Twój firmowy iSprzęt jak nowy.

Oszczędzaj z iHospital

DARMOWA KONSULTACJA DLA FIRM

DARMOWA KONSULTACJA DLA FIRM

Rozważasz zakup nowego sprzętu czy naprawę obecnego? Skonsultuj się z nami, wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

*

Przedłuż życie
firmowym
iSprzętom.

Zastanawiasz się nad zakupem nowych urządzeń Apple? Odłóż tę decyzję. Popraw wydajność obecnego sprzętu w Twojej firmie za ułamek kosztu nowego urządzenia.  Możesz to zrobić wybierając np. usługę konserwacji MacBook. W cenie od 150 zł do 250 zł (w zależności od modelu) wykonamy usługę, która przyspieszy działanie Jabłka.

Gruntowne
Czyszczenie

Kurz i inne zanieczyszczenia mogą wpływać na temperaturę i wydajność Twojego MacBooka. Oczyszczając je od środka, gwarantujemy lepszą pracę chłodzenia.

Aktualizacja
Oprogramowania

Zapewniamy, że Twój MacBook będzie działał z najnowszą wersją oprogramowania, co zwiększa bezpieczeństwo i poprawia wydajność.

Wymiana Pasty
Termoprzewodzącej

Stara pasta może przestać skutecznie przewodzić ciepło, prowadząc do przegrzewania się i spadków wydajności. Nasz zespół specjalistów zadba o odpowiednie chłodzenie.

Dlaczego Warto Skorzystać
z Naszej Oferty?

Oszczędność – Zamiast inwestować w nowe urządzenia, zoptymalizujesz te, które już masz.

 

Wyższa Produktywność – Przyspieszysz pracę swojego zespołu, skupiając się na tym, co najważniejsze.

 

Specjalistyczna Wiedza – Nasz zespół ma ponad 10 lat doświadczenia w serwisowaniu sprzętu Apple, więc jesteś w dobrych rękach.

Pozostałe usługi, które będą wspierać Twój biznes.

Zainwestuj w przyszłość Twojego biznesu, dbając o sprzęt, na którym pracujesz każdego dnia. UMIEMY APPLE, więc skup się na tym, co robisz najlepiej, a my zajmiemy się resztą. Potrzebujesz czegoś więcej niż usprawnienie swoich MacBook’ów? Jesteśmy specjalistami w ożywaniu wszystkich iSprzętów. 

Naprawa MacBook Air

MacBook

Przyspieszamy, naprawiamy, czyścimy.

4_MK_220224_DSC_7641

iMac

Nieważne, co się stało.
My pomożemy.

IMG_0607_jpg

iPhone

Odnawiamy, usprawniamy, ożywiamy.

apple watch zbita szybka naprawa

Apple Watch

Ratujemy szybki.

IMG_1351_jpg

iPad

Uwalniamy od pecha.

30_MK_211127_DSC_3360 (2)

Doradztwo

Wspólnie wybieramy najlepszy iSprzęt.

Serwis pogwarancyjny
może więcej i szybciej.

To szczególnie istotne zwłaszcza dla firm, które intensywnie korzystają ze sprzętu technologicznego. Oto trzy kluczowe powody pomocne w podjęciu decyzji o wyborze serwisu dla małych i średnich firm z branży kreatywnej, softwarehouse’ów i wszystkich korzystających ze służbowych urządzeń Apple.

Większa elastyczność 

Jako serwis pogwarancyjny możemy w sposób bardziej elastyczny dostosować się do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Nie mamy sztywnych procedur i standardów. Każdą usługę rozpatrujemy indywidualnie.

Kosztowa efektywność

Dla małych i średnich firm, zwłaszcza w obliczu budżetowych ograniczeń i wyzwań, koszt jest kluczowym czynnikiem decyzyjnym. Mamy tego świadomość, dlatego tym bardziej podkreślamy konkurencyjność naszych cen.

Szybszy czas realizacji

Ograniczyliśmy biurokrację do minimum, a kontakt z klientem jest zawsze bezpośredni. Dlatego dużo szybciej jesteśmy w stanie zdiagnozować problem z urządzeniami i naprawiać je. Czas ma ogromne znaczenie, dlatego pomożemy Twojej firmie uniknąć znaczących strat finansowych spowodowanych przestojami związanymi z uszkodzonym sprzętem.