Naprawa iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Trudno Ci prowadzić rozmowy telefonicznie, bo niewyraźnie słyszysz rozmówców lub przeszkadzają Ci szumy w słuchawce? A przy tym głośnik gra bardzo cicho? Możliwe, że Twój głośnik ma silnie zabrudzoną osłonę lub uległ uszkodzeniu (np. wskutek upadku na twarde podłoże). Rozwiązaniem problemu będzie wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max. Wybierz nasz profesjonalny serwis Apple - wymienimy go precyzyjnie i to w niecałą godzinę.

Kraków, Gdańsk, Katowice, a może Poznań (na Jeżycach lub Polance)? Odwiedź najbliższy serwis iHospital, nadaj przesyłkę w Paczkomacie lub za pomocą darmowego kuriera (zamówisz go na naszej stronie). Tylko tyle musisz zrobić, byśmy przeprowadzili kompleksowy serwis, wymienili głośnik w Twoim iPhone 11 Pro Max, a Ty znów mógł prowadzić rozmowy telefonicznie bez szmerów w tle.

Naprawimy głośnik rozmów w Twoim iPhone 11 Pro Max

Naprawa iPhone to nasza specjalność! Zarezerwuj dogodny dla siebie termin w jednym z naszych serwisów - możesz zrobić to telefonicznie, mailowo lub wypełniając znajdujący się na naszej stronie formularz. A jeśli nie jest Ci po drodze, skorzystaj z dogodnej opcji naprawy wysyłkowej (z darmowym kurierem).

Posiadasz inny model iPhone?

Odszukaj swoje Jabłko i zarezerwuj naprawę

Jak wygląda naprawa głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max w iHospital?

Każda naprawa iPhone 11 Pro Max realizowana jest w iHospital z dbałością o każdy szczegół i przy użyciu sprawdzonych, specjalistycznych narzędzi, bezpiecznych nawet dla najmniejszych części Jabłek. Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max zwykle zajmuje nam mniej niż godzinę!

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Otrzymasz formularz przyjęcia smartfona do serwisu, w którym znajdą się niezbędne informacje jak: przyczyna i opis usterki oraz szacunkowy czas i koszt wymiany głośnika. Zachowaj druk do odbioru urządzenia.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Gwarantujemy bezpłatną diagnozę iPhone 11 Pro Max przy realizacji naprawy w naszym serwisie. Starannie zbadamy, co stało się z głośnikiem rozmów w Twoim smartfonie, a następnie poinformujemy Cię o wybranym sposobie, czasie i całkowitym koszcie naprawy (może być wyższy, jeśli zdiagnozujemy inne usterki).

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Jeśli problem dotyczy wyłącznie wymiany głośnika rozmów, zrealizujemy naprawę w mniej niż 60 minut. Starannie zdemontujemy stary głośnik rozmów i wymienimy go na nowy.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Przetestujemy Twój iPhone 11 Pro Max, by upewnić się, z głośnika rozmów dobiegają czyste i wyraźne dźwięki. Wraz z naprawionym smartfonem otrzymasz również kilkumiesięczną gwarancję na wymienione części.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów w iPhone 11 Pro Max

Naprawa iPhone w naszym serwisie przywróci Ci komfort prowadzenia telefonicznych rozmów. Znów będziesz mógł prowadzić nawet wielogodzinne konserwacje bez jakichkolwiek zakłóceń. Tylko kompleksowa wymiana głośnika w sprawdzonym serwisie Apple zwiększa szansę na jego bezawaryjne działanie w przyszłości. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i licznym opiniom naszych Klientów i odwiedź nas w iHospital.

Podczas połączeń telefonicznych słabo słyszysz swoich rozmówców? Nie możesz przez to wygodnie z niego korzystać? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy szybką naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Wymiana głośnika w iPhonie 11 Pro Max to cena 349 zł, ale to i tak niewiele w stosunku do bezcennej jakości i zadowolenia z wysokiej jakości dźwięku. Aktualne ceny usług zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

W naszym profesjonalnym serwisie Apple naprawimy głośnik w zaledwie 60 minut – tyle zwykle potrzeba, byś na nowo mógł komfortowo prowadzić rozmowy telefoniczne.

To łatwiejsze niż myślisz! Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście lub przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa). A może wolisz nadać przesyłkę w najbliższym Paczkomacie? Też możesz.

Mamy aż 5 punktów serwisowych w 4 miastach w Polsce! Działamy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy! Prowadzimy również naprawę wysyłkową.

Jesteśmy magikami od naprawy zepsutych nadgryzionych Jabłek. Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście – używamy wyłącznie bezpiecznych narzędzi do naprawy i oryginalnych części. Mamy również optymistyczne podejście do życia, którym staramy się zarażać wszystkich wielbicieli Jabłek.

Kompleksowo usuwamy różne usterki sprzętów Apple. W naszych serwisach m.in. naprawiamy zbitą szybkę, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, głośnik rozmów lub audio oraz naprawimy skomplikowane usterki na płycie głównej.