Wymiana złącza ładowania iPhone XS Max

iPhone XS Max Charging Port Repair

Zastanawiasz się, czy dla Twojego iPhone XS Max wymiana gniazda ładowania jest konieczna? Jeśli pojawiły się problemy z ładowaniem, skontaktuj się z nami. Nasz serwis iPhone to miejsce, gdzie zdiagnozujemy Twoje Jabłko i wybierzemy optymalny sposób naprawy. W iHospital wymiana portu ładowania w iPhone XS Max zajmie nam mniej niż 60 minut. Tylko tyle wystarczy, byś znów cieszył się każdą chwilą spędzoną ze swoim iPhone. Przekonaj się, jak wykonywana dla iPhone XS Max naprawa gniazda ładowania wygląda w naszym serwisie!

Zadbaj o swój iPhone XS Max - napraw złącze ładowania w iHospital

W trosce o Twój iPhone XS Max naprawa złącza ładowania w iHospital odbywa się w pełni profesjonalnie. Dzięki temu jest optymalnie skuteczna. Zapewniamy więc, że:

• naprawa wejścia do ładowarki w iPhone XS Max przeprowadzana jest przy wykorzystaniu wyłącznie oryginalnych części,
  • otrzymasz 6 miesięcy gwarancji na naprawioną część,
  • diagnoza wykonana przed naprawą jest bezpłatna,
  • podejdziemy do problemu z Twoim Jabłkiem profesjonalnie i odpowiedzialnie - to nasz standard, potwierdzony zadowoleniem i opiniami klientów.

Jak umówić się na naprawę złącza ładowania?

Jeśli chcesz, aby wymiana złącza ładowania w Twoim iPhone XS Max została przeprowadzona przez naszych specjalistów, wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych serwisów, skontaktujesz się z nami telefonicznie lub online i wybierzesz dogodny termin. Tylko tyle wystarczy, byśmy przeprowadzili profesjonalny i skuteczny serwis iPhone XS Max.

Jak będzie wyglądała wymiana gniazda ładowania iPhone XS Max

Po oddaniu iPhone XS Max do serwisowania powinieneś otrzymać każdorazowo formularz naprawy, który będzie postawą do wydania naprawionego sprzętu.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Oddając zbitą szybkę iPhone XS Max do naprawy w naszym serwisie zawsze otrzymasz formularz serwisowy, na który zostanie opisany problem z Twoim Jabłkiem oraz wszelkie informacje niezbędne do realizacji naprawy.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

iPhone XS Max zostanie przyjęty do serwisu i zostanie wykonana diagnoza. Razem z Twoją pomocą ustalimy, co wydarzyło się ze sprzętem i sprawdzimy, czy wybrany przez Ciebie sposób naprawy jest odpowiedni dla Twojego iPhone.

Naprawa iPhone XS Max

W zależności od urządzenia i rodzaju usterki wykonujemy naprawę Jabłka. Jeśli problem dotyczy iPhone XS Max urządzenie w 80% przypadków naprawimy do 60 minut. Czas wydłuża się jeśli łączymy kilka napraw w jedną.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Po zakończeniu naprawy otrzymasz mail lub sms z informacją, że iPhone XS Max z nową szybą jest już gotowy do odebrania. Po sprawdzeniu, czy naprawa jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami, wydajemy Jabłko wraz z gwarancją na zamontowaną część.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Wymiana gniazda ładowania w iPhone XS Max

Jeśli stawiasz na optymalną wydajność urządzenia oraz możliwość korzystania ze wszystkich jego funkcjonalności, wymiana portu ładowania w iPhone XS Max, gdy ten jest uszkodzony, jest konieczna. Niesprawny port ładowania sprawia, że prawidłowe naładowanie baterii jest niemożliwe, podobnie jak skomunikowanie urządzenia na przykład z komputerem za pomocą kabla USB. W iHospital wykonamy w Twoim iPhone XS Max naprawę gniazda ładowania, ale pamiętaj, że zapewniamy kompleksowy serwis. Poniżej znajdziesz listę napraw, które najczęściej realizujemy dla naszych klientów.

Zebraliśmy już ponad 900 poleceń od właścicieli Jabłek, którzy korzystali z naszych usług serwisowych.