 12 Mini Do ustalenia telefonicznie 699zł 599zł
iPhone 12 Mini pęknięte szkło w aparacie Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 12 Mini 3 - 4 godziny 399-649zł 299-549zł

Odszukaj swój problem z iPhone 12 Mini

I ZNAJDŹ NAPRAWĘ DLA SIEBIE

Naprawa: Wymiana zbitej szyby iPhone 12 Mini
Czas: 1-5 dni roboczych
Cena: 999 zł
Cena po promocji: 799 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Wymiana Zbitej Szyby + Ekranu OLED, Dotyku iPhone 12 Mini
Czas: Do ustalenia telefonicznie
Cena: 1599 zł
Cena po promocji: 1299 zł 
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Mini
Czas: 2-5 dni robocze
Cena: 999 zł 
Cena po promocji: 599 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

 

Wybierz swój serwis Apple

Naprawa iPhone 12 Mini w pięciu miastach w Polsce

Interesuje Cię profesjonalna naprawa iPhone Pro Max? Możesz na nas liczyć - Poznań (Polanka i Jeżyce), Kraków, Gdańsk i Katowice - to cztery miasta, w których skutecznie rozwiązujemy wszelkie problemy ze sprzętem Apple. Skorzystaj z naszych usług, gdziekolwiek mieszkasz - specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy usługę naprawy wysyłkowej. Wypełnij formularz na naszej stronie i umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Za co kochają nas klienci

Oceny z Google i Facebooka
Odpowiedzialność

"Fachowa i miła obsługa. Wizyta z nastawieniem na wymianę taśmy okazała się jej tylko ponownym przymocowaniu po poluzowaniu. Szybka naprawa, a iPhone znowu w pełni sprawny. Mogę zdecydowanie polecić."

 Jakub M. 

Profesjonalne podejście

"Jestem bardzo zadowolona poziomem usług świadczonych przez iHospital. Wymiana baterii w telefonie w niecała godzinę w bardzo konkurencyjnej cenie. Dodatkowo bardzo dobra obsługa, doradztwo jak i sam kontakt z klientem. Profesjonalizm w każdym calu."

Magda

Czas naprawy
"Jestem bardzo zadowolony. W konkurencyjnym serwisie powiedziano, że naprawa jest nieopłacalna. iHospital naprawił telefon, taniej niż konkurencja prz okazji poprawiając parę niedoróbek z poprzednich napraw (konkurencji). Szybko, dobrze, tanio."

Adam S.

FAQ

Poznań, Katowice, Kraków i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. Nie martw się, jeśli Ci nie po drodze. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy do jednego z naszych serwisów. 

Przynieś urządzenie do jedno z naszych serwisów (najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym). Możesz też skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej. Zamów bezpłatnego kuriera (przez naszą stronę) lub nadaj sprzęt w Paczkomacie, a trafi do jednego z naszych pięciu serwisów.

Naprawić można w zasadzie wszystko, co związane z iPhone, Macbook czy iPad. Wymienimy baterię, zbitą szybkę, złącze ładowania czy zepsute przyciski. Rzetelnie wykonujemy również skomplikowane usterki powiązane z płytą główną urządzenia.

Jest wiele powodów. Odnowimy Twój sprzęt rzetelnie i profesjonalnie, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i oryginalnych komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Działamy sprawnie i skutecznie, a jeśli nam nie wierzysz, sprawdź setki opinii naszych zadowolonych klientów.