Naprawa iPhone 8

Wymiana złącza ładowania iPhone 8 Plus

Nie ma nic gorszego niż widok zbliżającej się do wyczerpania baterii, ale czy na pewno? Niestety istnieje jeszcze gorsza wizja - uszkodzenie złącza ładowania. Jeśli podłączasz swoją ładowarkę, a ta nie ładuje – wkrótce Twój telefon się wyłączy i całkowicie straci swoją funkcjonalność! Jeżeli przyczyną problemów z ładowaniem nie jest kabel lub końcówka od ładowarki, prawdopodobnie awarii uległo złącze. W iHospital naprawa złącza ładowania iPhone 8 nie zajmie więcej niż godzinę i nie sprawi, że wydasz na nią fortunę! Niezależnie od tego, w jaki sposób doszło do uszkodzenia złącza (przyczyna ma zwykle charakter mechaniczny), nasz serwis szybko i bezawaryjnie przywróci pełną sprawność techniczną Twojemu smartfonowi. Sprawdź, jak działamy w praktyce!

Serwis iPhone 8 – naprawa złącza ładowania

22000
20000
Śróbek

Naprawa złącza ładowania w iPhone  8 – jak wygląda proces?

Dbamy o to, by serwis Twojego smartfona trwał tak krótko, jak to tylko możliwe. Za sprawny przebieg naprawy odpowiada nie tylko nasza dogłębna znajomość technologii Apple, ale też opieranie się na 4 prostych krokach serwisu – jakich?

Oddanie iPhone 8 do naprawy

Naprawa złącza ładowania w iPhone 8 rozpoczyna się zaraz po przyjęciu Twojego Jabłka do jednego z naszych serwisów.

Oddanie iPhone 8 do naprawy

Na tym etapie skrupulatnie diagnozujemy, co było przyczyną awarii  – zazwyczaj są to uszkodzenia mechaniczne lub silne zabrudzenie, zalanie.

Działamy aktywnie – usuwamy przyczyny usterki i jej skutki. Zaraz Twój smartfon będzie gotowy do ładowania!

Testowanie i wydanie iPhone 8

W tym ostatnim kroku, sprawdzamy, czy naprawa złącza ładowania iPhone 8 została zakończona powodzeniem. Wyślemy Ci  SMS-a lub wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór smartfona.

Testowanie i wydanie iPhone 8

Serwis iPhone 8, w iHospital może być szybki i niedrogi. Kiedy Ty odpoczniesz przy ulubionej kawie, my doprowadzimy Twój smartfon do dawnego, świetnego stanu technicznego. Dzięki naszej wiedzy i konkurencyjnej ofercie, możesz mieć pewność, że naprawa iPhone będzie błyskawiczna - część prac serwisowych zwykle nie trwa dłużej niż 60 minut - i niedroga. Koniecznie sprawdź na własnym przykładzie, jak funkcjonuje nasz serwis! Większość osób trafia do nas z polecenia, co jest dla nas najlepszą rekomendacją!

Serwis iPhone 8 można przeprowadzić w jednej z sześciu placówek stacjonarnych w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Warszawie i Poznaniu. Ofertę dedykujemy jednak Klientom z całej Polski.

Naprawa złącza ładowania IPhone 8 nie powinna zająć nam więcej niż 60 minut.

Możesz zdecydować się na wybór usługi serwisu wysyłkowego i przekazać swojego smartfona kurierowi, albo odwiedzić iHospital osobiście. Nie zapomnij tylko nas o tym uprzedzić!

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.