Wymiana układu podświetlania iPhone SE

iPhone SE Backlight System Repair

Ekran Twojego iPhone jest ciągle czarny lub pojawiają się na nim niepokojące paski? Nie możesz przez to korzystać z urządzenia? Wiele wskazuje na to, że potrzebna będzie wymiana układu podświetlania iPhone SE. Bez obaw, nasz serwis Apple wykona ją profesjonalnie. Działamy w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Możesz skorzystać też z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej.

Wymiana podświetlania iPhone SE w iHospital

Usterka związana z układem podświetlenia zwykle okazuje się skomplikowana. To dlatego, że układ ten powiązany jest z płytą główną. Naprawa wymaga więc nie tylko zdolności, ale również użycia zaawansowanych, bezpiecznych dla Twojego urządzenia narzędzi i oryginalnych części, będących podstawą sprawnego działania iPhone w przyszłości. W iHospital mamy wszystko, co niezbędne, by wykonać rzetelną naprawdę w Twoim telefonie.

Nie zwlekaj, zgłoś się do iHospital!

Tak jak Ty jesteśmy miłośnikami sprzętów z logo Jabłka. Nie da się ukryć, że bywają niezawodne, jednak i one czasem się psują. Jeśli Twój iPhone wymaga profesjonalnej naprawy, oddaj go w nasze zdolne ręce!

Sprawdź, jak wymieniamy układ podświetlania iPhone SE w iHospital

Umów się na wizytę w iHospital telefonicznie lub mailowo. Na naszej stronie możesz również zamówić bezpłatnego kuriera, który dostarczy do nas Twój iPhone. Jak wygląda naprawa iPhone SE?

Oddanie iPhone SE do naprawy

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza naprawy w iHospital, w którym znajdą się niezbędne informacje, w tym szczegółowy opis usterki oraz orientacyjny termin i koszt naprawy iPhone

Oddanie iPhone SE do naprawy

Zabierzemy iPhone do laboratorium, w którym wykonamy szczegółową diagnozę. Sprawdzimy, co jest przyczyną problemów z podświetleniem i w jaki sposób możemy je najlepiej rozwiązać – skutecznie i optymalnie pod względem kosztów.

Naprawa iPhone SE

W zależności od zaawansowania usterki, urządzenie może trafić do naszego laboratorium, gdzie przejdzie kompleksową naprawę i specjalistyczne testy. Potrwa to 7-14 dni.

Naprawa iPhone SE

Testowanie i wydanie iPhone SE

Ponownie przetestujemy urządzenie, by upewnić się, że jest w pełni sprawne, a Ty na  nowo będziesz mógł korzystać z jego wszystkich funkcji. Poinformujemy Cię, kiedy iPhone będzie już gotowy do odbioru. Otrzymasz również kilkumiesięczną gwarancję na naprawę.

Testowanie i wydanie iPhone SE

Wymiana układu podświetlania iPhone SE

Nie da się ukryć, że bez sprawnego układu podświetlania nie można w pełni korzystać z telefonu. Nie zwlekaj, lecz jak najszybciej zaplanuj wizytę w Hospital i nie narażaj urządzenia na dodatkowe usterki. Wymiana układu podświetlania to skomplikowany problem, lecz w naszych serwisach zawsze możesz liczyć na profesjonalną naprawę. Używamy nowoczesnych narzędzi, bezpiecznych dla iPhone oraz oryginalnych komponentów, które zapewnią sprawne działanie urządzenia.