Naprawa iPhone 6s Plus

Naprawa kamery przód iPhone 6s Plus

Nie możesz przeprowadzić wideorozmowy, ani zrobić dobrego zdjęcia przednią kamerą? Przyczyną może być jej usterka! Do najczęściej diagnozowanych powodów awarii kamery przedniej w iPhone 6s Plus może być jej uszkodzenie na skutek urazu mechanicznego, silne zabrudzenie, mikropęknięcie obiektywu, po błędy w oprogramowaniu. Niezależnie od przyczyny, naprawa kamery przedniej iPhone 6s Plus w iHospital może być jednym z najlepszych rozwiązań na przywrócenie jej prawidłowego działania. Większość napraw realizujemy od ręki, bardziej skomplikowane zajmują nam nieco więcej czasu. Odwiedź nas w jednym z pięciu punktów stacjonarnych w czterech miastach Polski, lub skorzystaj z komfortowej usługi serwisu wysyłkowego!

Serwis iPhone 6s Plus – naprawa przedniej kamery

Naprawa kamery przedniej iPhone 6s Plus – jak wygląda proces?

Zastanawiasz się, ile trwa naprawa kamery przedniej iPhone 6s Plus – skontaktuj się z nami! Przebieg prac serwisowych składa się z czterech prostych kroków,

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Naprawę kamery przedniej iPhone 6s Plus możemy rozpocząć po otrzymaniu od Ciebie urządzenia. Możesz zdać je osobiście, lub skorzystać z bezpiecznej usługi wysyłkowej.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Szybko określamy, co spowodowało awarię przedniej kamery. Szacujemy czas niezbędny do jej szybkiego usunięcia.

Na tym etapie pracujemy nad szybką naprawą Jabłka. Naprawiamy kamerę, usuwamy przyczyny usterki.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Testujemy smartfon i weryfikujemy, czy kamera działa. Jeśli tak – serwis jest zakończony sukcesem. Informację o możliwości odbioru Jabłka otrzymasz w formie wiadomości SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Nawet najbardziej złożona naprawa kamery przedniej w iPhone 6s Plus może być trwała, szybka i niedroga. Dzięki temu, że mamy niemałe doświadczenie w serwisowaniu urządzeń Apple, możesz mieć pewność, że naprawa iPhone nie będzie dla Ciebie problematyczna. Oddaj nam swoje Jabłko i zobacz na praktycznym przykładzie, jak skutecznie działamy! Oferujemy Ci dostęp do pięciu placówek strategicznie rozlokowanych na terenie całej Polski. Jeśli cenisz wygodę, możesz skorzystać z wygodnej formy serwisu wysyłkowego. Kurier odbierze od CIebie Jabłko i doręczy je do wskazanego serwisu i Hospital.

Zostaw nam swoje urządzenie w jednej z pięciu placówek w  Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Możesz również skorzystać z bezpiecznego serwisu wysyłkowego.

Dokładny czas naprawy jest do ustalenia telefonicznie. Większość napraw realizujemy od ręki, w ciągu 60 minut. Bardziej złożone usterki usuwamy nieco dłużej.

Możesz zrobić to osobiście, zgłaszając się do jednej z placówek iHospital lub zdecydować się na  serwis wysyłkowy.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń marki, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.