Naprawa Apple Watch SE

Wymiana szybki Apple Watch SE

Smartwatch to niewielkie urządzenie o dużych możliwościach. Jeśli w wyniku upadku lub uderzenia, na jego ekranie pojawiły się pęknięcia lub zarysowania, zgłoś się do iHospital. Wymiana szybki w Apple Watch SE przywróci mu doskonały wygląd i funkcjonalność. Uwolni Cię również od konieczności zakupu nowego smartwatcha - wymiana samej szybki jest zdecydowanie tańsza.

Znajdziesz nas w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Jeśli Ci wygodniej, skorzystaj z opcji naprawy wysyłkowej (zamawiając na naszej stronie darmowego kuriera lub nadając przesyłkę w Paczkomacie). Nasz serwis Apple przeprowadzi kompleksową naprawę zbitej szybki (zachowując oryginalny sprawny wyświetlacz) Twojego Apple Watcha SE w promocyjnej cenie.

Wymiana szybki Apple Watch SE w iHospital

Co trzeba zrobić, byśmy kompleksowo zajęli się wymianą szybki w Twoim Apple Watch SE? To proste - umów się na wizytę telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na iHospital lub wybierz opcję naprawy wysyłkowej. Z naszej strony gwarantujemy 100% zaangażowania w proces naprawy, sprawdzone, specjalistyczne narzędzia oraz oryginalne części Apple, na które zapewniamy gwarancję.

Sprawdź, jak wymieniamy szybkę w Apple Watch SE w iHospital

Jak przebiega u nas naprawa Apple Watch? Po dostarczeniu smartwatcha do naszego serwisu przeprowadzimy jego szczegółową diagnozę, a następnie zajmiemy się staranną wymianą uszkodzonej szybki (pod warunkiem sprawnego wyświetlacza). Cały proces zajmie nam  5-10 dni roboczych.

Oddanie Apple Watch 6 do naprawy

Na początku uzupełnimy formularz naprawy Apple Watch 6, w którym zapiszemy niezbędne informacje, w tym szczegółowy opis usterki oraz przewidywany czas i koszt jej usunięcia.

Oddanie Apple Watch 6 do naprawy

Ustalimy, co jest przyczyną zbitej szybki Apple Watch 6. Starannie zbadamy, czy uszkodzone szkło nie spowodowało innych uszkodzeń w smartwatchu oraz przekażemy Ci wyniki diagnozy wraz z propozycją optymalnego sposobu, kosztu i czasu naprawy.

Naprawa Apple Watch 6

Z największą starannością usuniemy uszkodzone szkło, filtr polaryzacyjny, oraz wymienimy szybkę na nową, zachowując oryginalny sprawnie działający wyświetlacz i dotyk. Wymiana szybki Apple Watch 6 wymaga perfekcyjnej precyzji i 100% dokładności, dlatego na cały proces naprawy rezerwujemy 5-10 dni roboczych.

Naprawa Apple Watch 6

Testowanie i wydanie Apple Watch 6

Poinformujemy Cię, kiedy Twój Apple Watch 6 będzie gotowy do odbioru. Z wymienioną szybką będzie wyglądał jak nowy, a Ty zyskasz również gwarancję na wymienione części.

Testowanie i wydanie Apple Watch 6

Wymiana szybki w Apple Watch SE

Apple Watch SE wyróżniają się zaawansowaną, niespotykaną wśród innych marek konstrukcją, dlatego diagnoza urządzenia i wymiana szybki Apple Watch SE powinna być przeprowadzona przez specjalistów, dysponujących specjalnymi narzędziami do naprawy oraz najwyższej jakości komponentami. Wymienimy zarysowaną lub zbitą szybkę, a tym samym przywrócimy Ci pełny komfort korzystania ze wszystkich funkcji smartwatcha. W iHospital realizujemy także naprawę iPhone, iPad i MacBook - zapraszamy!

W Twoim Apple Watch SE zbiła lub zarysowała się szybka? Nie możesz przez to efektywnie z niego korzystać? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy kompleksową naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Naprawę szybki w Apple Watch SE wykonujemy w cenie promocyjnej 680 zł. Aktualne koszty usług i promocje zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce: cennik. Otrzymasz od nas bezcenne wsparcie także w okresie gwarancji po serwisie.

Staramy się działać sprawnie, a jednocześnie profesjonalnie. Wymiana szybki w Apple Watch SE wymaga ponadprzeciętnej precyzji i staranności, dlatego całkowity czas naprawy wynosi 5-10 dni roboczych.

To proste – możesz dostarczyć sprzęt osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Polecamy również usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Wystarczy, że zamówisz go na naszej stronie internetowej, a odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Nasze usługi oferujemy w 4 miastach w Polsce – w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Jednak możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz. Wystarczy, że wybierzesz wygodną opcję naprawy wysyłkowej.

Tak jak Ty kochamy wszystkie sprzęty Apple, a do tego znamy się na nich doskonale. Przekręciliśmy już w nich niemal milion śrubek i naprawiliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń. Wyróżniają nas profesjonalizm i rzetelność naprawy. A poza tym, w naszych serwisach możesz liczyć na pozytywną atmosferę.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy Macbook. Wyróżniamy się doświadczeniem i precyzją, dlatego naprawa u nas jest tak skuteczna! Chętnie zajrzymy do Twojego urządzenia i wykryjemy w nim wszelkie usterki!