Naprawa iPhone XS

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone XS

Suwak wyciszenia w Twoim iPhone XS nie działa? Przyczyn powstania tego rodzaju awarii może być dużo – począwszy od uszkodzenia mechanicznego powstałego na skutek upadku, przez zalanie, po błędy techniczne związane z oprogramowaniem. Niezależnie jednak od przyczyny awarii suwaka w iPhone XS, serwis iHospital pomoże Ci szybko i niedrogo usunąć problem. Dzięki nam możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego Jabłka szybko – czasem naprawa odbywa się w trakcie Twojej dłuższej przerwy na kawę! Pamiętaj jednak, że ostateczny czas serwisu iPhone XS zawsze będzie uzależniony od indywidualnych czynników związanych ze złożonością naprawy.

Serwis iPhone XS – naprawa suwaka wyciszenia

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone XS – jak wygląda proces?

Pamiętaj, że odbiór Twojego Jabłka będzie możliwy wraz z formularzem zgłoszenia naprawy suwaka wyciszenia. Zabierz go ze sobą, jeśli planujesz odbiór osobisty. Cały proces serwisu iPhone XS jest całkiem prosty – składa się z czterech kroków. Chcesz wiedzieć jakich?

Oddanie iPhone XS do naprawy

Serwis iPhone XS rozpoczyna oddanie smartfona do jednego z naszych punktów stacjonarnych lub skorzystanie z bezpiecznej usługi wysyłkowej – na odległość.

Oddanie iPhone XS do naprawy

Na tym etapie zajmiemy się diagnozą ewentualnej awarii suwaka wyciszenia iPhone XS. Serwis określi przewidywany zakres prac i czas naprawy.

Podczas tego kroku usuniemy usterkę związaną z brakiem funkcjonalności suwaka wyciszenia w Twoim iPhone XS.

Testowanie i wydanie iPhone XS

Na tym etapie dokładnie sprawdzamy Twój iPhone. Jeśli uznamy, że jest gotowy do wydania  otrzymasz SMSa lub wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór.

Testowanie i wydanie iPhone XS

Serwis iPhone XS ukierunkowany na usunięcie awarii suwaka wyciszenia nie musi być kosztowny i czasochłonny. Jeśli interesuje Cię trwała i niedroga naprawa Twojego Jabłka, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Dzięki naszemu doświadczeniu i perfekcyjnej znajomości technicznej wszystkich urządzeń Apple, możemy Ci zagwarantować, że naprawa iPhone w iHospital jest jednym z lepszych kroków na serwis Twojego smartfona.

Serwis iPhone XS możesz wykonać oddając swój telefon do jednego z pięciu punktów w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach, lub zdecydować się na formę wysyłkową.

Czas naprawy suwaka zależy w głównej mierze od złożoności awarii. Dokładamy wszelkich starań, by Jabłko wróciło w Twoje dłonie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Możesz oddać smartfona do jednej z pięciu stacjonarnych placówek iHospital, lub skorzystać z usługi wysyłkowej.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone, Macbook czy iPad.