Wymiana złącza ładowania iPhone 6 Plus

Jeśli Twój smartfon nie chce się ładować, przerywa lub wyłącza się w trakcie ładowania, to znak, że czeka Cię wymiana złącza ładowania iPhone 6 Plus. Wybierz iHospital - pogwarancyjny serwis Apple, w którym uzyskasz kompleksową pomoc. Poznań (na Jeżycach lub Polance), Katowice, Kraków i Gdańsk - to miasta, w których działamy. Gdziekolwiek mieszkasz, masz okazję skorzystać także z opcji naprawy wysyłkowej.

Wystarczy, że przekażesz smartfona do iHospital, a my zajmiemy się profesjonalnym serwisem: zdiagnozujemy iPhone 6 Plus, zaplanujemy optymalny sposób naprawy i wymienimy złącze ładowania za pomocą specjalistycznych, sprawdzonych narzędzi i oryginalnych komponentów. Dzięki temu skutecznie usuniemy usterkę i przywrócimy Twój smartfon do dawnej świetności. A to wszystko w zaledwie 60 minut i w dobrej cenie!

Umów się na wizytę w iHospital

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6 Plus do iHospital

Po dostarczeniu przez Ciebie telefonu do iHospital, wypełnimy formularz, w którym m.in. opiszemy usterkę oraz uwzględnimy orientacyjny termin i koszt naprawy smartfona.

Oddanie iPhone 6 Plus do iHospital

Z największą starannością zbadamy Twoje Jabłko. Znajdziemy przyczynę problemu ze złączem ładowania oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie (pod względem sposobu i ceny), które przywróci możliwość ładowania smartfona.

Naprawa iPhone 6 Plus

Naprawimy złącze ładowania w Twoim iPhone 6 Plus, wykorzystując do tego bezpieczne narzędzia oraz naszą wiedzę i precyzję. Powinno nam to zająć maksymalnie 60 minut.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Na koniec przetestujemy działanie złącza lightning i proces ładowania, by upewnić się, że wszystko działa sprawnie. Naprawa iPhone objęta jest okresem gwarancji, więc możesz liczyć na nasze poserwisowe wsparcie.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Wymiana złącza ładowania iPhone 6 Plus

Bez sprawnego złącza ładowania praktycznie nie można korzystać ze smartfona. Brak możliwości naładowania akumulatora bywa irytujący, jednak możemy to naprawić w iHospital i to już w niecałą godzinę! Nie próbuj również ingerować samodzielnie w smartfona. Łatwiej, szybciej, a przede wszystkim bezpieczniej dla Twojego iPhone 6 Plus będzie, jeśli zgłosisz się do nas - mamy specjalistyczne narzędzia, bezpieczne dla najmniejszych cząstek Jabłka oraz oryginalne komponenty Apple, na które otrzymasz gwarancję.

Czekamy na Ciebie w 4 miastach w Polsce, jednak bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz skorzystać z naszej kompleksowej naprawy - wystarczy, że nadasz przesyłkę w Paczkomacie lub przekażesz ją za pomocą darmowego kuriera. Tak niewiele potrzeba, byśmy rzetelnie zajęli się naprawą Twojego iPhone. Wymiana złącza ładowania iPhone 6 Plus w iHospital przywróci Twój telefon do pełnej sprawności.

Zgłoś się do iHospital, jeśli Twój iPhone 6 Plus nie reaguje na próby ładowania i nie możesz przez to z niego korzystać.

Wymiana złącza ładowania w iPhone 6 Plus to w iHospital 180 zł w promocyjnej cenie.

Wymiana złącza ładowania iPhone 6 Plus zwykle zajmuje nam nie więcej niż 60 minut.

Osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Polecamy również usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem lub wysyłkę Paczkomatem.

Działamy stacjonarnie w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki naprawie wysyłkowej możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz.

Kochamy wszystkie sprzęty Apple i znamy się na nich doskonale. Wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność naprawy, korzystanie ze sprawdzonych narzędzi i najwyższej klasy komponentów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.