Naprawa iPhone 8

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 8

Robisz zdjęcie i mimo prób zmiany ustawień obraz jest nieostry lub pojawia się tylko częściowo? Do najczęściej diagnozowanych przyczyn takiego stanu rzeczy zalicza się silne zabrudzenie, zalanie lub mechaniczne uszkodzenia szkła tylnego aparatu. W iHospital zajmujemy się tego typu usterkami! Szybko ocenimy, czy konieczna jest wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 8, czy wystarczy szybka naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 8, która nie będzie związana z koniecznością montażu nowych części. Jeśli zależy Ci na szybkim odzyskaniu swojego Jabłka i przy okazji nie chcesz doprowadzić do nadszarpnięcia swojego budżetu – zgłoś się do nas! Realizujemy szybki i niedrogi serwis urządzeń marki Apple. Odwiedź nas osobiście lub skorzystaj z wygodnej usługi serwisu wysyłkowego dla posiadaczy Jabłek z całego kraju!

Serwis iPhone 8 – naprawa szkła tylnego aparat iPhone 8

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 8 – jak wygląda proces?

Zależy Ci na czasie? Dokładamy wszelkich starań, by większość napraw nie trwała więcej niż 60 minut! Za obietnicę tak szybkiego serwisu odpowiada wypracowany przez nas system czterech kroków – jakich?

Oddanie iPhone 8 do naprawy

Naprawą szkła tylnego aparatu iPhone 8 możemy zająć się zaraz po przyjęciu urządzenia do jednego z naszych serwisów.

Oddanie iPhone 8 do naprawy

W drugim kroku sprawdzamy dokładnie, co spowodowało usterkę i weryfikujemy, jak rozległe są zniszczenia.

W trzecim kroku przechodzimy do czynów! To właśnie teraz nastąpi wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 8 lub, jeśli to możliwe, naprawa obecnego.

Testowanie i wydanie iPhone 8

Sprawdzamy, czy nowe szkło idealnie przylega i czy obraz z aparatu jest nieskazitelny. Czekaj na wiadomość e-mail lub SMS-a z zaproszeniem po odbiór urządzenia!

Testowanie i wydanie iPhone 8

Naprawa lub wymiana szkła tylnego aparatu w iPhone 8 nie musi wiązać się z wielodniową rozłąką ze swoim smartfonem! Skorzystaj z usług iHospital i przekonaj się sam, że naprawa iPhone nie musi być kosztowna, długotrwała i problematyczna. Technologia Apple to nasza prawdziwa pasja! Nasz serwis dzięki wieloletniemu doświadczeniu w praktycznych naprawach urządzeń z logiem Jabłka, może przeprowadzić kompleksową naprawę Twojego smartfona, a także szybko, niedrogo i solidnie przywrócić mu pełną funkcjonalność!

Działamy w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Katowicach. Możesz jednak skorzystać z serwisu wysyłkowego dla Klientów z całej Polski!

Niemniej większość napraw realizujemy od ręki, staramy się, by nie przekraczały 60 minut. Bardziej złożone awarie usuwamy nieco dłużej.

Możesz zrobić to osobiście lub zdecydować się na serwis wysyłkowy.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń marki, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.