Naprawa iPhone 11

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 11

Zarysowania lub pęknięcia to oznaka, że potrzebna jest naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 11. Usterki te sprawiają, że Twoje zdjęcia nie są idealne. Nawet delikatne ślady będą wyraźnie widoczne na fotografii. iHospital umożliwi Ci ponowne uwiecznienie pięknych chwil bez zarysowań i pęknięć. Jako profesjonalny serwis Apple zawsze wybieramy optymalną metodę naprawy. Jeśli uznamy, że wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 11 jest konieczna, wykonamy ją z niezwykłą starannością. Używamy tylko bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części wysokiej jakości. Masz pytanie? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-maila. Możesz też złożyć nam wizytę w jednej z naszych 6 placówek w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy!

Uwolnimy Twój iSprzęt od pecha - naprawa Apple iPhone, iPad, MacBook

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na naprawie iPhone 11 znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem Apple w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone'm 11? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy skuteczni i uczciwi.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego naprawiamy iPhone 11 właśnie tutaj, oferując Wam serwis Apple od ręki w super cenach.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie naprawiamy iPhone 11 w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 11 potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

20000
Śróbek

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 11 – jak wygląda proces?

Naprawa iPhone w iHospital składa się z 4 etapów.

Oddanie iPhone 11 do naprawy

Początek naszej usługi następuje, gdy otrzymamy telefon. iPhone możesz przynieść do nas osobiście lub wysłać go kurierem.

Oddanie iPhone 11 do naprawy

Najpierw dokładnie sprawdzamy rodzaj usterki. Pozwala nam to określić, czy wymagana jest wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 11

Gdy ustalimy typ usterki, zajmujemy się jej naprawą.

Gdy ustalimy typ usterki, zajmujemy się jej naprawą.

Testowanie i wydanie iPhone 11

Otrzymasz wiadomość e-mail lub SMS, gdy Twój telefon zostanie naprawiony.

Testowanie i wydanie iPhone 11

Otrzymasz wiadomość e-mail lub SMS, gdy Twój telefon zostanie naprawiony.

Dzięki pasji i doświadczeniu naszych specjalistów naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 11 w iHospital przebiega błyskawicznie i skutecznie. Dodatkowo jest niezwykle korzystna cenowo. Jesteśmy pewni, że nasze usługi spodobają Ci się tak bardzo, że polecisz je znajomym i bliskim. Wybierz iHospital i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Naprawa jest konieczna, jeśli widzisz wyraźne zarysowania lub pęknięcia na szkle tylnego aparatu.

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 11 to koszt od 299 zł do 449 zł.

Już po 3-4 godzinach otrzymasz w pełni sprawny telefon.

iPhone możesz wysłać kurierem przy pomocy formularza wysyłki, znajdującego się na naszej stronie lub przynieść go osobiście do naszej placówki serwisowej.

Działamy na terenie 5 miast Polski. Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu.

W iHospital naprawą zajmuje się nasz doświadczony zespół specjalistów. O Jabłkach wiemy wszystko – dobrze więc zajmiemy się Twoim uszkodzonym telefonem.

iHospital to naprawa iPhone 11, a także iPadów, MacBooków i szybki w Apple Watch.