Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 12 Pro Max

Nie możesz wyciszyć Jabłka ani włączyć dźwięku za pomocą bocznego przełącznika? Naprawa suwaka wyciszenia w iPhonie 12 Pro Max skutecznie rozwiąże ten problem niezależnie od charakteru usterki. Nie musisz się martwić o jakość usługi – jesteśmy specjalistami od technologii Apple. Używamy profesjonalnych narzędzi, części najwyższej klasy, a nasi serwisanci uratowali już tysiące Jabłek. Dzięki temu są w stanie trafnie zdiagnozować problem i szybko go rozwiązać. Nasz serwis Apple zapewnia sprawną realizację usługi, a także atrakcyjny cennik – gramy fair, dlatego wiesz, że nie przepłacasz. Masz pytania? Chcesz umówić się na wymianę suwaka wyciszenia w iPhonie 12 Pro Max? A może masz wątpliwości, czy naprawa jest konieczna? Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź najbliższy oddział iHospital i don`t worry, be Happle!

Profesjonalne wsparcie Twojego iSprzętu

Aby skorzystać z naszych usług, już dzisiaj skontaktuj się z wybranym oddziałem iHospital i zarezerwuj termin wizyty. Działamy w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Krakowie. Jeśli mieszkasz w innym mieście, możesz wysłać do nas sprzęt kurierem. Zapłacimy za transport i ubezpieczenie urządzenia, więc nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Wybierz nasz serwis i przekonaj się, jak prosta może być wymiana suwaka wyciszenia w iPhonie 12 Pro Max.

Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 12 Pro Max – jak wygląda proces?

Wiemy, jak stresująca może być naprawa iPhone, a dzięki doświadczeniu w pracy z klientami – wiemy też, jak to zmienić. Kiedy zgłosisz się do nas po pomoc, dokładnie omówimy z Tobą usterkę, a następnie skonsultujemy warunki realizacji usługi. Wszystko po to, by nasze działania od początku były dla Ciebie jasne. Zobacz, jak krok po kroku wygląda u nas naprawa suwaka wyciszenia w iPhonie 12 Pro Max, a w razie pytań śmiało dzwoń!

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Pierwszy krok to przyjęcie sprzętu serwisu i uzupełnienie formularza naprawy. Opiszemy w nim usterkę, orientacyjny czas realizacji oraz cenę usługi.

Oddanie iPhone 12 Pro Max do naprawy

Ustalimy, co jest przyczyną problemów z przełącznikiem dźwięku/wyciszenia i upewnimy się, czy nie doszło do innych uszkodzeń iPhone`a. Na tej podstawie opracujemy najskuteczniejszy plan naprawy.

Naprawa iPhone 12 Pro Max

Zadbamy, by suwak wyciszenia w Twoim iPhonie znowu działał jak w dniu zakupu, a samo urządzenie nie nosiło żadnych śladów naprawy.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Kiedy potwierdzimy, że naprawa suwaka wyciszenia rozwiązała problem, powiadomimy Cię o możliwości odbioru iPhone`a 12 Pro Max.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro Max

Wymiana suwaka wyciszenia – iPhone 12 Pro Max

Upadek z wysokości, zalanie, zanieczyszczenie, intensywna eksploatacja... Jest wiele powodów, przez które suwak wyciszenia może przestać działać, a w każdym przypadku najważniejsza jest szybka reakcja. Im wcześniej oddasz iPhone`a w nasze ręce, tym mniejsza szansa, że dojdzie do poważniejszych uszkodzeń. W iHospital nie tylko naprawimy Twoje Jabłko, ale chętnie doradzimy Ci też, jak o nie dbać. Dzięki temu będzie Ci łatwiej uniknąć podobnych usterek w przyszłości. Umów się na wymianę suwaka wyciszenia, by znowu włączać i wyłączać dźwięk w iPhonie 12 Pro Max jednym ruchem palca!

Jeśli przełącznik trybu cichego/dzwonka nie działa prawidłowo, naprawa iPhone 12 Pro Max jest konieczna.

Zajrzyj do naszego cennika lub zadzwoń do wybranego oddziału iHospital – podamy Ci aktualną cenę.

Przynieś Jabłko do serwisu lub wyślij je do nas kurierem.

Pomagamy użytkownikom Apple w pięciu miastach: Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Warszawie i Gdańsku.

Bo umiemy Apple, kochamy to, co robimy i doskonale rozumiemy oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną obsługę i satysfakcjonujący efekt naprawy. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są opinie na temat naszych usług.

Niesprawny MacBook, iPad, Apple Watch? Jesteś we właściwym miejscu! Pełny zakres usług jest dostępny na stronie.