Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 13 Pro

Cena standardowa: 449-699 zł
Cena promocyjna: 349-599 zł

Pęknięte szkiełko aparatu uniemożliwia Ci robienie zdjęć i nagrywanie wideo? Zapraszamy do nas! Naprawa szkła tylnego aparatu w iPhonie 13 Pro zajmie nam maksymalnie 4 godziny, więc szybko odzyskasz w pełni sprawne Jabłko. Jako profesjonalny serwis Apple dbamy nie tylko o ekspresową realizację, ale także o najwyższą jakość usług. Poddamy Twojego iPhone`a dokładnej diagnozie i wymienimy uszkodzone części na nowe przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Nie musisz więc martwić się o bezpieczeństwo urządzenia. Dodatkowo w iHospital uczciwie wyceniamy usługi – dzięki temu wiesz, że nie przepłacasz. Wybierz nasz serwis, by mieć pewność, że wymiana szkła tylnego aparatu w iPhonie 13 Pro będzie skuteczna, a przy tym atrakcyjna cenowo!

Poznaj ekspertów z iHospital

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę w wybranym oddziale iHospital – w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Katowicach lub Gdańsku. Dzięki temu unikniesz ewentualnych kolejek i uzyskasz pomoc od razu po przyjściu do serwisu. Chcesz skorzystać z naszych usług, ale mieszkasz w innym mieście? Jasne, że pomożemy! Zamów kuriera pod swój adres za pomocą formularza dostępnego na stronie, a my pokryjemy koszty transportu i ubezpieczenia przesyłki.

Jak wygląda naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 13 Pro?

Naprawa szkiełka tylnego aparatu w iPhonie 13 Pro to kompleksowa usługa. Co to oznacza w praktyce? Po przyjęciu urządzenia dokładnie zdiagnozujemy problem, a na koniec upewnimy się, że aparat działa i wygląda jak nowy. Udzielimy Ci też gwarancji na nowe szkiełko i chętnie doradzimy, jak uniknąć podobnych usterek w przyszłości.

Oddanie iPhone 13 Pro do naprawy

Po przyjęciu Jabłka w oddziale wypełnimy formularz, w którym opiszemy usterkę i podamy szacowany czas oraz koszt usługi. Wszystkie warunki naprawy od początku będą więc jasne.

Oddanie iPhone 13 Pro do naprawy

Twoje Jabłko trafi do laboratorium, w którym ustalimy, czy uszkodzone szkiełko tylnego aparatu nie spowodowało poważniejszych problemów z iPhonem.

Naprawa iPhone 13 Pro

Nie uznajemy półśrodków – korzystamy z najlepszych części i sprawdzonych rozwiązań, a nasi serwisanci zachowują najwyższą precyzję. Dzięki temu wiesz, że Twoje Jabłko jest bezpieczne.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro

Po zakończeniu naprawy upewnimy się, że wymiana szkiełka tylnego aparatu w iPhonie 13 Pro rozwiązała problem. Następnie zaprosimy Cię po odbiór urządzenia – mailowo lub SMS-em.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro

Wymiana szkła tylnego aparatu – iPhone 13 Pro

Uszkodzone szkiełko tylnego aparatu wpływa zarówno na funkcjonalność urządzenia, jego wygląd, jak i bezpieczeństwo. Wilgoć, pył oraz inne zanieczyszczenia, które dostaną się do wnętrza iPhone`a, mogą spowodować poważniejsze i bardziej kosztowne usterki. Aby ich uniknąć, już dzisiaj zgłoś się po pomoc do iHospital – szybko i skutecznie rozgryziemy problemy z Twoim Jabłkiem. Naprawa szkła tylnego aparatu w naszym serwisie to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojego iPhone`a 13 Pro!

Naprawa iPhone 13 Pro jest konieczna, jeśli szkiełko tylnego aparatu jest uszkodzone – stłuczone lub mocno porysowane.

Cenę wymiany szkiełka tylnego aparatu w iPhonie 13 Pro znajdziesz w zakładce Cennik. Zobaczysz tam przedział cen, ponieważ cena uzależniona jest od tego, ile szkieł jest zepsutych.

Odwiedź nas w wybranej lokalizacji lub skorzystaj z naprawy wysyłkowej.

Wgryzamy się w jabłkowe tematy w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Katowicach.

Jako pasjonaci technologii Apple doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Realizujemy usługi, dbając o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, bo wiemy, że w przypadku iSprzętu nie ma miejsca na kompromisy.

Naprawa iPhone, czyszczenie MacBooka, a może nowa szybka w iPadzie lub Apple Watchu? W iHospital dajemy drugie życie wszystkim Jabłkom. Zapraszamy!