Naprawa iPhone 8 Plus

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 8 Plus

Zauważyłeś, że zdjęcia i obraz na wyświetlaczu smartfona, kiedy korzystasz z aparatu, zmieniły swoją jakość? Sprawdź, czy szkło tylnego aparatu się nie zabrudziło lub czy przypadkiem nie pękło. Jego uszkodzenie i zabrudzenie ma niestety realny wpływ na funkcjonalność aparatu, ale możesz to szybko zmienić! Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 8 Plus może być szybka i niedroga. Większość napraw realizujemy od ręki, nie zajmują nam więcej niż 60 minut. Bardziej złożone mogą trwać natomiast kilka dni. Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 8 Plus nie powinna nam zająć więcej, niż 3-4 godziny. Zależy to jednak od stopnia skomplikowania awarii. Umów się na wizytę i odwiedź nas na miejscu lub skorzystaj z opcji serwisu wysyłkowego!

Serwis iPhone 8 Plus – naprawa szkła tylnego aparatu

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 8 Plus – jak wygląda proces?

Staramy się, by Twój smartfon wrócił do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe. Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 8 Plus nie zajmuje nam zwykle więcej niż 3-4 godziny. Tylko 4 kroki dzielą Cię od sprawnego urządzenia!

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Serwis iPhone 8 Plus rozpoczynamy od przyjęcia smartfona do serwisu. Możesz wybrać bezpieczną usługę wysyłkową lub odwiedzić nas osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Sprawdzamy, czy poza pęknięciem lub zabrudzeniem szkła aparatu Twoje Jabłko nie ma innych okolicznych uszkodzeń.

Serwis iPhone 8 Plus sprawnie i profesjonalnie zdejmuje stare szkło i montuje nowe lub po prostu je dokładnie czyści.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 8 Plus może być uznana za zakończoną, kiedy telefon przejdzie przez fazę testów. O możliwości jego odbioru powiadomimy Cię drogą SMS lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 8 Plus w iHospital nie musi wiązać się z koniecznością kilkudniowego czekania aż Twoje Jabłko wróci w Twoje dłonie, gotowe do robienia setek nowych zdjęć! Dokładamy wszelkich starań, aby naprawa iPhone była niedroga i błyskawiczna. Jako pasjonaci technologii Apple wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój smartfon. Z nami odzyskasz go szybciej i zapłacisz mniej! Sprawdź naszą ofertę w praktyce!

Stacjonarny serwis iPhone 8 Plus działa prężnie w pięciu miastach Polski. Usługi dedykujemy jednak posiadaczom urządzeń Apple z całego kraju!

Większość napraw wykonujemy od ręki! Naprawa szkła tylnej kamery iPhone 8 Plus nie powinna zająć nam więcej niż 3-4 godziny.

Możesz przynieść swoje urządzenie do jednej z sześciu naszych placówek iHospital, lub skorzystać z usługi serwisu wysyłkowego.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.