Naprawa iPhone XS Max

Naprawa przycisku on off iPhone XS Max

Twój telefon się nie włącza? Nie możesz go wyłączyć? W takim wypadku konieczna może okazać się naprawa przycisku On/Off w iPhone XS Max. Serwis iHospital pomoże szybko i niedrogo przywrócić pełną sprawność funkcji Twojego Jabłka niezależnie od przyczyn usterki. Do najczęściej występujących powodów awarii przycisku On/Off zalicza się jego uszkodzenie mechaniczne, silne zabrudzenie (np. zapiaszczenie) i zalanie. Czasami problem leży też po stronie oprogramowania, lub winna jest po prostu bateria. Oddając iPhone XS Max do serwisu iHospital możesz liczyć na szybką naprawę i przywrócenie pełnej sprawności Twojego smartfona. Koniecznie odwiedź nas w jednym z punktów stacjonarnych w całej Polsce, lub skorzystaj z bezpiecznej i wygodnej usługi wysyłkowej. Serwis IPhone XS Max w iHospital to najlepszy sposób na naprawę Jabłka!

Serwis iPhone XS Max – naprawa przycisku On/Off

Naprawa przycisku On/Off iPhone XS Max – jak wygląda proces?

Każdy problem z urządzeniem traktujemy indywidualnie. Czas serwisu iPhone XS Max będzie uzależniony od przyczyn powstania problemy z przyciskiem On/Off. Serwis składa się z czterech prostych kroków:

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Serwis iPhone XS Max możemy rozpocząć od razu po przekazaniu Twojego smartfona w nasze ręce. Możesz oddać go do naprawy w jednym z naszych punktów lub wysłać go do nas w trybie usługi wysyłkowej.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Na tym etapie zajmujemy się szybką diagnozą problemu, który spowodował awarie przycisku On/Off w iPhone XS Max.. Serwis oszacuje też czas niezbędny do naprawy.

Teraz usuwamy przyczynę problemu z przyciskiem włączania i wyłączania. Przywracamy pełną sprawność Twojego Jabłka.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Testujemy Twój telefonu sprawdzamy, jak przebiegła naprawa. Jeśli będzie gotowy do odbioru,  otrzymasz od nas wiadomość SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Serwis iPhone XS  Max nie musi być kosztowny i czasochłonny. Dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie urządzeń Apple możesz mieć pewność, że naprawa iPhone będzie szybka i trwała, bez obaw o wielotygodniowe czekania aż Twoje Jabłko wróci do Ciebie z serwisu.

Serwis iPhone XS Max możesz zrealizować stacjonarnie, umawiając się na zdanie telefonu w jednej z placówek w  Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Możesz również skorzystać z bezpiecznej usługi wysyłkowej.

Czas naprawy przycisku On/Off będzie wynikał ze złożoności problemu. Część napraw wykonujemy od ręki, inne zajmują około godziny lub dłużej. Staramy się, by sprawny telefon trafił do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Po umówieniu wizyty, zapraszamy Cię z Jabłkiem do placówek iHospital. Możesz też skorzystać z usługi serwisu wysyłkowego.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone, Macbook, czy iPad.