Naprawa iPhone XS Max

Wymiana mikrofonu iPhone XS Max

Twoi rozmówcy skarżą się, że źle Cię słychać, lub w ogóle nie słyszą co do nich mówisz podczas rozmowy telefonicznej? Prawdopodobnie przyczyna tego problemu tkwi w mikrofonie iPhone XS Max. Serwis iHospital specjalizuje się w sprawnym i niedrogim usuwaniu tego typu problemów technicznych. Przyczyn braku prawidłowego działania mikrofonu w iPhone XS Max może być naprawdę wiele. Począwszy od silnego zabrudzenia wyjścia mikrofonu, przez problemy systemowe, czy np. zalanie, upadek itp. Jeśli problem niesprawnego mikrofonu dotyczy Ciebie - serwis iPhone XS Max czeka na Twoje urządzenie. Dokładamy wszelkich starań, aby oddać Ci sprawny telefon nawet w ciągu godziny! Kiedy Ty będziesz pić spokojnie kawę, my przygotujemy Twój telefon do odbioru w świetnym stanie technicznym. Pamiętaj jednak, że ostateczny czas naprawy będzie uzależniony od przyczyny usterki.

Serwis iPhone XS Max – naprawa mikrofonu

Naprawa mikrofonu iPhone XS Max – jak wygląda proces?

Pamiętaj, że do odbioru Twojego Jabłka niezbędny będzie formularz serwisu iPhone XS Max. Otrzymasz go od nas przy zdawaniu telefonu do serwisu.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Jeżeli zależy Ci na tym, aby naprawić mikrofon w iPhone XS Max, zgłoś się do nas i przekaż swoje urządzenie. Serwisant wypełni formularz i przekaże go do naprawy.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

W kolejnym kroku szybko zdiagnozujemy, co jest przyczyną awarii mikrofonu. Sprawdzimy, czy jest to awaria techniczna, czy systemowa i ocenimy czas naprawy.

Teraz serwis iPhone XS Max przystąpi do naprawy mikrofonu. Zazwyczaj zajmuje nam to około 60 minut, ale czas naprawy jest zawsze uzależniony od złożoności przyczyny awarii.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Po zakończonym serwisie iPhone XS Max, powiadomimy Cię mailem, lub SMSem o tym, że możesz już odebrać swój smartfon. Przed oddaniem Jabłka w Twoje ręce dokładnie sprawdzimy je pod kątem skuteczności naprawy.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Serwis iPhone XS Max nie musi być czasochłonny i drogi. Korzystając z naszej oferty możesz mieć pewność, że telefon wróci do Ciebie szybko, w perfekcyjnym stanie technicznym. Dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie wszystkich urządzeń Apple, możesz mieć pewność, że naprawa iPhone będzie szybka, niedroga i trwała. Jeśli interesuje Cię serwis iPhone XS Max, bo Twój mikrofon przestał właściwie działać – odwiedź nas stacjonarnie, lub skorzystaj z serwisu wysyłkowego.

Serwis iPhone XS Max w iHospital to salony stacjonarne w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach, ale też usługa wysyłkowa – na odległość.

To zawsze jest uzależnione od  przyczyny usterki. Dokładamy starań, by zrealizować serwis w ciągu 60 minut.

Możesz odwiedzić nas osobiście w jednym z punktów stacjonarnych, lub skorzystać z usługi wysyłkowej.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone, Macbook, czy iPad.