Wymiana tylnej szybki iPhone 13 Mini

Twój smartfon zderzył się z twardym podłożem? Wymiana tylnej szybki iPhone 13 Mini to najlepszy sposób, by zadbać o doskonały wygląd Jabłka, a także jego bezpieczeństwo. Zgłoś się do nas, jeśli zależy Ci na najwyższym standardzie naprawy. Wykonamy dokładną diagnozę usterki i sprawdzimy, czy w wyniku upadku nie doszło do poważnego uszkodzenia wewnętrznych komponentów. Wymienimy tylną szybkę na nową, dlatego masz pewność, że po naprawie Twój iPhone 13 Mini będzie działał bez zarzutu.

Odwiedź nasz serwis Apple w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Krakowie lub Gdańsku. Możesz też skorzystać z bezpłatnej wysyłki sprzętu. Wymiana tylnej szybki w iPhonie 13 Mini w iHospital to gwarancja skuteczności, krótkiego czasu realizacji i atrakcyjnej ceny. Oddaj Jabłko w nasze ręce i zapomnij o nieestetycznych pęknięciach.

Oddaj Jabłko w ręce specjalistów

Dzięki wymianie tylnej szybki w iHospital Twój iPhone 13 Mini odzyska dawny wygląd i wróci do Ciebie w idealnym stanie technicznym. Już dziś umów się na wizytę w serwisie lub wyślij do nas Jabłko kurierem.

Zobacz, jak wygląda wymiana tylnej szybki w naszym serwisie

W iHospital możesz liczyć na pełne zaangażowanie, specjalistyczną wiedzę i duże doświadczenie całego zespołu. Sprawdź, jak wygląda naprawa iPhone`a i przekonaj się, że działamy szybko i skutecznie.

Oddanie iPhone 13 Mini do naprawy

Kiedy przyjdziesz do serwisu, otrzymasz od nas formularz, w którym opiszemy szczegóły usterki oraz szacunkowy koszt i termin naprawy. Wymiana tylnej szybki bez wychodzenia z domu? Dla nas to żaden problem – wyślij iPhone`a 13 Mini kurierem do wybranego serwisu.

Oddanie iPhone 13 Mini do naprawy

Dzięki diagnozie usterki dokładnie określimy problem i przygotujemy najkorzystniejszy dla Ciebie plan naprawy.

Naprawa iPhone 13 Mini

Podczas naprawy usuniemy uszkodzoną tylną szybkę i zamontujemy nową część. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo Jabłka – używamy najlepszych narzędzi i dbamy o precyzję.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Mini

Poddamy Jabłko testom w naszym laboratorium, by upewnić się, że działa jak nowe. Jeśli iPhone będzie w pełni sprawny, zaprosimy Cię po odbiór.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Mini

Wymiana tylnej szybki iPhone 13 Mini

Rozbita tylna szybka może spowodować poważne problemy z Twoim iPhonem 13 Mini, na przykład uszkodzenie płyty głównej. Zgłoś się do naszego serwisu – pomożemy Ci uchronić wewnętrzne elementy Jabłka przed działaniem czynników zewnętrznych. Nie musisz martwić się o czas realizacji ani koszty. Dzięki dużemu doświadczeniu działamy sprawnie, a nasze ceny zawsze są konkurencyjne. Skontaktuj się z nami już dziś, by ustalić optymalny plan naprawy.

Zgłoś się do nas, jeśli tylna szybka w Twoim iPhonie 13 Mini jest zbita lub porysowana, a Jabłko nie spełnia Twoich oczekiwań.

Zadzwoń do nas – podamy Ci szacowany koszt naprawy lub sprawdź aktualną cenę i promocję w cenniku.

Wymiana tylnej szybki zajmie nam tylko kilka dni roboczych.

Odwiedź nasz serwis lub skorzystaj z bezpłatnej wysyłki urządzenia.

Czekamy na Ciebie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Nie akceptujemy półśrodków. Naprawiamy sprzęt Apple przy użyciu najlepszych narzędzi i części. Dzięki dużemu doświadczeniu i pasji do naszej pracy realizujemy usługi na najwyższym poziomie.

iHospital to profesjonalna naprawa iPhone i innych urządzeń Apple: MacBooków, iPadów i Apple Watchy. Pomożemy Ci z każdą usterką.