Wymiana tylnej kamery iPhone 13

Tylna kamera w Twoim Jabłku nie działa? A może masz problem z drgającym obrazem lub stabilizacją? Jasne, że pomożemy! Wymiana kamery tył w iPhonie 13 sprawi, że znowu będziesz cieszyć się swobodą rejestracji obrazu w doskonałej jakości. Wybierz sprawdzony serwis Apple i odwiedź nas w jednej z sześciu lokalizacji, w których działamy. Nasz zespół zadba o dokładną diagnozę urządzenia i wymieni tylną kamerę z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz zapomnieć o stresie związanym z naprawą i skupić się na tym, co sprawia Ci przyjemność. Wymiana kamery tylnej w iPhonie 13 zajmie nam maksymalnie 2 godziny, więc nie rozstaniesz się z Jabłkiem na długo!

Zaufaj specjalistom z iHospital

Jak oddać sprzęt w nasze ręce? Jeśli interesuje Cię naprawa kamery tył w iPhonie 13, umów się na wizytę w dogodnym terminie i odwiedź nas w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie lub Katowicach. Możesz też skorzystać z naprawy wysyłkowej i przekazać nam Jabłko bez wychodzenia z domu. W ten sposób zaoszczędzisz czas, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Zapraszamy – nasze drzwi są szeroko otwarte dla wszystkich miłośników Apple!

Wymiana kamery tył iPhone 13 – jak wygląda proces?

Precyzyjnie, w oparciu o wiedzę i doświadczenie, przy użyciu najlepszych części – właśnie tak pracują nasi eksperci od iSprzętu. Dzięki temu masz pewność, że Twoje Jabłko jest z nami bezpieczne, a naprawa kamery tylnej w iPhonie 13 skutecznie rozwiąże problem.

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Po przyjęciu urządzenia skonsultujemy z Tobą zakres, czas i cenę usługi oraz wypełnimy specjalny formularz, by wszystkie warunki od początku były jasne.

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Podczas diagnozy sprawdzimy, dlaczego tylna kamera w Twoim Jabłku nie działa prawidłowo. To pozwoli nam ustalić skuteczny plan naprawy.

Naprawa iPhone 13

Korzystamy wyłącznie z najlepszych części i narzędzi, a nasi specjaliści są niezwykle dokładni. Dzięki temu wiesz, że wymiana kamery tył w iPhone 13 zostanie wykonana rzetelnie.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Na koniec Twój iPhone trafi do laboratorium. Upewnimy się, że tylna kamera działa prawidłowo, a następnie zaprosimy Cię po odbiór urządzenia.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Naprawa kamery tył – iPhone 13

Uszkodzenie mechaniczne, silne zabrudzenie czy zalanie może spowodować poważne problemy z działaniem tylnej kamery. W takich sytuacjach nie warto czekać – profesjonalna naprawa iPhone 13 to najskuteczniejszy sposób, by przywrócić urządzeniu pełną sprawność. W iHospital szybko rozgryzamy jabłkowe tematy i oferujemy atrakcyjny cennik usług. Nie musisz więc martwić się, że wymiana kamery tylnej w iPhone 13 pokrzyżuje Ci plany lub mocno obciąży Twój budżet.

Zgłoś się do nas, jeśli tylna kamera w Jabłku nie działa lub obraz jest zamazany.

Zajrzyj do naszego cennika, by sprawdzić aktualne ceny i promocje!

Naprawa kamery tył w iPhonie 13 trwa od 60 do 120 minut.

Przynieś iPhone`a do serwisu lub wyślij go do nas kurierem – pokryjemy koszty transportu.

Czekamy na Ciebie i Twoje Jabłko w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Opinie o iHospital mówią same za siebie – działamy sprawnie, solidnie i skutecznie. Wszystko za sprawą wiedzy, doświadczenia i ogromnej pasji, którą darzymy sprzęt Apple oraz swoją pracę.

Naprawa iPhone to nasz konik, podobnie jak serwis innych urządzeń Apple: iPadów, MacBooków i Apple Watchy. Zapraszamy!