Naprawa głośnika rozmów iPhone 13 Pro Max

W trakcie rozmów słyszysz szumy, trzaski, przerywanie? Jeśli problem dotyczy iPhone`a 13 Pro Max, naprawa głośnika rozmów w naszym serwisie szybko go rozwiąże! Wymiana uszkodzonych komponentów zajmie nam tylko 60 minut. Dzięki temu nie stracisz dostępu do Jabłka na długo i nie będziesz potrzebować urządzenia zastępczego. Kolejny powód, by wybrać nasz serwis Apple to atrakcyjny cennik. Zawsze gramy fair i wyceniamy usługi uczciwie. Nie musisz więc martwić się, że przepłacisz. Największą zaletą naszego serwisu jest jednak skuteczność. Specjalistyczna wiedza, doświadczenie i pasja do iSprzętu pozwalają nam realizować naprawy precyzyjnie i z dbałością o bezpieczeństwo. Masz więc pewność, że iPhone 13 Pro Max wróci do Ciebie w doskonałym stanie technicznym, a głośnik rozmów będzie działał bez zarzutu. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że umiemy Apple!

Zaufaj naszym specjalistom

Działamy w pięciu miastach: Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach oraz Warszawie. Jeśli w Twoim iPhonie 13 Pro Max nie działa głośnik rozmów, zadzwoń lub napisz do najbliższego serwisu i umów się na wizytę w dogodnym terminie. Możesz także skorzystać z naprawy wysyłkowej – pokrywamy koszty kuriera, więc nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Jak wygląda naprawa głośnika rozmów w iPhone 13 Pro Max?

W iHospital naprawa iPhone zawsze jest profesjonalna – pod każdym względem. Przed wymianą uszkodzonych części skonsultujemy z Tobą zakres usługi. Zadbamy, by wszystkie warunki były dla Ciebie jasne i chętnie wyjaśnimy ewentualne wątpliwości. Dzięki temu po oddaniu Jabłka do serwisu nie będziesz się stresować.

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

Odwiedź nasz serwis – na miejscu wypełnimy formularz, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o naprawie, w tym opis usterki, szacowany czas realizacji i cenę.

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

Dzięki dokładnej diagnozie usterki ustalimy skuteczny plan naprawy i nie przeoczymy żadnego szczegółu.

Naprawa iPhone 13 Pro Max

Naprawa głośnika rozmów musi być precyzyjna, dlatego do naprawy użyjemy specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu wiesz, że Twój iPhone 13 Pro Max jest u nas bezpieczny.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

Po zamontowaniu nowych części Twoje Jabłko przejdzie testy w laboratorium. Następnie zaprosimy Cię po odbiór urządzenia i przekażemy Ci gwarancję na wymienione komponenty.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max – naprawa głośnika rozmów

Upadek z dużej wysokości, zalanie lub silne zabrudzenie spowodowały, że nie słyszysz dobrze swoich rozmówców? W takich sytuacjach naprawa głośnika rozmów w iPhonie 13 Pro Max jest koniecznością. W iHospital rozwiążemy problem z Twoim Jabłkiem szybko, skutecznie i za rozsądną cenę, więc nie warto zwlekać z wizytą w serwisie. Dzięki naszemu wsparciu znowu będziesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku w trakcie połączeń!

Odwiedź nas, jeśli głośnik rozmów nie działa, w trakcie połączeń słyszysz, szumy trzaski lub inne zakłócenia.

Cena usługi sprawdzisz w zakładce Cennik. Warto tam zajrzeć, bo znajdziesz tam aktualne promocje.

Działamy ekspresowo – naprawimy głośnik rozmów w Twoim Jabłku w 60 minut!

Odwiedź nas w jednej z sześciu lokalizacji lub zamów darmowego kuriera.

Naprawa iPhone 13 Pro Max jest możliwa w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Dzięki wiedzy o technologii Apple i pasji do iSprzętu naprawiamy Jabłka sprawnie, solidnie i skutecznie. Potwierdzeniem tych słów są opinie naszych klientów i tysiące uratowanych Jabłek na koncie.

Zgłoś się do nas w razie jakichkolwiek problemów z iPhonem, a także jeśli szwankuje Twój MacBook, iPad lub Apple Watch – pomożemy!