Naprawa iPhone X

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone X

iPhone X Mute Switch Repair

Nie możesz wyciszyć swojego Jabłka za pomocą jednego przycisku? Twojemu iPhone X przyda się naprawa suwaka wyciszenia, dzięki której nie będziesz musiał zagłębiać się w ustawienia swojego telefonu, by wyłączyć lub włączyć dźwięk. Naprawa przycisku wyciszania iPhone, którą oferuje serwis Apple iHospital, to gwarancja, że Twój telefon będzie w 100% sprawny Dzięki nam uszkodzony iPhone X i przycisk wyciszenia nie będą Cię dłużej irytować!

• naprawa suwaka wyciszenia w iPhone X to usługa, jaką realizujemy przy wykorzystaniu oryginalnych części,
  • realizujemy naprawy w mniej niż 60 minut,
  • na wymienione części zapewniamy 6 miesięcy gwarancji,
  • każdą usługę realizujemy profesjonalnie i odpowiedzialnie, co potwierdzają opinie klientów,
  • wykonujemy bezpłatną diagnozę urządzenia przed realizacją naprawy.

Naprawa suwaka wyciszenia w iHospital - ekspresowa i perfekcyjna

W Twoim iPhone X nie działa przycisk wyciszenia i obawiasz się, że będziesz musiał kupić nowe Jabłko? Nic bardziej mylnego! Skuteczna naprawa przycisku wyciszenia iPhone wykonana przez nasz serwis iPhone sprawia, że oszczędzisz sporo gotówki. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej, a następnie przyniesiesz do nas swój smartfon. Nasz serwis iPhone X działa w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach - w tych miastach otrzymasz fachową pomoc. Nasi pracownicy pasjonują się technologią, dlatego niezbędna dla iPhone X naprawa suwaka wyciszenia to dla nich żadne wyzwanie. 70% napraw zajmuje nam 30 minut, w trakcie których Ty możesz wyskoczyć na zakupy lub kawę. Oferujemy gwarancję na nasze usługi oraz atrakcyjne ceny, korzystamy z najlepszych komponentów. Zapraszamy do kontaktu!

Jak wygląda naprawa suwaka wyciszenia w iPhone X?

Pamiętaj, że aby odebrać Jabłko, potrzebny będzie formularz naprawy, który otrzymasz decydując się na naprawę suwaka wyciszenia w iPhone X.

Oddanie iPhone X do naprawy

Decydując się na serwis iPhone X otrzymasz do wypełnienia formularz serwisowy, niezbędny do opisania problemu oraz uzyskania informacji potrzebnych do realizacji naprawy.

Oddanie iPhone X do naprawy

Przyjmując urządzenie do serwisu, diagnozujemy problem. Z Twoją pomocą ustalamy jego przyczynę oraz sprawdzamy, czy konieczna jest naprawa suwaka wyciszenia w iPhone X.

Zgodnie z diagnozą, wykonujemy naprawę suwaka wyciszenia w iPhone X w ustalonej cenie i w czasie krótszym niż godzina. Jeśli jednak konieczne będą także inne naprawy, czas ten może się wydłużyć.

Testowanie i wydanie iPhone X

Kiedy serwis iPhone X jest już naprawiony, poinformujemy Cię, wysyłając sms lub mail. Po sprawdzeniu, czy stan urządzenia Cię satysfakcjonuje, możesz powrócić do korzystania z niego bez żadnych przeszkód.

Testowanie i wydanie iPhone X

Zebraliśmy już ponad 900 poleceń od właścicieli Jabłek, którzy korzystali z naszych usług serwisowych.