Naprawa iPhone X

Naprawa tylnej kamery iPhone X

Często zdarza się, że na skutek upadku z większej wysokości, zalania lub mocnego zabrudzenia, tylna kamera w iPhone X przestaje działać, a jeśli działa to jakość obrazu, który przekazuje pozostawia wiele do życzenia. Niezależnie od przyczyny, która spowodowała usterkę, w iHospital gwarantujemy, że wymiana kamery tył w iPhone X będzie niedroga, skuteczna i bezawaryjna. Dzięki naszym usługom, możesz szybko i niedrogo przywrócić swojemu Jabłku doskonały stan techniczny. Działamy na terenie pięciu miast Polski, ale swoje usługi dedykujemy wszystkim Klientom z kraju.

Serwis iPhone X – wymiana kamery tył

Wymiana kamery tył iPhone X – jak wygląda proces?

Podczas realizacji wszystkich spraw związanych z naprawą Twojego smartfona, działamy według tego samego schematu. Wszystkie naprawy składają z 4 prostych kroków. Jesteś ciekawy jakich? Sprawdź!

Oddanie iPhone X do naprawy

Serwis iPhone X rozpoczyna się od przyjęcia Twojego urządzenia do naszego serwisu. Możesz przesłać go do nas kurierem, realizując naprawę w formie serwisu wysyłkowego lub odwiedzić iHospital osobiście.

Oddanie iPhone X do naprawy

Teraz nasz serwis szczegółowo bada przyczynę usterki. Sprawdzamy, czy naprawa kamery tył iPhone X jest możliwa, czy musi dojść do jej wymiany itp.

Serwis iPhone X pracuje teraz nad bezpośrednią naprawą Twojego Jabłka. Już niedługo kamera będzie działać bez zarzutu!

Testowanie i wydanie iPhone X

Na ostatnim etapie naprawy sprawdzamy, czy kamera działa. Jeśli tak, serwis uznajemy za zakończony! Wyślemy do Ciebie  również SMS-a lub wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór.

Testowanie i wydanie iPhone X

Naprawa iPhone w iHospital może być szybka, prosta i co najważniejsze – trwała. Wiemy, jak ważne dla Ciebie jest prawidłowe działanie Twojego smartfona – w naszym serwisie naprawisz go nie tylko szybko, ale też niedrogo. Możesz zatem błyskawicznie odzyskać pełną funkcjonalność Jabłka bez obaw o zrujnowanie Twojego budżetu. Kamera tylna w iPhone X szwankuje? Nie czekaj! Zgłoś się do jeden z naszych placówek lub wyślij do nas urządzenie! Tylko cztery kroki dzielą Cię od idealnego stanu technicznego!

Serwis iPhone X w iHospital jest otwarty dla Klientów z całej Polski. Mamy sześć placówek stacjonarnych w pięciu miastach – Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Jeśli nie mieszkasz blisko, zachęcamy Cię do skorzystania z wygodnej opcji serwisu wysyłkowego.

Staramy się, by wymiana kamery tylnej w iPhone X nie zajęła nam więcej niż 60 minut. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły naprawy!

Możesz odwiedzić nas osobiście lub przekazać telefon kurierowi w wygodnej formie serwisu wysyłkowego.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.