Naprawa iPhone 8

Naprawa tylnej kamery iPhone 8

Jeżeli zauważasz, że tylna kamera traci ostrość lub, co gorsza – przestała działać, masz dwa wyjścia. Zaakceptować taki stan lub po prostu oddać telefon do naprawy. W iHospital możliwa jest szybka wymiana kamery tył iPhone 8, a jeżeli to możliwe naprawa kamery tylnej iPhone 8 - jeśli charakter usterki na to pozwala. Najczęściej diagnozowaną przyczyną tego rodzaju awarii jest uszkodzenie mechaniczne, zalanie i silne zabrudzenie soczewki. Niezależnie jednak od docelowej przyczyny, w iHospital szybko i sprawnie przywrócimy Twojemu Jabłku pełną funkcjonalność! Większość napraw realizujemy w ciągu 60 minut! Odwiedź nas w serwisie stacjonarnym lub przekaż telefon kurierowi!

Serwis iPhone 8 – naprawa tylnej kamery

Wymiana kamery tylnej iPhone 8 – jak wygląda proces?

Jeżeli zastanawiasz się ile będzie trwała naprawa kamery tył iPhone 8 – skontaktuj się z nami! Za sprawność działania naszego serwisu odpowiadają 4 proste kroki.

Oddanie iPhone 8 do naprawy

Naprawa kamery tył iPhone 8 rozpoczynamy niezwłocznie, tuż po otrzymaniu od Ciebie urządzenia. Odwiedź nas w jednym z punktów lub skorzystaj z bezpiecznej usługi serwisu wysyłkowego.

Oddanie iPhone 8 do naprawy

W drugim kroku sprawdzamy, co było bezpośrednią przyczyną awarii. Określamy również czas niezbędny do naprawy lub wymiany kamery tylnej iPhone 8.

Teraz w pocie czoła pracujemy nad szybką naprawą usterki. Już niedługo Twoje Jabłko trafi w Twoje ręce!

Testowanie i wydanie iPhone 8

Testujemy urządzenie i weryfikujemy, czy kamera działa. Teraz nasz serwis przekaże Ci informację o możliwości odbioru smartfona. Otrzymasz ją w formie wiadomości SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 8

Jak widzisz, naprawa kamery tył iPhone 8 może być szybka i niedroga i to niezależnie od przyczyny i charakteru usterki! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu większości urządzeń marki Apple, dajemy Ci gwarancję tego, że naprawa iPhone nie obciąży mocno Twojego budżetu i nie będzie czasochłonna. Jeśli masz wątpliwości – sprawdź nasze usługi! Wielu naszych Klientów pochodzi z polecenia, a to dla nas jedna z lepszych rekomendacji!

Możesz oddać nam swoje Jabłko osobiście w jednej z sześciu placówek w  Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Jeżeli masz do nas daleko, skorzystaj  z bezpiecznego serwisu wysyłkowego.

Staramy się, by większość napraw realizowana była od ręki – w ciągu 60 minut. Pamiętaj jednak, że bardziej złożone usterki usuwamy dłużej.

Możesz zrobić to osobiście, zgłaszając się do jednej z placówek iHospital lub zdecydować się na serwis wysyłkowy.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń marki, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.