Naprawa iPhone XR

Naprawa kamery przód iPhone XR

Zauważyłeś, że przednia kamera w Twoim smartfonie nie działa tak, jak powinna i mimo prób zmiany ustawień aparatu, obraz jest nieostry, zamazany lub w ogóle nie transmituje obrazu na ekran wyświetlacza?  Z doświadczenia wiemy, że przyczyn takiej sytuacji może być naprawdę wiele – uszkodzenia mechaniczne, zalanie smartfona, silne zabrudzenie, błędy z oprogramowaniem itp. Niezależnie jednak od przyczyny awarii możesz mieć pewność, że naprawa kamery przód iPhone XR w iHospital będzie szybka, niedroga i bezproblemowa. Odwiedź nas osobiście w jednym z sześciu punktów stacjonarnych w pięciu miastach Polski – Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Warszawie. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą ofertą nie wykluczamy, że pojawimy się również w kolejnych miastach! Jeśli jednak masz do nas daleko – zapraszamy Cię do skorzystania z wygodniej usługi serwisu wysyłkowego!

Serwis iPhone XR – wymiana kamery przód

Wymiana kamery przód iPhone XR – jak wygląda proces?

Jeżeli chcesz, by naprawa kamery przedniej iPhone XR była szybka i bezawaryjna – sprawdź, jak w praktyce działa nasz serwis. Dzięki nam możesz mieć pewność, że telefon wróci do Ciebie w doskonałym stanie technicznym. Naprawa w iHospital składa się z 4 kroków:

Oddanie iPhone XR do naprawy

Naprawa kamery przód w iPhone XR rozpoczyna się od przyjęcia urządzenia do naszego serwisu. Możesz skorzystać z usługi wysyłkowej lub odwiedzić nas osobiście.

Oddanie iPhone XR do naprawy

W tym kroku szybko sprawdzamy, co jest przyczyną awarii przedniej kamery w Twoim iPhone XR. Możemy zaproponować jej naprawę lub wymianę i szacujemy koszt naprawy

Teraz działamy aktywnie by usunąć powód awarii – usuwamy usterkę.

Teraz działamy aktywnie by usunąć powód awarii – usuwamy usterkę.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Nasi testerzy sprawdzą, czy kamera działa prawidłowo. O wyniku naprawy zostaniesz poinformowany drogą SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone XR

Wymiana kamery przód iPhone XR w iHospital nie musi wiązać się z wysokim wydatkiem i czasochłonnym oczekiwaniem na to, aż Twój smartfon wróci z serwisu. Dzięki gruntownej znajomości technologii Apple, a także prawdziwemu zamiłowaniu do urządzeń z Jabłkiem, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że naprawa iPhone może być szybsza i tańsza niż do tej pory sądziłeś!

Naprawa kamery przód iPhone XR możliwa jest już w pięciu miastach Polski – Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Możesz też skorzystać z bezpiecznego serwisu wysyłkowego.

Przed przyjęciem urządzenia, serwis poinformuje i udzieli ci szczegółów w zakresie ostatecznego czasu naprawy.

Możesz skorzystać z usługi serwisu wysyłkowego lub przynieść urządzenie osobiście.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.