Naprawa iPhone cennik

Twój iPhone nie działa już tak samo jak na początku i potrzebuje naprawy? W naszym serwisie iPhone przywrócimy go do pełnej sprawności. Nie musisz się martwić o długą rozłąkę ze swoim Jabłkiem, bo większość napraw realizujemy w maksymalnie 60 minut!

Sprawdź dokładne ceny realizowanych przez nas napraw i... Don't worry, be Happle!

  • większość napraw realizujemy w 60 minut
  • otrzymujesz gwarancję na naprawioną część
  • nasze wsparcie otrzymujesz bezterminowo

Możesz nas odwiedzić w jednym z wybranych miast: Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Katowicach lub Krakowie, a jeśli nie jest Ci do nas po drodze - to żaden problem! Skorzystaj z naszej naprawy wysyłkowej.

DARMOWA KONSULTACJA

DARMOWA KONSULTACJA

Opisz krótko swój problem, wybierając urządzenie oraz miasto serwisowania sprzętu. Pomożemy określić problem jaki masz ze swoim urządzeniem i wybrać najlepszą opcję naprawy.

Tylko do 16 września przy wymianie baterii ładowarka GRATIS
*

Cennik naprawa iPhone

Kompleksowa naprawa iPhone - cennik

Wiemy jak stresujący potrafi być moment, gdy Twój telefon przestaje działać standardowo. Bateria zbyt szybko się rozładowuje? Ekran pokryła gęsta pajęczyna? A może nie słyszysz rozmówcy? Sprawdź cenę naprawy swojego Jabłka, a jeżeli Twoja naprawa nie jest standardowa - zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy, przygotujemy dla Ciebie dokładną wycenę!

Wybierz swój serwis Apple

Naprawa iPhone, iPad, MacBook - Wybierz swój serwis Apple

FAQ

Poznań, Katowice, Kraków, Warszawa i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. Nie martw się, jeśli Ci nie po drodze. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Jest wiele powodów. Odnowimy Twój sprzęt rzetelnie i profesjonalnie, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i oryginalnych komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Działamy sprawnie i skutecznie, co potwierdzają setki opinii naszych zadowolonych klientów.

Naprawiamy wszystkie urządzenia z logiem Jabłka. Możesz do nas zajrzeć jeśli potrzebujesz pomocy z iPhonem, iPadem, MacBookiem lub Apple Watchem. Wymienimy baterię, zbitą szybkę, naprawimy mikrofon i głośniki. Odwiedź nas również jeśli podejrzewasz poważniejszą awarię związaną z płytą główną urządzenia. My umiemy Apple, abyś Ty mógł być Happle!

Przynieś urządzenie do jedno z naszych serwisów (najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym). Możesz też skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej. Zamów bezpłatnego kuriera (przez naszą stronę) lub nadaj sprzęt w paczkomacie, a trafi do jednego z naszych pięciu serwisów.