Serwis Apple Katowice

GODZINY OTWARCIA

pn.-pt. 9.00-19.00

O serwisie

iHospital Katowice - Serwis Apple

Cześć! Jesteśmy pogwarancyjnym serwisem urządzeń Apple. Stworzyliśmy miejsce, w którym profesjonalną pomoc znajdą wszyscy użytkownicy nadgryzionego Jabłka. W iHospital Katowice zajmiemy się naprawą Twoich iSprzętów, więc zapraszamy jeśli potrzebujesz wsparcia dla któregoś z nich: iPhone, iPad, MacBook oraz Apple Watch. Umiemy Apple, żebyś Ty mógł być Happle!

 

Naprawa Apple w iHospital trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, a 50% napraw wykonujemy już w pół godziny! Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i najlepszej jakości części. Zależy ci na tym, by naprawa Apple była szybka, tania i skuteczna? Wybierz serwis Apple Katowice, w którym przywrócimy Twojemu Jabłku pełną sprawność.

 

Możesz odwiedzić nasz serwis Apple w Katowicach na ulicy Wojewódzkiej 36, a jeśli to dla Ciebie zbyt duża wyprawa, bo nie mieszkasz w Katowicach lub okolicy - skorzystaj z naszej naprawy wysyłkowej.

  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • otrzymujesz gwarancję na naprawioną część
  • nasze wsparcie otrzymujesz bezterminowo
DARMOWA KONSULTACJA

DARMOWA KONSULTACJA

Opisz krótko swój problem, wybierając urządzenie oraz miasto serwisowania sprzętu. Pomożemy określić problem jaki masz ze swoim urządzeniem i wybrać najlepszą opcję naprawy.

Tylko do 14 czerwca wyczyść swojego MacBooka w specjalnej cenie!
*

Kompleksowa naprawa iPhone - Katowice

Cennik naprawa iPhone Katowice

Jeśli Twój iPhone rozładowuje się nadzwyczaj szybko, ekran nie reaguje na dotyk, albo rozmówca nie słyszy Cię podczas telefonicznej konwersacji to znak, że Twoje Jabłko potrzebuje pomocy. Do najczęstszych napraw w iHospital Katowice zaliczamy wymianę zbitej szybki, ekranu oraz baterii. Poradzimy sobie także z innymi uszkodzeniami, także tymi, które na pierwszy rzut oka wydają się zbyt skomplikowane, by mogły zakończyć się powodzeniem. Jesteśmy pasjonatami urządzeń Apple, niejedno Jabłko rozłożyliśmy na części pierwsze. Zawsze podejmujemy się napraw, kierując się wyłącznie własnym doświadczeniem, a nie opiniami tych, którzy rozkładają ręce nad uszkodzonymi Jabłkami.

Naprawa iPhone (Katowice) trwa zazwyczaj ok. 30 minut. Jako użytkownicy Jabłek zdajemy sobie sprawę jak trudno jest funkcjonować bez smartfona będącego łącznikiem z przyjaciółmi i źródłem informacji. W związku z tym jako serwis Apple Katowice dokładamy wszelkich starań, by Wasza rozłąka z Jabłkiem trwała jak najkrócej.

Sprawdź nasz cennik wybierając model swojego iPhone'a:

Darmowa wycena

90% realizowanych napraw iPhone, iPad, MacBook jesteśmy w stanie wstępnie wycenić już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego czy mailowego. Każdy kosztorys zatwierdzamy z klientem po dokonaniu szczegółowej diagnozy w serwisie.

32000
Naprawionych
Jabłek
1000
Opinii 5-gwiazdek
Opinii
30000
Szczęśliwych
Klientów
900000
Przekręconych
Śrubek

FAQ

Przynieś urządzenie do naszego serwisu Apple na ul. Wojewódzką 36 (najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym). Możesz też skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej. Zamów bezpłatnego kuriera lub nadaj sprzęt w paczkomacie.

Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk, Warszawa to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. W Katowicach znajdziesz nas na ul. Wojewódzkiej 36. Nie martw się, jeśli Ci nie po drodze. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Jest wiele powodów. Odnowimy Twój sprzęt rzetelnie i profesjonalnie, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i najlepszej jakości komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Działamy sprawnie i skutecznie, co potwierdzają setki opinii naszych zadowolonych klientów.

Naprawić można z zasadzie wszystko, co związane z iPhone, Macbook czy iPad. Wymienimy baterię, zbitą szybkę, złącze ładowania czy zepsute przyciski. Rzetelnie wykonujemy również skomplikowane usterki powiązane z płytą główną urządzenia. Pomagamy także we wszelkich problemach systemowych.