Wymiana złącza ładowania iPhone 13

iPhone 13 Screen Repair

Jabłko nie chce się ładować? Podejrzewasz, że gniazdo jest uszkodzone lub mocno zabrudzone? Rozwiązaniem jest naprawa złącza ładowania iPhone`a 13 w naszym serwisie! W ramach usługi poddamy sprzęt dokładnej diagnozie, znajdziemy przyczynę problemu i wymienimy uszkodzone komponenty na nowe. Dzięki temu Twoje Jabłko znowu będzie bez problemu się ładować i łączyć z komputerem. A teraz wisienka... to znaczy jabłko na torcie! Wymiana złącza ładowania zajmie nam maksymalnie 3 godziny, więc nie stracisz dostępu do iPhone`a 13 na długo. Możesz też liczyć na atrakcyjny cennik i pomocną obsługę, która chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Odwiedź nasz serwis Apple i oddaj swoje Jabłko w dobre ręce!

Zaufaj specjalistom z iHospital

Umów się na wizytę w jednym z naszych oddziałów – czekamy na Ciebie i Twój sprzęt w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Katowicach oraz Gdańsku. Napięty grafik? A może nie jest Ci do nas po drodze? Oferujemy wygodną naprawę wysyłkową, dzięki której przekażesz nam Jabłko bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz na stronie i zamów bezpłatnego kuriera!

Jak wygląda naprawa złącza ładowania iPhone 13?

Jako profesjonaliści zadbamy, by wymiana złącza ładowania w iPhonie 13 nie była dla Ciebie stresująca. W tym celu skonsultujemy z Tobą warunki naprawy i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pamiętaj też, że w iHospital spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Korzystamy z najlepszych części i narzędzi, a nasi eksperci są doświadczeni i niezwykle precyzyjni. Dzięki temu nie musisz o nic się martwić – Jabłko wróci do Ciebie w idealnym stanie!

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Po przyjęciu urządzenia do serwisu uzupełnimy specjalny formularz. Znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naprawy, w tym szacowany koszt i czas realizacji usługi.

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Zanim wymienimy złącze ładowania w Twoim Jabłku, poddamy je dokładnej diagnozie. Dzięki temu dowiemy się, co spowodowało problem i ustalimy najskuteczniejszy plan naprawy.

Naprawa iPhone 13

Naprawa iPhone zajmie nam 2-3 godziny. W tym czasie usuniemy uszkodzone komponenty i ostrożnie zamontujemy nowe. Dzięki temu masz pewność, że problem zostanie rozwiązany w 100%.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Po zakończeniu naprawy upewnimy się, że naprawa złącza ładowania przyniosła oczekiwany efekt, a iPhone 13 działa prawidłowo. Następnie zaprosimy Cię po odbiór Jabłka oraz kilkumiesięcznej gwarancji na wymienione części.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Wymiana złącza ładowania – iPhone 13

Kiedy warto zgłosić się do naszego serwisu? Jeśli Jabłko nie reaguje po podłączeniu do ładowarki lub ładuje się dopiero po dociśnięciu przewodu, to znak, że konieczna jest naprawa iPhone 13. Odwiedź nas również, kiedy złącze jest widocznie zabrudzone lub dostała się do niego woda. Samodzielne próby czyszczenia gniazda mogą skończyć się poważną usterką. Naprawa złącza ładowania iPhone`a 13 przez naszych serwisantów to dużo bezpieczniejsze rozwiązanie!

Zgłoś się do naszego serwisu, jeśli masz problemy z ładowaniem, a wina nie leży po stronie przewodu.

Rozgryziemy problem z Twoim Jabłkiem w 2-3 godziny.

Umów się na wizytę w wybranym oddziale lub skorzystaj z naprawy wysyłkowej.

Znajdziesz nas w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Krakowie.

Umiemy Apple i wiemy, jak dostarczyć klientom najwyższą jakość usług. Dzięki temu działamy szybko, tanio, ale przede wszystkim skutecznie. Sprawdź opinie na nasz temat i przekonaj się, że iHospital to dobry wybór dla Twojego iPhone`a.

Naprawiamy nie tylko iPhone`y, ale również iPady, MacBooki oraz Apple Watche. Wiemy, jak ugryźć każdy jabłkowy temat!