Naprawa iPhone 11 Pro

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 11 Pro

Nie jesteś w stanie swobodnie ściszyć telefonu? Rozwiązaniem tego problemu jest naprawa suwaka wyciszenia iPhone 11 Pro. Dzięki niej to Ty ponownie będziesz decydować o poziomie głośności lub całkowitym wyłączeniu dźwięku. Nasz serwis Apple korzysta ze sprzętów i części wysokiej jakości, dzięki temu masz pewność, że Twój smartfon jest w dobrych rękach. Po dokładnej diagnozie określamy, czy wymiana suwaka wyciszenia iPhone 11 Pro jest konieczna. Jeśli tak – informujemy Cię o tym i zaczynamy działać z naprawą. iHospital większość napraw wykonuje w 60 minut. Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas lub odwiedź jedną z naszych 6 placówek serwisowych zlokalizowanych w największych miastach Polski (Warszawa, Katowice, Poznań, Kraków, Gdańsk).

Cena: 299 zł.

Profesjonalna naprawa suwaka wyciszenia iPhone 11 Pro

Zepsuty suwak wyciszenia w iPhone 11 Pro to usterka, którą kompleksowo naprawimy w jednym z naszych 6 serwisów w 5 miastach. Już dziś umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo, a jeśli nie jest Ci po drodze, przekaż telefon przez darmowego kuriera (zamów go na naszej stronie) lub najbliższy paczkomat.

32000
Pozytwynych
20000
Przekręconych
Śróbek

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 11 Pro – jak wygląda proces?

Serwis suwaka wyciszenia iPhone 11 Pro to cztery proste kroki.

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

Możesz osobiście oddać telefon do naprawy, odwiedzając jedną z naszych placówek lub wysłać go kurierem (usługa bezpłatna).

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

Po otrzymaniu iPhone 11 Pro zaczynamy od dokładnego zbadania usterki. Pozwoli nam to określić i sposób i przybliżony czas naprawy.

Naprawa urządzenia

Kiedy mamy już wszystkie potrzebne informacje, zajmujemy się naprawą suwaka wyciszenia iPhone 11 Pro.

Naprawa urządzenia

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro

Gdy naprawa iPhone 11 Pro zostanie wykonana, testujemy, czy telefon działa poprawnie. Następnie wysyłamy Ci informację SMSem lub mailem o zakończeniu całego procesu.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro

Wymień suwak wyciszenia iPhone 11 Pro w iHospital! Nasz zespół tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem. Pozostawiając u nas telefon, masz więc pewność, że Twoje Jabłko ponownie zacznie działać prawidłowo. Nasz serwis to zatem profesjonalna i szybka naprawa iPhone. Oferujemy również korzystne ceny, które nie zrujnują Twojego budżetu. Wystarczy spojrzeć na pozytywne opinie klientów iHospital, by przekonać się o jakości naszych usług. Odwiedź naszą placówkę i odkryj, co możemy Ci zaoferować!

FAQ

Naprawę suwaka wyciszenia iPhone 11 Pro wykonujemy w 6 naszych placówkach serwisowych. Odwiedź nas w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.

Serwis suwaka wyciszenia iPhone 11 Pro zajmuje zwykle 120 minut. Całkowity czas zależy jednak od poziomu skomplikowania naprawy i w zależności od rodzaju usterki, może być nieco dłuższy.

iPhona 11 Pro możesz dostarczyć do nas osobiście, udając się do naszej placówki serwisowej lub wysłać kurierem (usługa bezpłatna).

Naprawisz u nas także inne modele iPhonów oraz iPady, MacBooki i szybki w Apple Watchach.

Wiemy, jak ugryźć naprawę Twojego Jabłka.

Potwierdzają to opinie naszych klientów.

Zobacz, co jeszcze mówią o nas klienci.

Zebraliśmy już ponad 800 poleceń od właścicieli Jabłek, którzy korzystali z naszych usług serwisowych.