Naprawa kamery przedniej iPhone 12 Pro Max

Aparat w Twoim Jabłku nie działa prawidłowo? W takim razie nie warto czekać – naprawa kamery przedniej w iPhonie 12 Pro Max rozwiąże problem, który wystąpił np. w wyniku zalania lub upadku urządzenia z dużej wysokości. W iHospital precyzyjnie wskażemy przyczynę usterki i przywrócimy Twojemu Jabłku pełną sprawność. Dzięki temu, że korzystamy wyłącznie z najlepszych części i profesjonalnych narzędzi, nie musisz się obawiać o iPhone`a – w naszych rękach jest bezpieczny. Nie chcesz wydawać majątku na naprawę? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Wymiana kamery przedniej w iPhonie 12 Pro Max ma atrakcyjną cenę, więc nie obciąży mocno Twojego budżetu. Wybierz nasz serwis Apple, by znowu robić zdjęcia, nagrywać filmy  oraz brać udział w wideorozmowach bez obaw o jakość obrazu!

Naprawiamy iSprzęt w pięciu miastach

Chcesz oddać nam sprzęt do naprawy? Nic prostszego! Zadzwoń do nas lub napisz i zarezerwuj termin wizyty w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku lub Katowicach. A jeśli mieszkasz w innym mieście, skorzystaj z wygodnej naprawy wysyłkowej. Pokryjemy koszty kuriera i ubezpieczenia, więc nie musisz się martwić, że cena usługi wzrośnie.

Jak wygląda naprawa kamery przedniej iPhone 12 Pro Max?

W naszym serwisie nie ma miejsca na półśrodki ani przypadkowe działania. Naprawa iPhone opiera się na dokładnej diagnozie urządzenia, więc masz pewność, że nie przeoczymy żadnego szczegółu. Kiedy ustalimy z Tobą zakres prac oraz warunki realizacji, nasi Apple Masterzy przystąpią do pracy, cały czas mając na uwadze bezpieczeństwo Twojego Jabłka. Wszystko po to, by naprawa kamery przedniej w iPhonie 12 Pro Max przebiegła sprawnie, bezproblemowo i skutecznie rozwiązała problem z działaniem aparatu.

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Gdy tylko otrzymamy Twoje urządzenie, wypełnimy specjalny formularz, w którym znajdziesz m.in. opis problemu, szacowany koszt i czas naprawy.

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Dokładna weryfikacja usterki oraz stanu technicznego Twojego Jabłka pozwoli nam precyzyjnie wskazać przyczynę problemu. Na tej podstawie opracujemy skuteczny i optymalny kosztowo plan naprawy.

Naprawa iPhone 12 Pro Max

Do naprawy użyjemy części najlepszej jakości, tak by Twój iPhone nie tylko działał, ale również wyglądał jak nowy.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Na koniec urządzenie trafi do laboratorium, w którym sprawdzimy, czy wymiana kamery przedniej rozwiązała problem. Po zakończeniu testów zaprosimy Cię po odbiór iPhone`a 12 Pro Max.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Wymiana kamery przedniej w iPhone 12 Pro Max

Drganie obrazu lub problemy ze stabilizacją? A może przedni aparat zupełnie przestał działać? Dobrze, że jesteś! Jeśli Twoje Jabłko wykazuje niepokojące objawy, nie należy zwlekać z wizytą w serwisie. Dzięki wymianie kamery przedniej w iPhonie 12 Pro Max znowu będziesz cieszyć się doskonałą jakością obrazu i unikniesz ryzyka poważniejszych usterek urządzenia. Zapraszamy – nasze drzwi są szeroko otwarte!

Naprawa iPhone 12 Pro Max jest konieczna, jeśli przedni aparat nie działa lub obraz jest niewyraźny.

Zajrzyj do naszego cennika – często mamy apetyczne promocje na jabłkowe usługi!

Zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły naprawy.

Przynieś iPhone`a do najbliższego oddziału iHospital lub zamów bezpłatnego kuriera pod swój adres.

Naprawiamy Jabłka w pięciu miastach: Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Warszawie oraz Katowicach.

Bo wiemy, jak dać Twojemu Jabłku drugie życie. Mamy duże doświadczenie w naprawie iSprzętu, specjalistyczną wiedzę i profesjonalne narzędzia, ale przede wszystkim pasję do tego, co robimy. Dzięki temu wiesz, że Twój iPhone nie mógł trafić w lepsze ręce.

Potrzebujesz pomocy z niesprawnym iPadem, MacBookiem lub Apple Watchem? Jasne, że spróbujemy!