Serwis Apple Katowice

iHospital Katowice - Serwis Apple Katowice. Katowice są dla nas niekończącym się wyzwaniem. Region Śląska jest dla nas bardzo ważny, wciąż odkrywamy go na nowo. To tutaj mamy największą liczbę fanów na Facebooku, dziękujemy za Wasze zaufanie. Mamy nadzieje, że każda Wasza wizyta na ul. Wojewódzkiej 36 będzie je umacniać.

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt. 9.00 - 17.00
Dnia 15.02.2019 w piątek, z przyczyn technicznych serwis będzie nieczynny. 

TELEFON

O SERWISIE

Serwis Apple Katowice

Pogwarancyjny serwis urządzeń Apple to miejsce, w którym profesjonalną pomoc znajdą wszyscy użytkownicy sprzętu z nadgryzionym jabłkiem. Serwis Apple Katowice zajmuje się naprawą takich urządzeń jak iPhone, iPad oraz Mac. Przyjmujemy do serwisu wszystkie Jabłka, zarówno te, które swoją premierę miały już kilka lat temu, jak i najnowsze urządzenia. Naprawa Apple w iHospital trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, a 50% napraw wykonujemy już w pół godziny! Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i sprowadzamy do iHospital wyłącznie najlepszej jakości części zamienne. Zależy ci na tym, by naprawa Apple była szybka, tania i przede wszystkim skuteczna? Wybierz serwis Apple Katowice, w którym wyleczymy twoje Jabłko i przywrócimy mu pełną sprawność.

  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • Oferujemy 3 miesiące gwarancji
  • Uczciwe podejście do klienta
  • Zarządzanie jakością

UMÓW SIĘ NA NAPRAWĘ

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla iHospital Serwis na skontaktowanie się z Tobą w celu zaproponowania i umówienia terminu naprawy z użyciem adresu e-mail. Odpiszemy do Ciebie i potwierdzimy Twoje zainteresowanie naprawą. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. *

CO PISZĄ O NAS KLIENCI

Relacje z naszymi klientami są dla nas bardzo ważne. Dzięki naszym wspólnym rozmowom, Państwa opiniom mamy szansę rozwijać się i poprawiać jakość naszej obsługi.

Paweł

★★★★★ | Facebook | 13.12.2018
Dzięki za szybką naprawę mojego jabłka i za fajną rozmowę. Polecam wszystkim - warto. Pozdrawiam

Sabina

★★★★★ | Facebook | 30.10.2018
Przesympatyczna, szybka obsługa. Zdecydowanie polecam! 👍

Adam

★★★★★ | Facebook | 30.10.2018
Szybko i sprawnie nadzieja na naprawy wróciła dziękuje za uratowanie 🍏 bałem sie ze już umarł ale wy daliście 🍏drugie życie #najlepsi 🔧

Naprawa iPhone

SERWIS APPLE KATOWICE

Do najczęstszych napraw zaliczamy wymianę zbitej szyby, ekranu LCD oraz baterii. Jednak w iHospital zajmujemy się także innymi uszkodzeniami, także tymi, które wydają się zbyt skomplikowane, by mogły zakończyć się powodzeniem. Jesteśmy pasjonatami urządzeń Apple, którzy niejedno Jabłko rozłożyli już na części pierwsze. Zawsze więc podejmujemy się napraw, kierując się wyłącznie własnym doświadczeniem, a nie opiniami tych, którzy rozkładają ręce nad uszkodzonym Jabłkiem. Przyjdź do nas, jeśli w autoryzowanym serwisie usłyszałeś, że naprawa Apple nie jest możliwa, a jedyne rozwiązanie to wymiana smartfona na nowszy model. Udowodnimy, że jest inaczej.

Naprawa iPhone – Katowice

Usługą, z jakiej najczęściej korzystają nasi klienci na Śląsku, jest naprawa iPhone. Katowice to miejsce, w którym znajdziesz nasz profesjonalny serwis pogwarancyjny naprawiający uszkodzone urządzenia Apple. Naprawa iPhone (Katowice) trwa zazwyczaj ok. 30 minut i nie przekracza godziny. Jako użytkownicy Jabłek zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest funkcjonować bez smartfona będącego łącznikiem z przyjaciółmi i źródłem informacji. W związku z tym nasz serwis Apple Katowice dokłada wszelkich starań, by rozłąka z Jabłkiem trwała jak najkrócej. Naprawa Apple w iHospital to wszystko, czego potrzebuje twoje urządzenie, by odzyskać utracone funkcje.

Naprawa iPhone 8 Katowice

Naprawa iPhone 7 Katowice

Naprawa iPhone 7 Plus Katowice

Naprawa iPhone 6s Katowice

Naprawa iPhone 6s Plus Katowice

Naprawa iPhone 6 Katowice

Naprawa iPhone 6 Plus Katowice

Naprawa iPhone SE Katowice

Naprawa iPhone 5s Katowice

Naprawa iPhone 5 Katowice

Naprawa iPhone 5c Katowice

Naprawa iPhone 4/4s Katowice

Naprawa iPad & MacBook

Naprawa iPad Air 2 Katowice

Naprawa iPad Air Katowice

Naprawa iPad Mini Retina Katowice

Naprawa iPad Mini Katowice

Naprawa iPad 4 Katowice

Naprawa iPad 3 Katowice

Naprawa iPad 2 Katowice

Naprawa iMac, MacBook i Mac Pro Katowice