Naprawa iPhone 6s Plus

Naprawa przycisku home iPhone 6s Plus

Przycisk odsyłający „home” przestał działać? Bardzo często zdarza się, że jego awaria jest spowodowana błędem oprogramowania lub urazem mechanicznym, np. takim, powstałym na skutek upadku telefonu z dużej wysokości. Niezależnie jednak od zdiagnozowanej przyczyny awarii, możemy Cię zapewnić, że naprawa przycisku home w iPhone 6s Plus w iHospital będzie szybka, bezproblemowa i trwała. Większość usterek iPhone 6s Plus usuwamy od ręki. W przypadku bardziej złożonej awarii konieczne może być nieco dłuższe oczekiwanie na zakończenie serwisu. Możesz odwiedzić nas w jednym z pięciu punktów serwisowych zlokalizowanych w czterech miastach Polski. Masz również możliwość skorzystania z usługi serwisu wysyłkowego i przekazania nam Twojego Jabłka na odległość!

Serwis iPhone 6s Plus – naprawa przycisku home

Naprawa przycisku home iPhone 6s Plus – jak wygląda proces?

Dokładamy wszelkich starań, by telefon wrócił w Twoje dłonie w błyskawicznym czasie. Przebieg etapów serwisu w iHospital można podzielić na  cztery proste kroki.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Naprawę przycisku home w iPhone 6s Plus można zacząć po przyjęciu telefonu do serwisu. Przekaż go osobiście, lub skorzystaj z opcji serwisu wysyłkowego.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Sprawdzamy dokładnie, co spowodowało brak reakcji przycisku home. Na tym etapie określamy również czas niezbędny do naprawy sprzętu.

Usuwamy przyczynę usterki, przywracamy Jabłku pełną funkcjonalność.

Usuwamy przyczynę usterki, przywracamy Jabłku pełną funkcjonalność.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Dokładnie testujemy działanie naprawionego przycisku home. Informację o możliwości odbioru smartfona wyślemy do Ciebie w formie wiadomości SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Tak naprawdę nie ma dla nas znaczenia przyczyna, ani rozległość awarii Twojego smartfona. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości nowoczesnej technologii Apple, możemy zapewnić, że naprawa przycisku home w iPhone 6s Plus będzie prosta, szybka i niedroga. Sprawdź sam, że naprawa iPhone nie musi wiązać się z koniecznością wielotygodniowego oczekiwania na to, aż Twój smartfon wróci z serwisu. Oddaj nam swoje Jabłko do naprawy! Czekamy na nie w pięciu placówkach serwisowych zlokalizowanych w czterech dużych miastach Polski!

Możesz przesłać nam swoje urządzenie do z pięciu placówek w  Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Usługę kierujemy do mieszkańców całej Polski!

Staramy się, by czas większości napraw nie przekraczał 60 minut. Bardziej złożone awarie zajmują nam nieco dłużej. Zadzwoń, by poznać szacowany czas serwisu.

Możesz zrobić to osobiście lub zdecydować się na serwis wysyłkowy. Przyjmujemy smartfony z całej Polski. Działamy w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń marki, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.