Naprawa iPhone 6s

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6s

Nie słyszysz swoich rozmówców przez telefon lub słyszysz ich bardzo słabo, a przy tym nie możesz otworzyć nagranych dyktafonem dźwięków? Wiele wskazuje na to, że konieczna jest wymiana głośnika rozmów iPhone 6s. Wybierz nasz serwis Apple, w którym profesjonalnie naprawimy usterkę głośnika w mniej niż godzinę.

Działamy stacjonarnie w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Możesz także zapakować telefon i nadać go do nas za pomocą darmowego kuriera (zamów na stronie i Hospital). Przeprowadzimy staranną diagnozę smartfona, a następnie usuniemy usterkę głośnika rozmów iPhone 6s, wykorzystując przy tym nowoczesne narzędzia i wysokiej klasy części, na które otrzymasz poserwisową gwarancję.

Naprawimy głośnik w Twoim iPhone 6s

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6s do naprawy

Po przyjęciu Twojego smartfona do iHospital wypiszemy niezbędny do procesu naprawy formularz.

Oddanie iPhone 6s do naprawy

Wykonamy staranną diagnozę smartfona, by potwierdzić usterkę głośnika rozmów. Zaproponujemy optymalny sposób i koszt jej usunięcia, a po Twojej akceptacji przystąpimy do naprawy.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6s

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6s odbywa się u nas za pomocą specjalistycznych narzędzi. Zwykle realizujemy ją już tego samego dnia, w którym smartfon trafi do iHospital.

Testowanie i wydanie iPhone 6s

Po naprawie przetestujemy głośnik rozmów w Twoim iPhone 6s, a następnie poinformujemy Cię o zakończeniu naprawy. Otrzymasz również poserwisową gwarancję.

Testowanie i wydanie iPhone 6s

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6s w iHospital

iPhone 6s to model smartfona z dwoma głośnikami: górnym i dolnym. Usterka któregokolwiek z nich utrudnia korzystanie z podstawowych funkcji smartfona. Kiedy czeka Cię wymiana głośnika rozmów iPhone 6s, zgłoś się do iHospital. Zidentyfikujemy problem z głośnikiem, a następnie wykonamy kompleksową naprawę, dzięki której będziesz mógł rozmawiać przez telefon bez żadnych zakłóceń. Zwykle realizujemy naprawę „od ręki”, dlatego szybko będziesz mógł cieszyć się ze sprawnego smartfona.

W Twoim telefonie potrzebna jest tylko wymiana głośnika rozmów, a może uszkodzeniu uległo coś jeszcze? Jesteśmy profesjonalnym serwisem pogwarancyjnym Apple, w którym naprawa iPhone to codzienność. Znajdziesz nas w aż 4 miastach w Polsce, jednak bez względu na Twoje miejsce zamieszkania, możesz skorzystać z naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że zapakujesz telefon, zamówisz na naszej stronie darmowego kuriera i przekażesz mu przesyłkę, a my zajmiemy się resztą.

Nie słyszysz swoich rozmówców w słuchawce smartfona? Zgłoś się do iHospital, a wymienimy w nim głośnik rozmów na nowy.

Wymiana głośnika rozmów to u nas 150 zł w promocyjnej cenie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6s to naprawa, którą realizujemy najczęściej w mniej niż godzinę.

Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście, przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa) lub nadaj przesyłkę w najbliższym Paczkomacie.

W całej Polsce! Mamy punkty w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Realizujemy również naprawę wysyłkową.

Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście do naprawy – używamy tylko bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części, na które otrzymasz gwarancję.

Kompleksowo usuwamy różne usterki Apple. Naprawiamy m.in. uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, zbitą szybkę czy głośnik audio.