Naprawa iPhone 12 Pro

Zbita szybka, problem z ładowaniem, a może skomplikowana usterka na płycie głównej? Jeśli czeka Cię naprawa iPhone 12 Pro, wybierz iHospital. To najlepszy serwis Apple, który kompleksowo zadba o Twoje urządzenie, przywracając Ci komfort korzystania ze wszystkich jego funkcjonalności. Wyróżniają nas profesjonalizm, perfekcja oraz precyzja w naprawie wszystkich sprzętów Apple.

Do napraw używamy wyłącznie specjalistycznych narzędzi, bezpiecznych dla Twojego smartfonu i wymieniamy części na najwyższej klasy komponenty. Każda naprawa iPhone - czy to wymiana wyświetlacza, baterii, czy inna usterka - objęta jest gwarancją. Skutecznie naprawiliśmy już ponad 30 tysięcy sprzętów Apple, w których przekręciliśmy niemal milion śrubek! Teraz czekamy na Twój iPhone 12 Pro w naszych 6 serwisach w 5 miastach w Polsce: w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Gdańsku!

Co zrobić, by oddać iPhone 12 Pro do naszego serwisu?

  • Rozpoznaj problem, jaki masz ze swoim iPhone.
  • Wybierz naprawę, którą chcesz wykonać w iHospital.
  • Zdecyduj, w którym serwisie mamy zrealizować naprawę.
  • Zadzwoń, napisz do nas lub wypełnij formularz i skorzystaj z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej - zamów darmowego kuriera lub nadaj przesyłkę w Paczkomacie.

Zaledwie tyle wystarczy, byśmy kompleksowo zajęli się naprawą Twojego iPhone 12 Pro.

Odszukaj swój problem z iPhone 12 Pro

I ZNAJDŹ NAPRAWĘ DLA SIEBIE

Problem z iPhone 12 Pro Oferowana naprawa iPhone 12 Pro Czas naprawy Cena naprawy Cena promocyjna
Zbita szybka w iPhone 12 Pro Wymiana zbitej szybki iPhone 12 Pro 1-5 dni roboczych 1249zł 899zł
Wylany, czarny ekran iPhone 12 Pro Wymiana ekranu + zbitej szybki iPhone 12 Pro Do ustalenia telefonicznie 1749zł 1549zł
Pęknięte tylne szkło iPhone 12 Pro Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro 2-5 dni roboczych 1299zł 699zł

Odszukaj swój problem z iPhone 12 Pro

I ZNAJDŹ NAPRAWĘ DLA SIEBIE

Naprawa: Wymiana zbitej szyby iPhone 12 Pro
Czas: 1-5 dni roboczych
Cena: 1249 zł
Cena po promocji: 899 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Wymiana Zbitej Szyby + Ekranu OLED, Dotyku iPhone 12 Pro
Czas: Do ustalenia telefonicznie
Cena: 1749 zł
Cena po promocji: 1549 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 12 Pro
Czas: 2-5 dni robocze
Cena: 1099 zł
Cena po promocji: 699 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Wybierz swój serwis Apple

Naprawa iPhone 12 Pro w czterech miastach w Polsce

Interesuje Cię profesjonalna naprawa iPhone Pro Max? Możesz na nas liczyć - Poznań (Polanka i Jeżyce), Kraków, Gdańsk i Katowice - to cztery miasta, w których skutecznie rozwiązujemy wszelkie problemy ze sprzętem Apple. Skorzystaj z naszych usług, gdziekolwiek mieszkasz - specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy usługę naprawy wysyłkowej. Wypełnij formularz na naszej stronie i umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Za co kochają nas klienci

Oceny z Google i Facebooka
Odpowiedzialność

"Fachowa i miła obsługa. Wizyta z nastawieniem na wymianę taśmy okazała się jej tylko ponownym przymocowaniu po poluzowaniu. Szybka naprawa, a iPhone znowu w pełni sprawny. Mogę zdecydowanie polecić."

 Jakub M. 

Profesjonalne podejście

"Jestem bardzo zadowolona poziomem usług świadczonych przez iHospital. Wymiana baterii w telefonie w niecała godzinę w bardzo konkurencyjnej cenie. Dodatkowo bardzo dobra obsługa, doradztwo jak i sam kontakt z klientem. Profesjonalizm w każdym calu."

Magda

Czas naprawy
"Jestem bardzo zadowolony. W konkurencyjnym serwisie powiedziano, że naprawa jest nieopłacalna. iHospital naprawił telefon, taniej niż konkurencja prz okazji poprawiając parę niedoróbek z poprzednich napraw (konkurencji). Szybko, dobrze, tanio."

Adam S.

FAQ

Poznań, Katowice, Kraków i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. Nie martw się, jeśli Ci nie po drodze. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy do jednego z naszych serwisów. 

Przynieś urządzenie do jedno z naszych serwisów (najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym). Możesz też skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej. Zamów bezpłatnego kuriera (przez naszą stronę) lub nadaj sprzęt w Paczkomacie, a trafi do jednego z naszych pięciu serwisów.

Naprawić można w zasadzie wszystko, co związane z iPhone, Macbook czy iPad. Wymienimy baterię, zbitą szybkę, złącze ładowania czy zepsute przyciski. Rzetelnie wykonujemy również skomplikowane usterki powiązane z płytą główną urządzenia.

Jest wiele powodów. Odnowimy Twój sprzęt rzetelnie i profesjonalnie, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i oryginalnych komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Działamy sprawnie i skutecznie, a jeśli nam nie wierzysz, sprawdź setki opinii naszych zadowolonych klientów.