Cena naprawy iPhone

Twój iPhone nie działa już tak samo jak na początku i potrzebuje naprawy? W naszym serwisie iPhone przywrócimy go do pełnej sprawności. Nie musisz się martwić o długą rozłąkę ze swoim Jabłkiem, bo większość napraw realizujemy w maksymalnie 60 minut!

Sprawdź dokładne ceny realizowanych przez nas napraw i... Don't worry, be Happle!

  • większość napraw realizujemy w 60 minut
  • otrzymujesz gwarancję na naprawioną część
  • nasze wsparcie otrzymujesz bezterminowo

Możesz nas odwiedzić w jednym z wybranych miast: Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Katowicach lub Krakowie, a jeśli nie jest Ci do nas po drodze - to żaden problem! Skorzystaj z naszej naprawy wysyłkowej.

DARMOWA KONSULTACJA

DARMOWA KONSULTACJA

Opisz krótko swój problem, wybierając urządzenie oraz miasto serwisowania sprzętu.

Tylko do 30 kwietnia skorzystaj z aktualnej promocji
*

Cennik naprawa iPhone

Kompleksowa naprawa iPhone - cennik

Wiemy jak stresujący potrafi być moment, gdy Twój telefon przestaje działać standardowo. Bateria zbyt szybko się rozładowuje? Ekran pokryła gęsta pajęczyna? A może nie słyszysz rozmówcy? Sprawdź cenę naprawy swojego Jabłka, a jeżeli Twoja naprawa nie jest standardowa - zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy, przygotujemy dla Ciebie dokładną wycenę!

Wybierz swój serwis Apple

Profesjonalna naprawa iPhone - wybierz swój serwis Apple

Chcesz wymienić szybkę, ekran, baterię lub niesprawny głośnik? W iHospital naprawimy Twojego iPhone'a skutecznie i szybko. Doradzimy Ci też, w jaki sposób najlepiej dbać o Twój sprzęt Apple. Możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie. Znajdziesz nas w Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie, ale pomagamy miłośnikom Jabłek z całej Polski. Jeśli odległość od naszych serwisów jest dla Ciebie zbyt duża możesz skorzystać z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej i zamówić darmowego kuriera. Wybierz profesjonalny serwis iPhone i odzyskaj doskonały wygląd oraz pełną funkcjonalność Twojego Jabłka.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na  Ratajach oraz na Jeżycach ul. Kraszewskiego 14.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim Apple? W naszym serwisie iPhone w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

KUBA. SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój Apple potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

FAQ

Poznań, Katowice, Kraków, Warszawa i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. Nie martw się, jeśli Ci nie po drodze. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Jest wiele powodów. Odnowimy Twój sprzęt rzetelnie i profesjonalnie, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i oryginalnych komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Działamy sprawnie i skutecznie, co potwierdzają setki opinii naszych zadowolonych klientów.

Naprawiamy wszystkie urządzenia z logiem Jabłka. Możesz do nas zajrzeć jeśli potrzebujesz pomocy z iPhonem, iPadem, MacBookiem lub Apple Watchem. Wymienimy baterię, zbitą szybkę, naprawimy mikrofon i głośniki. Odwiedź nas również jeśli podejrzewasz poważniejszą awarię związaną z płytą główną urządzenia. My umiemy Apple, abyś Ty mógł być Happle!

Przynieś urządzenie do jedno z naszych serwisów (najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym). Możesz też skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej. Zamów bezpłatnego kuriera (przez naszą stronę) lub nadaj sprzęt w paczkomacie, a trafi do jednego z naszych pięciu serwisów. 

Cennik naprawy iPhone - dowiedz się więcej

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt nie lubi niespodziewanych wydatków związanych z przywróceniem sprzętu do stanu używalności. Z tego powodu staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i z wyprzedzeniem przekazać im ile kosztuje naprawa iPhone’a.

Czytaj dalej

Dzięki temu możesz przygotować się do wydatku wcześniej i odpowiednio zaplanować swoje finanse. Stawiamy na przejrzystość i Twoją wygodę. Przed podjęciem jakichkolwiek czynności przeprowadzimy też z Tobą darmową konsultację, podczas której przyjrzymy się wszystkim usterkom i będziemy mogli dokładniej określić koszt naprawy iPhone’a.

Cennik dostępny na stronie obejmuje nie tylko najnowsze modele Jabłek, ale także te starsze. Dzięki temu niezależnie od tego, kiedy udało Ci się kupić swoje urządzenie, będziesz w stanie bez problemu określić orientacyjny koszt jego naprawy. Ceny usunięcia usterek w poszczególnych telefonach mogą się od siebie różnić przez wzgląd na dostępność części zamiennych oraz trudność naprawy, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z pełną listą.

Cena naprawy iPhone - najczęstsze usterki

Przygotowany przez iHospital cennik naprawy iPhone jest bardzo rozbudowany. Obejmuje nie tylko różne modele Jabłek, ale wyszczególnia także koszty związane z ich konkretnymi usterkami. Dzięki temu dokładniejsze określenie ceny usunięcia awarii staje się jeszcze prostsze.

Oprócz szczegółowych informacji na temat kosztów, w cenniku znajdziesz także dane określające orientacyjny czas przywrócenia każdego z urządzeń do pełnej sprawności. Dzięki temu możesz sprawdzić nie tylko to, ile kosztuje naprawa iPhone’a, ale także jak szybko będziemy w stanie Ci go zwrócić. W przypadku niektórych awarii możemy wymagać przeprowadzenia dodatkowej konsultacji telefonicznej, zanim udzielimy Ci konkretniejszej odpowiedzi.

Cennik naprawy iPhone jest stale aktualizowany, więc warto być z nim na bieżąco. Tym bardziej że nasi klienci mogą skorzystać z licznych okresowych promocji, które sprawiają, że koszt usunięcia usterki może stać się jeszcze niższy. Wszystko to sprawia, że serwis iHospital oferuje najbardziej opłacalne warunki na rynku. Nie czekaj i skorzystaj z naszych usług jak najszybciej!

Koszt naprawy iPhone i innych urządzeń

Jesteśmy przekonani, że proponowana przez nas cena naprawy iPhone’a będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Zwłaszcza że w jej ramach nie tylko szybko i sprawnie pozbędziemy się usterki, ale też zadbamy o sprawną i miłą komunikację na linii serwis-klient zarówno podczas świadczenia usługi, jak i po jej zakończeniu. To właśnie dlatego iHospital cieszy się świetnymi opiniami wśród fanów sprzętu Apple.

Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych cenników dostępnych na naszej stronie. Znajdziesz w nich orientacyjne informacje na temat tego, ile kosztuje naprawa iPhone’a, ale także iPad’a, MacBook’a i iMac’a oraz zegarka Apple Watch. Niezależnie od tego, jakie masz Jabłko, serwis iHospital to miejsce, w którym na pewno uda nam się przywrócić je do w pełni sprawnego stanu.