Naprawa iPhone 11 Pro Max

Naprawa przycisku on off iPhone 11 Pro Max

Musisz coraz mocniej wciskać przycisk power, by włączyć telefon? Naprawa przycisku On / Off iPhone 11 Pro Max w iHospital rozwiąże Twój problem. Przyczyną tej usterki zazwyczaj jest upadek telefonu. Mogła ona pojawić się także w wyniku zalania, zabrudzenia lub długotrwałego użytkowania urządzenia. Gdy uruchamia się smartfon nawet kilkadziesiąt razy dziennie, nadwyrężony włącznik zaczyna gorzej działać. Jedynym rozwiązaniem staje się wówczas wymiana przycisku On / Off iPhone 11 Pro Max. Nasz serwis Apple zdiagnozuje rodzaj awarii i usunie usterkę, używając najskuteczniejszej metody. Większość napraw w iHospital zajmuje mniej niż 60 minut.

Serwis iPhone 11 Pro Max – naprawa przycisku On / Off

22000
20000
Śróbek

Naprawa przycisku On / Off iPhone 11 Pro Max – jak wygląda proces?

Serwis przycisku On / Off iPhone 11 Pro Max składa się z 4 prostych kroków.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

iPhone 11 Pro Max możesz nam oddać na dwa sposoby: wyślij go kurierem (usługa bezpłatna) lub przynieś do jednej z 6 placówek serwisowych iHospital w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Gdy otrzymamy telefon, rozpoczniemy proces diagnozy. Dzięki niemu określimy typ naprawy i czas jej trwania.

Naprawa przycisku On / Off iPhone 11 Pro Max jest wykonywana przy pomocy profesjonalnych i bezpiecznych dla telefonu narzędzi.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Gdy naprawa iPhone 11 Pro Max zostanie zakończona, dokładnie badamy jej efekty. Otrzymując telefon masz zatem pewność, że przycisk On / Off będzie działał poprawnie. O możliwości odbioru sprzętu poinformujemy Cię SMSem lub mailem.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Naprawa iPhone w iHospital wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów. Nasze profesjonalne podejście sprawia, że zawsze wybieramy optymalny sposób usuwania usterki. Staramy się też, byś szybko otrzymał/otrzymała swoje Jabłko z powrotem. Wystarczy zobaczyć wszystkie pozytywne opinie, które otrzymujemy, by przekonać się, że wymiana przycisku On / Off iPhone 11 Pro Max w iHospital to dobry wybór! Duża część naszych klientów to osoby, którym polecono nasz serwis – to dla nas najlepsza recenzja!

Nasze serwisy są w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach.

Czas naprawy przycisku On / Off iPhone 11 Pro Max zależy od typu awarii. Większość usług realizujemy od ręki w około 120 minut. Poinformujemy Cię, gdy usunięcie usterki zajmie więcej czasu.

iPhone 11 Pro Max możesz wysłać kurierem lub osobiście dostarczyć go do jednej z 6 naszych placówek serwisowych w największych miastach Polski.

Oprócz iPhonów naprawisz u nas: iPady, MacBooki oraz szybki w Apple Watch.