Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 12 Pro Max

Cena standardowa: 339 - 679 zł
Cena promocyjna: 239 - 579 zł

Pęknięte szkiełko kamery w Jabłku? Wiemy, jak rozgryźć ten problem! Naprawa szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Pro Max to usługa, którą realizujemy w 3-4 godziny, więc szybko odzyskasz w pełni sprawne urządzenie. Oprócz tego, że działamy w ekspresowym tempie, zapewniamy też atrakcyjny cennik. Dzięki temu nie musisz się martwić, że naprawa mocno nadwyręży Twój budżet. Dlaczego warto wybrać nasz serwis Apple? Jesteśmy specjalistami od iSprzętu, a części, z których korzystamy, są najwyższej jakości. Dbamy też o precyzję, tak by Twoje Jabłko było bezpieczne na każdym etapie naprawy. Masz więc pewność, że wymiana szkła tylnego aparatu w naszym serwisie to dobry wybór, a po odbiorze Twój iPhone 12 Pro Max znowu będzie działał (i wyglądał!) jak w dniu zakupu. Oddaj urządzenie w ręce naszych specjalistów i don`t worry, be Happle!

Umów się na wizytę lub zamów kuriera

Martwisz się, że naprawa iPhone zabierze Ci dużo czasu i pokrzyżuje ważne plany? Nie musi tak być! Aby wszystko poszło sprawnie, zadzwoń wcześniej do wybranego oddziału iHospital i zarezerwuj termin wizyty. Dzięki temu unikniesz kolejek i od razu uzyskasz pomoc. Możesz też przekazać nam Jabłko bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że zamówisz bezpłatnego kuriera przez formularz na stronie, a my zajmiemy się resztą. Wybierz iHospital i przekonaj się, że wymiana szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Pro Max może być bezproblemowa.

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 12 Pro Max – jak wygląda proces?

Nie bez powodu pracujemy według ściśle określonego schematu. Dokładna diagnoza, która poprzedza naprawę, oraz testowanie sprzętu po jej zakończeniu pozwalają nam wykonywać usługi w 100% skutecznie. Oddając sprzęt do iHospital masz pewność, że wymiana szkła tylnego aparatu rozwiąże problem – do ostatniej rysy. A Twój iPhone 12 Pro Max? Znowu będzie robił zachwycające zdjęcia i nagrywał filmy, którymi będziesz z przyjemnością dzielić się z innymi!

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Po skonsultowaniu z Tobą zakresu usługi wypełnimy formularz naprawy. Dzięki temu od początku wszystkie warunki będą dla Ciebie jasne.

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Podczas diagnozy ustalimy, jak poważna jest usterka. Sprawdzimy też, czy przez pęknięte szkiełko do iPhone`a nie dostały się żadne zanieczyszczenia.

Naprawa iPhone 12 Pro Max

Wymienimy uszkodzone komponenty z dbałością o każdy detal, tak by Jabłko nie nosiło żadnych śladów naprawy.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Na koniec wykonamy testy, by potwierdzić, że naprawa szkła tylnego aparatu przebiegła prawidłowo. Dostaniesz od nas powiadomienie, gdy iPhone 12 Pro Max będzie gotowy do odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Wymiana szkła tylnego aparatu – iPhone 12 Pro Max

Jeśli nie chcesz, by przez pęknięte szkło kamery Twoje Jabłko uległo poważnej usterce, już dzisiaj umów się na wizytę w naszym serwisie. Im szybciej wymienimy uszkodzone komponenty, tym mniejsza szansa, że do urządzenia dostanie się wilgoć, pył lub piasek. Nawet drobne zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia obiektywu, więc nie warto ryzykować. Zwłaszcza że naprawa szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Pro Max nie zajmie nam wiele czasu, a to oznacza, że nie rozstaniesz się z Jabłkiem na długo. Zapraszamy!

Zgłoś się do nas, jeśli szkło tylnej kamery w Twoim iPhonie jest pęknięte lub mocno porysowane.

Koszt naprawy zależy od liczby uszkodzonych szkiełek. Sprawdź nasz cennik, by poznać szczegóły.

Umów się na wizytę w serwisie lub zamów bezpłatnego kuriera, który dostarczy nam Twoje Jabłko.

Nasze oddziały mieszczą się w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach.

Umiemy Apple i wiemy, jak przywrócić Twojemu Jabłku pełną sprawność – szybko, solidnie, z dbałością o każdy detal. A jeśli masz wątpliwości, sprawdź opinie na temat naszych usług. Klienci potwierdzają, że warto wybrać nasz serwis.

Serwisujemy iPhone`y, a także MacBooki, iPady i Apple Watche. Zadzwoń i powiedz, jak możemy Ci pomóc!