Naprawa iPhone XS Max

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone XS Max

Z doświadczenia wiemy, że często na skutek uderzenia, upadku lub innego rodzaju uszkodzenia mechanicznego awarii ulega szło tylnego aparatu. Objawem problemów z tym elementem smartfona jest nieostry obraz, a nawet jego całkowity brak (przy bardziej rozległych uszkodzeniach). W iHospital szybko i niedrogo przeprowadzisz kompleksową naprawę szkła tylnego aparatu iPhone XS Max. Dokładamy starań, by usunięcie drobnej usterki nie zajęło nam więcej niż 4 godziny. Odwiedź nas w jednym z sześciu punktów stacjonarnych w pięciu miastach Polski – Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Katowicach. Możesz też skorzystać z wygodnej usługi serwisu wysyłkowego.

Serwis iPhone XS Max – naprawa szkła tylnego aparatu

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone XS Max – jak wygląda proces?

Staramy się, by Twój smartfon wrócił do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe. Zakładamy, że naprawa lub wymiana szkła tylnego aparatu iPhone XS Max nie zajmie nam więcej niż 4 godziny.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Serwis szkła tylnego aparatu iPhone XS Max rozpoczynamy z chwilą przyjęcia Twojego urządzenia do naszej placówki. Możesz przynieść je osobiście lub wysłać nam urządzenie kurierem.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Jeśli Twój smartfon upadł, mogło dojść też do innych uszkodzeń. Dlatego przed wymianą szkła tylnego aparatu iPhone XS Max, sprawdzamy też inne podzespoły i określamy ostateczny czas niezbędny naprawy.

W tym kroku usuwamy stare szkło i montujemy nowe, a jeśli poprzednie wymagało tylko czyszczenia lub innych czynności – skupiamy się na tym.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Sprawdzamy, czy szkło tylnego aparatu zostało naprawione. Po zakończeniu  serwisu powiadomimy Cię o możliwości odbioru smartfona drogą SMS, lub w wiadomości e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Naprawa szkła tylnego aparatu XS Max w iHospital nie jest bardzo droga i czasochłonna. Dzięki doskonałej znajomości technologii Apple, a także praktycznemu doświadczeniu w realizacji napraw urządzeń z logo Jabłka, możesz mieć pewność, że naprawa iPhone za naszym pośrednictwem będzie trwała i satysfakcjonująca. Czy wiesz, że wielu naszych zadowolonych Klientów pochodzi z polecenia? Dołącz do tego grona i sprawdź, jak działamy w praktyce!

Serwis szkła tylnego aparatu iPhone XS Max w iHospital realizowany jest już w pięciu miastach Polski – Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Możesz również skorzystać z wygodnej usługi serwisu wysyłkowego.

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone X nie powinna zająć nam więcej niż 4 godziny. Pamiętaj też, że bardzo skomplikowane uszkodzenia naprawiamy równie szybko – w kilka dni.

Możesz przynieść nam swój iPhone osobiście lub skorzystać z bezpiecznej  usługi serwisu wysyłkowego.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.