Serwis Apple Katowice

iHospital Katowice - Apple OD.NOVA na Śląsku.
Katowice są dla nas niekończącym się wyzwaniem. Region Śląska jest dla nas bardzo ważny, wciąż odkrywamy go na nowo. To tutaj mamy największą liczbę fanów na Facebooku, dziękujemy za Wasze zaufanie. Mamy nadzieje, że każda Wasza wizyta na ul. Wojewódzkiej 36 będzie je umacniać.

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt. 9.00 - 17.00

TELEFON

O SERWISIE

Twój Serwis Apple w Katowicach

iHospital Katowice to pogwarancyjny serwis urządzeń firmy Apple. Tworzą go pasjonaci, którzy dla przywrócenia do życia produktów z “nadgryzionym jabłkiem” są w stanie zrobić wiele! Naprawą urządzeń firmy Apple zajmujemy się od 2012 roku. To właśnie dzięki temu, że kochamy naszą prace, zadbamy o to, aby Twoje urządzenia po “wyjściu” z iHospital były jak nowe. Tam gdzie Apple mówi “nie da się”, my mówimy “spróbujmy”. Ta mieszanka sprawia, że usługi świadczone przez nasz serwis są tak dobrze oceniane przez klientów Facebook Reviews (5,0 ).

  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • Oferujemy 3 miesiące gwarancji
  • Uczciwe podejście do klienta
  • Zarządzanie jakością

UMÓW SIĘ NA NAPRAWĘ

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla iHospital Serwis na skontaktowanie się z Tobą w celu zaproponowania i umówienia terminu naprawy z użyciem adresu e-mail. Odpiszemy do Ciebie i potwierdzimy Twoje zainteresowanie naprawą. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. *

CO PISZĄ O NAS KLIENCI

Relacje z naszymi klientami są dla nas bardzo ważne. Dzięki naszym wspólnym rozmowom, Państwa opiniom mamy szansę rozwijać się i poprawiać jakość naszej obsługi.

Patrycja Z.

★★★★★ | Facebook
Szybka diagnoza i reanimacja ,pozwoliła na przywrócenie funkcji życiowych mojego telefonu, profesjonalne podejście oraz bardzo szybka realizacja naprawy. Kontakt oraz wskazówki telefoniczne na najwyższym poziomie, naprawdę polecam!

Magda En.

★★★★★ | Facebook
Bardzo dziękuję za ekspresową wymianę szybki! Profesjonalna i przemiła obsługa 🙂 Polecam!

Dorota K.

★★★★★ | Facebook
Szybko, profesjonalne, sprawnie i uczciwie. Z czystym sumieniem polecam 🙂

iHospital Katowice

SERWIS APPLE

Naprawa iPhone

Naprawa iPad

Naprawa MacBook

Naprawa iMac

Obsługa firm

Akcesoria