Naprawa iPhone X

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone X

Do jednych z najczęściej diagnozowanych powodów uszkodzenia szkła tylnego aparatu zalicza się mocne zabrudzenie, zaparowanie, czy pęknięcie na skutek upadku. W każdym wypadku rysa, pęknięcie i zanieczyszczenie szkła mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonalność aparatu. W iHospital szybko i niedrogo przeprowadzisz profesjonalny serwis. Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone X, lub też wymiana szkła tylnego aparatu iPhone X może nam zająć niecałą godzinę! Umów się koniecznie na wizytę w naszym serwisie lub skorzystaj z wygodnej opcji wysyłkowej i ciesz się pełną funkcjonalnością swojego Jabłka!

Serwis iPhone X – naprawa szkła tylnego aparatu

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone X – jak wygląda proces?

W iHospital wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój smartfon. To właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by naprawa lub wymiana szkła tylnego aparatu iPhone X zrealizowana była niemalże od ręki. Nasze działania można podzielić na 4 etapy.

Oddanie iPhone X do naprawy

Serwis iPhone X startuje z chwilą oddania Twojego Jabłka do naszej placówki. Możesz to zrobić osobiście umawiając się na wizytę lub wysłać nam urządzenie kurierem.

Oddanie iPhone X do naprawy

Jeśli Twój smartfon upadł, być może doszło również do innych uszkodzeń. Na tym etapie sprawdzamy rozległość zniszczeń i szacujemy czas niezbędny do ich naprawy.

Serwis iPhone X przechodzi do czynów. Usuwamy stare szkło i montujemy nowe, a jeśli poprzednie wymagało tylko czyszczenia – robimy to.

Testowanie i wydanie iPhone X

Sprawdzamy, czy szkło tylnego aparatu jest w idealnym stanie. Jeśli tak – powiadomimy Cię o możliwości odbioru telefonu drogą SMS, lub wiadomością e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone X

Naprawa szkła tylnego aparatu X w iHospital jest szybka, niedroga i trwała. Możesz mieć pewność, że dzięki naszej wiedzy na temat technologii Apple, a także praktycznego doświadczenia w realizowaniu różnorodnych napraw urządzeń z logo Jabłka - naprawa iPhone za naszym pośrednictwem będzie trwała i satysfakcjonująca. Sprawdź naszą ofertę w praktyce i poleć nas znajomym!

Stacjonarny serwis iPhone X w iHospital znajdziesz w pięciu miastach Polski – Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Usługi dedykujemy jednak Klientom z całego kraju!

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone X nie powinna zająć nam więcej niż 4 godziny. Bardziej złożone uszkodzenia naprawiamy równie szybko – w kilka dni.

Masz dwie możliwości – możesz przynieść nam swoje urządzenie osobiście lub skorzystać z bezpiecznej  usługi serwisu wysyłkowego.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.