Wymiana złącza ładowania iPhone 13 Pro Max

Uszkodzone gniazdo ładowania? Pomożemy! Naprawa złącza ładowania w iPhonie 13 Pro Max jest wskazana, gdy wejście zostało uszkodzone, zalane lub dostały się do niego zanieczyszczenia. Niezależnie od przyczyny nasz serwis Apple szybko zdiagnozuje i rozwiąże problem. W tym celu użyjemy specjalistycznych narzędzi oraz najlepszych części, na które otrzymasz gwarancję. Dzięki temu masz pewność, że iHospital to bezpieczny wybór. Wymiana złącza ładowania w iPhonie 13 Pro Max potrwa maksymalnie 3 godziny, więc nie musisz rozstawać się z urządzeniem na długo. Dodatkowo zapewniamy atrakcyjny cennik usług – u nas nie ma mowy o zawyżonych kosztach. Masz pytania? Chcesz oddać Jabłko w nasze ręce? Zapraszamy do kontaktu!

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Kawa, herbata? Nowe złącze ładowania? Odwiedź jeden z naszych oddziałów i poczuj się jak u siebie! Działamy w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Katowicach. Jeśli nie jest Ci do nas po drodze, zamów bezpłatnego kuriera – formularz znajdziesz w zakładce Wysyłka.

Sprawdź, jak wygląda wymiana złącza ładowania iPhone 13 Pro Max

Każdego dnia udowadniamy klientom, że naprawa iPhone nie musi być stresująca. Kiedy odwiedzisz nasz serwis, omówimy z Tobą warunki usługi, tak by od początku były przejrzyste i zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Zadbamy też o bezpieczeństwo Twojego Jabłka – na każdym etapie naprawy. W iHospital wymiana złącza ładowania w iPhonie 13 Pro Max jest bezproblemowa, więc nie masz powodu do obaw.

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

Po przyjęciu urządzenia uzupełnimy formularz naprawy. Opiszemy w nim usterkę i podamy szacowaną cenę oraz termin realizacji.

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

Nasi specjaliści zweryfikują przyczynę problemów z ładowaniem w laboratorium. Dzięki temu masz pewność, że naprawa będzie skuteczna.

Naprawa iPhone 13 Pro Max

Wymienimy uszkodzone złącze ładowania na nowe. Dzięki naszej precyzji Jabłko nie będzie nosić żadnych śladów naprawy.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

Gdy upewnimy się, że naprawa złącza ładowania zakończyła się sukcesem, zaprosimy Cię po odbiór iPhone`a 13 Pro Max.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

Naprawa złącza ładowania – iPhone 13 Pro Max

Specjalistyczna wiedza, doświadczenie, pasja do sprzętu Apple – to dzięki nim jesteśmy w stanie zapewniać klientom najwyższą jakość usług. Jeśli chcesz, by naprawa złącza ładowania w Twoim iPhonie 13 Pro Max przebiegła sprawnie, była solidna i skutecznie rozwiązała problem, jesteś we właściwym miejscu. Wybierając nasz serwis, masz pewność, że Jabłko znowu będzie się ładować po podłączeniu do ładowarki – bez przerw i bez konieczności dociskania końcówki przewodu.

Odwiedź nas, jeśli gniazdo ładowania jest zabrudzone lub uszkodzone i występują problemy z ładowaniem.

Sprawdź cenę naprawy w naszym cenniku. Warto tam zajrzeć po aktualne promocje!

Rozgryziemy problem z Twoim Jabłkiem w ciągu 2-3 godzin.

Możesz dostarczyć je osobiście lub zamówić w tym celu kuriera. Pokryjemy koszty wysyłki.

Naprawiamy Jabłka w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Krakowie.

Bo umiemy Apple i angażujemy się w naszą pracę na 100%. Najlepszy dowód? Pozytywne opinie klientów i tysiące naprawionych urządzeń na koncie.

Naprawa iPhone 13 Pro Max to nie wszystko, co możemy Ci zaproponować. Pomożemy również, jeśli masz inny model Jabłka, MacBooka, iPada lub Apple Watcha.