iPad 5

Naprawa iPad 5

Zbita szybka w iPad 5? iPad 5 szybko się rozładowuje? Jeśli, któryś z tych problemów dotyczy Ciebie, zapraszamy do naszego serwisu iHospital.

Twoje Jabłko wariuje? Zobacz, co zrobić:

  • Znajdź problem, jaki masz ze swoim iPadem
  • Wybierz naprawę jaka Cię intersuje
  • Wybierz serwis, w którym chcesz naprawić iPad
  • Zadzwoń lub napisz do nas

Posiadacze iPadów 5 doskonale zdają sobie sprawę z zagrożeń, jakie na każdym kroku czyhają na ich sprzęt. Wystarczy chwila nieuwagi i nowiutki iPad ląduje na podłodze szybą w dół. Kiedy już odważysz się go podnieść, możesz odetchnąć z ulgą, że tym razem udało się uniknąć uszkodzeń, lub jeśli iPad nie przeżył spotkania z Twoimi panelami, znaleźć kontakt do serwisu pogwarancyjnego, który szybko i profesjonalnie wymieni szybę w twoim urządzeniu. Naprawa iPad 5 w iHospital trwa od 5 do 10 dni roboczych, w zależności od stopnia zaawansowania usterki.

Odszukaj swój problem z iPad

I ZNAJDŹ NAPRAWĘ DLA SIEBIE

Nasz pogwarancyjny serwis urządzeń Apple oferuje naprawy obejmujące zbite szyby, uszkodzone ekrany oraz problemy z szybko rozładowującą się baterią. Naprawa iPad 5 polega na wymianie zbitej szyby, wymianie ekranu LCD lub wymianie baterii – po wizycie w naszym serwisie twój iPad odzyska dawną sprawność i posłuży ci przez wiele kolejnych lat. Jako pasjonaci i użytkownicy urządzeń Apple doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że iPad jest niezastąpiony na co dzień, dlatego czas naprawy ograniczamy do niezbędnego minimum.

Problem z iPad 5 Oferowana naprawa iPad 5 Czas naprawy Cena naprawy
Zbita szyba w iPad 5 Wymiana zbitej szyby iPad 5 Od 5 do 10 dni roboczych. Dokładny czas potrzebny na naprawę ustalimy po wykonaniu diagnozy urządzenia. 550zł
iPad 5 uszkodzony ekran Wymiana ekranu LCD iPad 5 Od 5 do 10 dni roboczych. Dokładny czas potrzebny na naprawę ustalimy po wykonaniu diagnozy urządzenia.

Odszukaj swój problem z iPhone

I ZNAJDŹ NAPRAWĘ DLA SIEBIE

Naprawa: Wymiana zbitej szyby iPad 5
Czas: Od 5 do 10 dni roboczych. Dokładny czas potrzebny na naprawę ustalimy po wykonaniu diagnozy urządzenia.
Cena: 550 zł

Naprawa: Wymiana ekranu LCD iPad 5
Czas: Od 5 do 10 dni roboczych. Dokładny czas potrzebny na naprawę ustalimy po wykonaniu diagnozy urządzenia.
Cena: – zł

Naprawa iPad 5 w czterech miastach Polski

Z profesjonalnych napraw w serwisie pogwarancyjnym iHospital możesz skorzystać już w czterech polskich miastach – Krakowie, Gdańsku, Poznaniu oraz Katowicach. Aby mieć gwarancję, że zajmiemy się twoim sprzętem w pierwszej kolejności, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i opisz usterkę. Wspólnie ustalimy dogodny termin oddania urządzenia do serwisu, a cała naprawa iPad Air 2 zajmie tylko kilka dni!

Wybierz swój serwis Apple

TWÓJ SERWIS APPLE

FAQ

Czekamy na Twój sprzęt w naszych 5 serwisach w 4 miastach! Działamy w dwóch punktach w Poznaniu (na Jeżycach i Polance), w Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Jednak gdziekolwiek mieszkasz, możesz skorzystać z naszych usług, dzięki opcji naprawy wysyłkowej. 

Możesz dostarczyć urządzenie samodzielnie do jednego z naszych punktów stacjonarnych. Oferujemy również naprawę wysyłkową bez osobistej wizyty w naszym serwisie. Zamów darmowego kuriera telefonicznie, dzwoniąc do nas lub wypełniając formularz na stronie iHospital. 

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy Macbook. Odkryliśmy już większość tajemnic sprzętów Apple, dlatego naprawa u nas jest tak skuteczna! Chętnie zajrzymy do Twojego urządzenia i wykryjemy w nim wszelkie usterki!

Zwą nas superbohaterami od naprawy zepsutych sprzętów Apple. Prawda jest taka, że naprawdę kochamy to co robimy i uwielbiamy przywracać sprzęty do pełnej sprawności. Działamy profesjonalnie, korzystając z bezpiecznych dla Jabłek narzędzi i oryginalnych komponentów, dedykowanych Apple.