Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro

W trakcie rozmów telefonicznych z głośnika wydobywają się szumy, a Ty nie słyszysz swojego rozmówcy? Możliwe, że potrzebna jest wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro. Nie czekaj, aż przestaniesz słyszeć cokolwiek i jak najszybciej oddaj smartfon w ręce specjalistów. Postaw na iHospital - serwis Apple w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Gdańsku lub w Krakowie.

Naprawimy głośnik rozmów, korzystając przy tym wyłącznie z profesjonalnych narzędzi oraz wymienimy go na zupełnie nowy i oryginalny, by usterka nie ograniczała już więcej funkcjonalności smartfona. Zapewniamy również gwarancję na wykonaną usługę i bezpłatną diagnozę przed realizacją naprawy w iHospital.

Zarezerwuj wizytę w iHospital!

Umów się na wizytę telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz na naszej stronie. Jeśli wolisz, skorzystaj z usługi naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem lub nadaj przesyłkę w Paczkomacie. Wymienimy głośnik rozmów w Twoim iPhone 11 Pro i już nic nie zakłóci Twoich rozmów telefonicznych.

Zobacz, jak wymieniamy głośnik rozmów w iPhone 11 Pro w iHospital

Przekonaj się, jak przebiega profesjonalna naprawa iPhone 11 Pro w iHospital. Wymiana głośnika rozmów przeważnie nie trwa u nas dłużej niż 60 minut. Twoja rozłąka będzie krótka, za to komfort z naprawionego głośnika - bezcenny.

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

Przygotujemy protokół serwisowy niezbędny do dalszej wizyty Jabłka w iHospital. Opiszemy w nim usterkę oraz ustalimy szacunkowy koszt i termin naprawy iPhone. Zachowaj formularz do odbioru smartfona.

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

Szczegółowo zdiagnozujemy problem i ustalimy sposób naprawy usterki głośnika rozmów.

Naprawa iPhone 11 Pro

Naprawa głośnika rozmów iPhone 11 Pro polega na ostrożnym zdemontowaniu panelu wraz z wyświetlaczem, a następnie wymianie głośnika na nowy. Stosujemy przy tym specjalistyczne narzędzia, bezpieczne dla wysokiej jakości urządzeń Apple.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro

Po naprawie przetestujemy głośnik rozmów i poinformujemy Cię o możliwości odbioru iPhone 11 Pro. Otrzymasz także półroczną gwarancję na wykonaną usługę.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro

Naprawa głośnika rozmów w iPhone 11 Pro

Wiedza, doświadczenie i pasja do wszystkich sprzętów Apple to zdecydowane atuty naszych zawodowych serwisantów. Jeśli masz problem z głośnikiem rozmów w iPhone 11 Pro, już dziś zgłoś się do jednego z naszych punktów iHospital. Na nas zawsze możesz liczyć - nie tylko, gdy potrzebna jest naprawa głośnika rozmów, ale również wtedy, gdy borykasz się z innymi usterkami urządzeń z logo nadgryzionego Jabłka oraz gdy potrzebujesz specjalistycznej porady. Wybierz nas serwis iPhone i odzyskaj radość z korzystania z Apple.

Nie słyszysz w głośniku swojego rozmówcy? Możliwe, że konieczna będzie wymiana głośnika iPhone 11 Pro. Nie zwlekaj – oddaj urządzenia do jednego z naszych serwisów iPhone i odzyskaj radość z naprawionego telefonu!

Wymiana głośnika rozmów w iPhone 11 Pro kosztuje u nas 299 zł (w promocyjnej cenie). Koszt naszych usług, w tym atrakcyjne promocje, znajdziesz w zakładce Cennik na naszej stronie internetowej. Zapewniamy bezcenne zadowolenie z naprawionego urządzenia.

Wymiana głośnika rozmów w iPhone 11 Pro nie jest nam obca. Aż 70% tego typu napraw zamykamy w 60 minut. Zanim się obejrzysz, będziesz już mógł odebrać telefon z w pełni działającym głośnikiem.

Przynieś urządzenie do jedno z naszych serwisów (najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym). Możesz też skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej. Zamów bezpłatnego kuriera (przez naszą stronę) lub nadaj sprzęt w Paczkomacie, a trafi do jednego z naszych pięciu serwisów.

Poznań, Katowice, Kraków i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. Nie martw się, jeśli Ci nie po drodze. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy do jednego z naszych punktów napraw.

Jest wiele powodów. Odnowimy Twój sprzęt rzetelnie i profesjonalnie, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i oryginalnych komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Działamy sprawnie i skutecznie, a jeśli nam nie wierzysz, sprawdź setki opinii naszych zadowolonych klientów.

Naprawić można w zasadzie wszystko, co związane z iPhone, Macbook czy iPad. Wymienimy baterię, zbitą szybkę, złącze ładowania czy zepsute przyciski. Rzetelnie wykonujemy również skomplikowane usterki na płycie głównej urządzenia.