Lutowanie przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę iPhone SE

iPhone SE Microsoldering

Czasem po samodzielnych lub nierzetelnych naprawach Apple, problemem w urządzeniu staje się za długa śrubka iPhone SE, a wraz z nią kolejne usterki. Źle włożona lub zbyt długa śrubka może przebić płytę główną i przerwać jej ścieżki. Wymaga to profesjonalnej naprawy w sprawdzonym serwisie Apple. Wykonamy ją kompleksowo w naszych punktach iHospital w Poznaniu (na Jeżycach i Polance), Katowicach, Gdańsku i w Krakowie.

Długa śrubka iPhone SE? W iHospital to nie problem!

Co wyróżnia nasz serwis Apple?

• Profesjonalne podejście do każdej naprawy.
  • Wykorzystywanie do naprawy nowoczesnych i bezpiecznych dla urządzenia narzędzi.
  • Stosowanie sprawdzonych komponentów Apple, na które otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję.

Naprawa usterki po wkręceniu za długiej śrubki SE wymaga doświadczenia oraz profesjonalizmu. Możesz być pewny, że znajdziesz je u nas - serwisantów z iHospital.

Naprawa Apple? Tylko w iHospital!

Oczekujesz rzetelnej naprawy sprzętu? Zapewniamy ją we wszystkich naszych punktach serwisowych iHospital. Przekręciliśmy już łącznie niemal milion śrubek w sprzęcie Apple, a naszą doskonałą znajomość urządzeń z logo Jabłka wykorzystujemy w każdej naprawie.

Zobacz, jak naprawiamy uszkodzone ścieżki iPhone SE w iHospital

Sprawdź, jak przebiega naprawa iPhone SE w naszych serwisach. Usterka uszkodzonych ścieżek to skomplikowany problem, którego rozwiązanie trwa ok. 7-14 dni i wymaga wizyty w naszym laboratorium. Przeprowadzimy kompleksowy serwis sprzętu, a Ty zyskasz w pełni sprawne urządzenie.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Po przyjęciu iPhone do naszego serwisu przygotujemy formularz naprawy, w którym znajdzie się m.in. opis usterki oraz przewidywany koszt i termin rozwiązania problemu.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Szczegółowo zdiagnozujemy Twojego iPhone w laboratorium i przekonamy się, co jest przyczyną usterki telefonu. Następnie wybierzemy najbardziej efektywny i jednocześnie optymalny cenowo sposób rozwiązania problemu z urządzeniem.

Naprawa iPhone SE

Naprawa iPhone w przypadku usterki przerwanych ścieżek to skomplikowany proces, wymagający zaawansowanych działań na płycie głównej urządzenia i wizyty sprzętu w laboratorium. Całość usługi potrwa 7-14 dni. W tym czasie wykonamy bezpieczną naprawę iPhone i specjalistyczne testy.

Naprawa iPhone SE

Testowanie i wydanie iPhone SE

Kiedy upewnimy się, że lutowanie przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę iPhone SE (lub naprawa innych usterek) dobiegnie końca, poinformujemy Cię o tym. Już w naszym serwisie sprawdzisz, czy wszystko działa poprawnie i otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję na wymienione części.

Testowanie i wydanie iPhone SE

Usterka przerwanych ścieżek przez za długą śrubkę iPhone SE

Zepsuty iPhone? Zgłoś się do iHospital. Nie zwlekaj, narażając tym samym urządzenie na kolejne usterki. Naprawa po wkręceniu za długiej śrubki to skomplikowany problem, jednak doskonale wiemy, jak go rozwiązać. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji do sprzętu Apple oraz oddaj urządzenie w nasze zdolne ręce!