Naprawa iPhone XR

Wymiana tylnej szybki iPhone XR

Twój smartfon doznał uszkodzenia mechanicznego na skutek którego pękło tylne szkło jego obudowy? Nie martw się! W iHospital sprawimy, że wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XR będzie sprawna i niedroga! Dołożymy wszelkich starań, by Twój telefon odzyskał dawny, doskonały wygląd. Sprawdź jak działamy w praktyce! Po oddaniu iPhone XR do naprawy, możesz liczyć, że wróci do Ciebie już w ciągu 2-3 dni w Poznaniu i do 5 dni w pozostałych miastach. Jak widzisz, wymiana szkło tylnej obudowy iPhone XR nie musi być czasochłonna!

Serwis iPhone XR– wymiana szkła tylnej obudowy

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XR – jak wygląda proces?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest dla Ciebie Twoje urządzenie. To właśnie dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XR nie zajęła nam więcej niż 5 dni (w Poznaniu wymiana zajmuje nieco mniej czasu). Nasz serwis składa się z kilku prostych kroków:

Oddanie iPhone XR do naprawy

Serwis iPhone XR możemy rozpocząć w zasadzie bezpośrednio po przyjęciu Twojego urządzenia do naszej placówki. Jeśli masz do nas daleko – skorzystaj z usługi wysyłkowej.

Oddanie iPhone XR do naprawy

Sprawdzamy, jak bardzo zniszczona jest tylna obudowa Twojego smartfona. Weryfikujemy, czy uszkodzeniu uległo tylko szkło, czy awaria objęła również inne elementy (np. aparat).

Serwis iPhone XR działa aktywnie, by szybko i bezpiecznie usunąć zniszczenia i zamontować nowe szkło.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Sprawdzamy, czy wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XR została zakończona sukcesem. Jeśli tak, wyślemy do Ciebie wiadomość SMS lub e-mail z zaproszeniem po odbiór telefonu.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Naprawa iPhone w iHospital nie musi być kosztowna i czasochłonna. Już w ciągu 2-3 do 5 dni możesz odzyskać w pełni funkcjonalny, sprawny technicznie smartfon. Dzięki gruntownej wiedzy na temat technologii Apple, a także doświadczeniu praktycznemu w naprawie urządzeń tej marki jesteśmy w stanie zapewnić Ci szybkie i profesjonalne usługi serwisowe i to bez znaczenia, czy jest to wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XR, czy problemy z oprogramowaniem. Jeśli masz problem ze swoim Jabłkiem, odwiedź nas w jednej z sześciu placówek serwisowych lub skorzystaj z bezpiecznej usługi serwisu wysyłkowego.

Serwis iPhone XR realizowany jest w pięciu miastach – Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Zachęcamy Cię również do skorzystania z wygodnej opcji serwisu wysyłkowego.

Dokładamy wszelkich starań, by wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XR nie trwała dłużej niż 2-3 dni w Poznaniu i do 5 dni w innych miastach. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły i oszacować czas naprawy.

Możesz odwiedzić nas osobiście lub przekazać telefon kurierowi.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.