Wymiana głośnika audio iPhone 6 Plus

Dźwięk w Twoim smartfonie jest przytłumiony lub nie ma go wcale? Nie możesz przez to słuchać ulubionych podcastów i oglądać seriali? Wymiana głośnika audio iPhone 6 Plus powinna przywrócić dźwięki w Twoim telefonie. Zgłoś się do nas - nasz serwis Apple to miejsce, w którym kompleksowo naprawiamy sprzęt z logo Jabłka.

Działamy stacjonarnie w Gdańsku, Krakowie, Katowicach i w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance). Jednak gdziekolwiek przebywasz, możesz skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Mamy wszystko, co niezbędne, by wymiana głośnika audio w Twoim iPhone 6 Plus zakończyła się sukcesem: profesjonalne narzędzia, wiedzę, precyzję, doświadczenie i oryginalne części Apple, na które otrzymasz gwarancję! A to wszystko w mniej niż 60 minut i w korzystnej cenie!

Czekamy na Twój iPhone 6 Plus w iHospital!

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Uzupełnimy formularz oddania smartfona do naprawy (m.in. opisujemy usterkę, wskazujemy orientacyjny termin i koszt naprawy). Zatrzymaj go do odbioru iPhone 6 Plus.

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Szczegółowo zdiagnozujemy Twój iPhone 6 Plus, by ustalić przyczynę uszkodzenia dźwięku audio, a następnie wybrać optymalny sposób naprawy.

Naprawa iPhone 6 Plus

Wymienimy głośnik audio w Twoim iPhone 6 Plus na nowy. Tego typu naprawę zwykle zamykamy już tego samego dnia, w którym telefon trafił do iHospital.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Na koniec raz jeszcze przetestujemy dźwięki w Twoim iPhone 6 Plus i poinformujemy Cię o możliwości jego odbioru. Otrzymasz także kilkumiesięczną gwarancję po serwisie.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Wymiana głośnika audio iPhone 6 Plus

Uszkodzony głośnik audio jest uciążliwy dla każdego właściciela iPhone 6 Plus. Nie musisz jednak dłużej męczyć się z tą usterką i rezygnować z oglądania filmów czy słuchania muzyki w smartfonie. Zgłoś się do Hospital! Nasz pogwarancyjny serwis Apple to miejsce stworzone dla wszystkich miłośników Jabłek. Dzięki naszej wiedzy, precyzji i doświadczeniu naprawiliśmy już ponad 30 tysięcy urządzeń Apple. Teraz czekamy na Twój iPhone 6 Plus.

Wymiana głośnika audio iPhone 6 Plus zajmie nam nie więcej niż 60 minut, za to Tobie zapewni pełny komfort korzystania z urządzenia. Naprawa iPhone to zarazem nasza pasja i specjalność. Nie musisz od razu inwestować w nowe urządzenie, w iHospital możesz szybko, rzetelnie i w dobrej cenie naprawić swój ukochany iPhone 6 Plus. Zrobimy, co w naszej mocy, by Twój smartfon zyskał dźwięk audio niczym po wyciągnięciu nowego telefonu z pudełka.

Jeśli Twój iPhone 6 Plus wydaje z siebie przytłumione dźwięki lub nie słychać ich wcale, zgłoś się do naszego serwisu.

Wymiana głośnika audio w iPhone 6 Plus to w iHospital 160 zł w promocyjnej cenie.

Wymiana głośnika audio w iPhone 6 Plus zajmuje nam zwykle nie więcej niż 60 minut.

Możesz dostarczyć sprzęt osobiście lub przy pomocy innej osoby. Jeśli wolisz, skorzystaj z usługi naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem.

Stacjonarnie w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w urządzeniach Apple! Działamy sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo, o czym świadczą liczne opinie naszych Klientów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.

Wiemy, jak ugryźć naprawę Twojego Jabłka