Wymiana głośnika iPhone 11 Pro

Niski poziom głośności, przytłumiony dźwięk oraz problem z odtwarzaniem muzyki - to sygnały, że czeka Cię wymiana głośnika iPhone 11 Pro. W iHospital możemy temu szybko zaradzić. Dzięki naszemu doświadczeniu, precyzji i profesjonalnym narzędziom, sprawnie wymienimy głośnik na nowy, przywracając Ci wygodę korzystania ze smartfona. Nie czekaj, aż dźwięki zupełnie znikną i już dziś zarezerwuj wizytę w iHospital.

Poznań, Kraków, Gdańsk i Katowice to miejsca, w których znajdziesz nasz niezawodny serwis Apple. Jeśli mieszkasz w innych zakątkach Polski, nie musisz fatygować się do nas osobiście - przygotowaliśmy wygodną opcję naprawy wysyłkowej. Zamów na naszej stronie darmowego kuriera, który dostarczy Twój iPhone do iHospital. Zwykle wymieniamy głośnik „od ręki”, więc szybko będziesz mógł cieszyć się z wysokiej jakości dźwięków.

Zaufaj zawodowcom z iHospital

Jedyne co musisz zrobić to zarezerwować wizytę i dostarczyć sprzęt do naszego serwisu - tylko tyle potrzeba, żebyśmy kompleksowo zajęli się naprawą głośnika audio w Twoim smartfonie.

Posiadasz inny model iPhone?

Odszukaj swoje Jabłko i zarezerwuj naprawę

Zobacz, jak wymieniamy głośnik w iPhone 11 Pro

Zastanawiasz się, czy naprawa iPhone 11 Pro będzie w dobrych rękach? W iHospital zawsze możesz liczyć na kompetentny serwis. Zobacz liczne opinie naszych zadowolonych Klientów. Zaufaj nam, a naprawimy głośnik w Twoim urządzeniu już tego samego dnia! Jak wygląda nasz serwis iPhone?

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

Na początku przygotujemy formularz oddania iPhone 11 Pro do iHospital, w którym m.in. opiszemy powstałą usterkę oraz określimy orientacyjny termin i koszt naprawy.

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

Przeprowadzimy kompleksową diagnozę iPhone 11 Pro, upewniając się, że awaria dotyczy tylko głośnika audio, a następnie zaproponujemy optymalny sposób i koszt naprawy.

Naprawa iPhone 11 Pro

Jeśli konieczna będzie wyłącznie naprawa głośnika audio w iPhone 11 Pro, starannie go zdemontujemy, a następnie precyzyjnie wymienimy głośnik na nowy, używając do tego specjalistycznych narzędzi.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro

Przetestujemy jakość dźwięku w Twoim Jabłku i poinformujemy Cię, gdy będzie już gotowe do odbioru. Wraz z nim otrzymasz półroczną gwarancję na wymieniony głośnik i wykonaną usługę.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro

Wymiana głośnika iPhone 11 Pro

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo uciążliwy może być uszkodzony głośnik audio. Dzięki kompleksowej diagnozie i rzetelnej naprawie w iHospital, szybko i skutecznie przywrócimy smartfon do pełnej sprawności. Mamy na koncie ponad 30 tysięcy naprawionych urządzeń z logo nadgryzionego Jabłka i setki Klientów, którym zapewniliśmy radość z naprawionego Jabłka. Teraz czekamy na Ciebie i Twój iPhone 11 Pro!

Twój iPhone 11 Pro wydaje z siebie przytłumiony dźwięk, a Ty nie możesz przez to efektywnie z niego korzystać? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy szybką i rzetelną naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Wymiana głośnika w iPhonie 11 Pro to 299 zł w promocyjnej cenie, ale to i tak niewiele w stosunku do bezcennej jakości i zadowolenia z wyrazistych dźwięków. Aktualne ceny usług zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Irytuje Cię przytłumiony dźwięk w iPhonie 11 Pro? Zapraszamy do iHospital! W naszym profesjonalnym serwisie Apple uporamy się z tą usterką w zaledwie 60 minut, więc szybko powrócisz do słuchania ulubionej muzyki.

To łatwiejsze niż myślisz! Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście lub przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa). A może wolisz nadać przesyłkę w najbliższym Paczkomacie? Też możesz.

Mamy aż 5 punktów serwisowych w 4 miastach w Polsce! Działamy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy! Realizujemy także naprawę wysyłkową.

Jesteśmy magikami od naprawy zepsutych nadgryzionych Jabłek. Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście – używamy wyłącznie bezpiecznych narzędzi do naprawy i oryginalnych części. Mamy również optymistyczne podejście do życia, którym staramy się zarażać wszystkich wielbicieli Jabłek.

Kompleksowo usuwamy różne usterki sprzętów Apple. W naszych serwisach m.in. naprawiamy zbite szybki, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, przyciski oraz naprawimy skomplikowane usterki na płycie głównej.