Naprawa iPhone 6s Plus

Naprawa wyjścia jack (słuchawek) iPhone 6s Plus

Odłączasz słuchawki do wyjścia jack w Twoim iPhone 6s Plus i wszystko, co słyszysz to nieczysty, zdeformowany dźwięk lub głucha cisza? Przyczyną takiej sytuacji może być jego uszkodzenie mechaniczne. Naprawa wyjścia jack iPhone 6s Plus, w iHospital jest niezwykle szybka i niedroga. Większość napraw realizujemy w ciągu godziny, bardziej złożone mogą zająć więcej czasu. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy dzięki latom praktyki w serwisowaniu urządzeń Apple sprawiło, że możemy zaoferować Ci profesjonalną usługę serwisową, jaką jest naprawa wyjścia jack (słuchawek) iPhone 6s Plus w atrakcyjnej cenie. Naprawę możesz przeprowadzić stacjonarnie, w jednym z naszych serwisów zlokalizowanych na terenie Poznania, Krakowa, Gdańska i Katowic.

Serwis iPhone 6s Plus – naprawa wyjścia jack (słuchawek)

Naprawa wyjścia jack (słuchawek) w iPhone  6s Plus – jak wygląda proces?

Dokładamy wszelkich starań, by serwis Twojego smartfona trwał tak krótko, jak to możliwe. Działamy według sprawdzonych schematów, dlatego nasz serwis zawsze składa się z 4 prostych kroków:

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Naprawa wyjścia jack (słuchawek) w iPhone 6s Plus może rozpocząć się zaraz po oddaniu Twojego smartfona do jednego ze stacjonarnych serwisów, lub przesłania go do nas w formie usługi wysyłkowej.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Na tym etapie sprawnie diagnozujemy, co jest przyczyną awarii wejścia słuchawek – zazwyczaj powodem jest uszkodzenie mechaniczne, ale nie zawsze!

Dokładamy wszelkich starań, by sprawnie usunąć przyczynę problemu. Już niedługo będziesz cieszyć się pełną funkcjonalnością słuchawek!

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Ostatnie szlify! Sprawdzamy, czy naprawa została zakończona z powodzeniem. Zaprosimy Cię po odbiór urządzenia – wyślemy  SMSa lub wiadomość e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Serwis iPhone 6s Plus może być trwały, szybki i niedrogi. Jeśli wejście słuchawek nie reaguje na ich załączenie – zgłoś się do nas!  W iHospital możesz mieć pewność, że naprawa iPhone będzie skuteczna, szybka (część napraw nie trwa dłużej niż 60 minut) i niedroga! Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że problemy związane z nierzetelnym, drogim i nieterminowym serwisem nie będą Cię dotyczyć! Sprawdź, jak działamy!

Serwis iPhone 6s Plus możesz zrealizować w jednej z placówek w  Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Odwiedź nas osobiście, lub prześlij swoje Jabłko z wykorzystaniem usługi serwisu wysyłkowego.

Część usterek usuwamy od ręki. Staramy się, aby naprawa wejścia słuchawek (jack) IPhone 6s Plus nie zajęła więcej niż 60 minut.

Zajrzyj do naszych stacjonarnych placówek iHospital. Możesz też skorzystać z usługi serwisu wysyłkowego i przekazać swojego smartfona kurierowi.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.