Wymiana złącza ładowania iPhone X

iPhone X Charging Port Repair

Twoje Jabłko nie chce się ładować, a może w ogóle nie reaguje na podłączenie ładowarki? W tym przypadku wykonana dla iPhone X wymiana gniazda ładowania pozwoli rozwiązać problem. Naprawa lub wymiana portu ładowania w iPhone X może być konieczna także, jeśli telefon nie komunikuje się z komputerem, kiedy podłączysz go za pomocą USB oraz w przypadku innych problemów z urządzeniem. Przekonaj się, kiedy wykonana dla iPhone X naprawa gniazda ładowania wystarczy, byś odzyskał pełen komfort korzystania ze swojego telefonu.

iPhone X a wymiana złącza ładowania

Czy wiesz, że w przypadku wielu modeli - także iPhone X, naprawa złącza ładowania, to często realizowana usługa w naszym serwisie? Nic dziwnego, ponieważ niewiele potrzeba, by element ten uległ uszkodzeniu. Wystarczą gromadzące się zabrudzenia, upadek telefonu czy częściowe nawet zalanie. I naprawa wejścia do ładowarki w iPhone X okazuje się być konieczna. Ale dzięki temu, że klienci odwiedzający nasz serwis iPhone, tak często zgłaszają się właśnie z tym problemem, w iHospital doskonale wiemy, jak sobie z tym radzić i co zrobić, by wymiana złącza ładowania w iPhone X była w pełni skuteczna!

Dlaczego warto wymienić gniazdo ładowania w iPhone X w iHospital?

Oryginalne części, profesjonalne sprzęty, doświadczenie i pasja - dzięki temu przeprowadzona przez nas w Twoim iPhone X wymiana gniazda ładowania przywróci jego sprawność. Nasz serwis iPhone X zapewnia, że:

• wymiana portu ładowania w iPhone X odbywa się przy wykorzystaniu wyłącznie oryginalnych części,
  • otrzymasz 6 miesięcy gwarancji na wymienioną część,
  • diagnoza urządzenia przed naprawą jest bezpłatna,
  • każda wykonywana dla iPhone X naprawa - także gniazda ładowania - to usługa realizowana odpowiedzialnie i profesjonalnie, co potwierdzają opinie naszych klientów.

Jak umówić się na naprawę złącza ładowania?

Oto trzy proste kroki:

• wybierz naprawę, jaka Cię interesuje,
  • wybierz nasz serwis iPhone, w którym chcesz naprawić urządzenie,
  • zadzwoń lub napisz do nas i wybierz dogodny termin.

Jak będzie wyglądała wymiana gniazda ładowania iPhone X

Po oddaniu iPhone X do serwisowania powinieneś otrzymać każdorazowo formularz naprawy, który będzie postawą do wydania naprawionego sprzętu.

Oddanie iPhone X do naprawy

Oddając zbitą szybkę iPhone X do naprawy w naszym serwisie zawsze otrzymasz formularz serwisowy, na który zostanie opisany problem z Twoim Jabłkiem oraz wszelkie informacje niezbędne do realizacji naprawy.

Oddanie iPhone X do naprawy

iPhone X zostanie przyjęty do serwisu i zostanie wykonana diagnoza. Razem z Twoją pomocą ustalimy, co wydarzyło się ze sprzętem i sprawdzimy, czy wybrany przez Ciebie sposób naprawy jest odpowiedni dla Twojego iPhone.

Naprawa iPhone X

W zależności od urządzenia i rodzaju usterki wykonujemy naprawę Jabłka. Jeśli problem dotyczy iPhone X urządzenie w 80% przypadków naprawimy do 60 minut. Czas wydłuża się jeśli łączymy kilka napraw w jedną.

Testowanie i wydanie iPhone X

Po zakończeniu naprawy otrzymasz mail lub sms z informacją, że iPhone X z nową szybą jest już gotowy do odebrania. Po sprawdzeniu, czy naprawa jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami, wydajemy Jabłko wraz z gwarancją na zamontowaną część.

Testowanie i wydanie iPhone X

iPhone X - wymiana gniazda ładowania.

Realizowana dla iPhone X naprawa złącza ładowania pozwoli Ci znów cieszyć się w pełni naładowaną baterią, optymalną szybkością ładowania, czy możliwością łączenia telefonu z komputerem. Doskonale wiemy, jak ważne są poszczególne funkcje Twojego Jabłka, dlatego naprawa wejścia do ładowarki w iPhone X trwa do 60 minut. Tylko tyle wystarczy, by wykonać profesjonalną wymianę złącza ładowania i byś Ty znów mógł z przyjemnością użytkować smartfona. W iHospital wykonujemy dla iPhone X usługi takie jak wymiana gniazda ładowania oraz wiele innych - sprawdź sam, poniżej znajdziesz listę usług, z których często korzystają nasi klienci.

Zebraliśmy już ponad 900 poleceń od właścicieli Jabłek, którzy korzystali z naszych usług serwisowych.

Twój iPhone X nie chce się ładować, a może w ogóle nie reaguje na podłączenie ładowarki? Nie możesz przez to efektywnie z niego korzystać? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy szybką naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Naprawa złącza ładowania w iPhonie X to 249 zł w promocyjnej cenie, ale to i tak niewiele w stosunku do bezcennej jakości i zadowolenia z nowe standardu ładowania. Aktualne ceny usług zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Problemy z ładowaniem iPhone X utrudniają Ci życie? Zapraszamy do iHospital! W naszym profesjonalnym serwisie Apple uporamy się z tą usterką w zaledwie 60 minut, a Ty będziesz mógł efektywnie korzystać ze swojego Jabłka.

To łatwiejsze niż myślisz! Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście lub przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa). A może wolisz nadać przesyłkę w najbliższym paczkomacie? Też możesz.

Mamy aż 5 punktów serwisowych w 4 miastach w Polsce! Działamy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy! Prowadzimy również naprawę wysyłkową.

Jesteśmy magikami od naprawy zepsutych Jabłek. Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście – otaczamy swoich klientów opieką i wsparciem po naprawie. Jesteśmy najlepiej ocenianym serwisem.

Kompleksowo usuwamy różne usterki sprzętów Apple. W naszych serwisach realizujemy proste naprawy w 60 min. m.in. naprawiamy zepsute głośniki, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie, baterię, głośnik rozmów lub audio. Realizujemy również skomplikowane usterki, powiązane z płytą główną.