Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 13

Cena standardowa: 419-669 zł
Cena promocyjna: 319-569 zł

Aparat w Twoim Jabłku nie działa jak należy? Szkiełko jest mocno porysowane lub pęknięte? Pomożemy! Naprawa szkła tylnego aparatu w iPhonie 13 to usługa, którą wykonujemy szybko, solidnie i w 100% skutecznie. Dzięki temu masz pewność, że smartfon znowu będzie spełniał Twoje oczekiwania – robił zdjęcia i nagrywał filmy w doskonałej jakości. Jak wygląda naprawa? Wymiana szkła tylnego aparatu w iPhonie 13 zajmuje od 3 do 4 godzin, a promocyjna cena usługi zaczyna się od 319 zł (w zależności od tego, czy do wymiany jest jedno, czy więcej szkieł). Nie musisz więc martwić się o wysokie koszty ani długi czas realizacji. Odwiedź nasz serwis Apple, a my rozgryziemy problem z Twoim Jabłkiem!

Oddaj Jabłko w bezpieczne ręce

Wymiana szkiełka tylnego aparatu w iPhonie 13 jest możliwa w pięciu miastach: Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Katowicach. Za daleko? Jeśli nie jest Ci do nas po drodze, skorzystaj z naprawy wysyłkowej – wszelkie koszty związane z transportem są po naszej stronie!

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 13 – jak wygląda proces?

W iHospital nie akceptujemy półśrodków – zapewniamy klientom najwyższy poziom usług. Korzystamy wyłącznie z najlepszych części, jesteśmy precyzyjni, rzetelni i zaangażowani. Masz więc pewność, że naprawa iPhone 13 w naszym serwisie to bezpieczny wybór.

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Po przyjęciu iPhone`a do serwisu uzupełnimy formularz, w którym znajdziesz opis usterki, szacowany czas i koszt naprawy.

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Twoje Jabłko trafi do laboratorium, w którym przyjrzymy się usterce i ustalimy najskuteczniejszy plan naprawy. Dzięki dokładnej diagnozie nie pominiemy żadnego szczegółu.

Naprawa iPhone 13

Naprawa szkiełka tylnego aparatu w iPhonie 13 odbędzie się przy użyciu sprawdzonych narzędzi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Masz więc pewność, że Jabłko wróci do Ciebie w idealnym stanie.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Na koniec upewnimy się, że wymiana szkła tylnego aparatu przyniosła oczekiwany efekt, a Twój iPhone 13 jest w pełni sprawny. Po zakończeniu testów zaprosimy Cię po odbiór.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Wymiana szkła tylnego aparatu – iPhone 13

Jeśli Twoje Jabłko uległo wypadkowi i konieczna jest wymiana szkiełka tylnego aparatu, jak najszybciej oddaj iPhone`a 13 w ręce naszych ekspertów. Dzięki temu unikniesz poważniejszych uszkodzeń i bardziej kosztownych napraw. Masz pytania dotyczące naszych usług? Zajrzyj do sekcji poniżej, a w razie wątpliwości zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zgłoś się do serwisu, jeśli szkiełko tylnego aparatu jest stłuczone lub mocno porysowane.

Oddaj Jabłko do naprawy osobiście w wybranym serwisie lub wyślij je do nas kurierem – bez żadnych dodatkowych kosztów.

Czekamy na Ciebie w sześciu lokalizacjach na terenie Poznania, Warszawy, Gdańska, Krakowa oraz Katowic.

W iHospital umiemy Apple. Opinie na temat naszych usług potwierdzają, że każdą naprawę realizujemy sprawnie, skutecznie, a do tego w atrakcyjnej cenie. Masz więc pewność, że warto wybrać nasz serwis!

Naprawa iPhone to tylko część naszych usług. Uszkodzony MacBook, iPad lub Apple Watch? Możesz na nas liczyć! Zadzwoń do wybranego serwisu i powiedz, jak możemy Ci pomóc.